گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: شنبه 06/03/1391 ساعت: 10:54 بازدید: 358 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

گواردیولا: اگر باشگاهی من را وسوسه کند، دوباره مربیگری می کنم

اگر باشگاهی من را وسوسه کند، دوباره مربیگری می کنم اگر باشگاهی من را وسوسه کند، دوباره مربیگری می کنم
پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، تاکید کرد می خواهد برای مدتی از فوتبال دور باشد تا بتواند "باطری هایش را شارژ کند" اما اعلام کرد اگر پیشنهادی جالبی در آینده دریافت کند، بار دیگر مربیگری خواهد کرد.

این مربی 41 ساله ماه گذشته اعلام کرد که در تابستان بارسا را ترک خواهد کرد و به دوران چهارساله پرافتخارش در باشگاه کاتالانی پایان خواهد داد.

او که امشب در دیدار فینال کوپا دل ری برای آخرین بار روی نیمکت بارسا خواهد نشست، در گفتگو با خبرنگاران گفت:"  خوشحال خواهم شد اگر پیشنهادی دریافت کنم اما در چند ماه آینده می خواهم باطری هایم را شارژ کنم. از نظر ذهنی هم نیاز به شارژ شدن دارم.

اکنون می خواهم استراحت کنم و بعد از آن باید ببینیم چه رخ خواهد داد. بعد از اینکه باطری هایم شارژ شد، اگر باشگاهی من را خواست و توانست من را وسوسه کند، دوباره مربیگری می کنم."


امتیاز : 137 دیدگاه(0)


تاریخ: شنبه 06/03/1391 ساعت: 10:43 بازدید: 301 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

فلورنتینو پرس درفکر کناره گیری از ریاست رئال

فلورنتینو پرس درفکر کناره گیری از ریاست رئال فلورنتینو پرس درفکر کناره گیری از ریاست رئال

درگذشت ماریا آنخلس ساندووال، ملقب به پیتینا و همسر فلورنتینو پرس، ضربه احساسی عمیقی به فلورنتینو پرس وارد کرده است. طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، این ضربه تاحدی است که پرس ممکن است صندلی ریاست باشگاه مادریدی را ترک کند.

این گزارشی است که روزنامه لاراسون اسپانیا که یکی از روزنامه های سیاسی این کشور است نیز به آن اشاره کرده. طبق گزارش منتشره در این روزنامه، فلورنتینو پرس در روزهای اخیرو بعد از درگذشت همسرش گفته:« نمی دانم که آیا الان زمان جدایی من از فوتبال فرا رسیده یا خیر.»

پیتینا برای فلورنتینو پرس، فراتر از یک همسر بوده؛ چرا که او سنگ بنای خانواده و زندگی پرس بوده و در تمام غم و سختی ها درکنار این مدیر موفق اسپانیایی بوده. درحالی که یک سال دیگر تا انتخابات ریاست باشگاه مادریدی باقی مانده، آینده پرس برروی صندلی مدیریت این باشگاه در پس پرده ای از ابهام است.

البته تمام مدیران رئال و از جمله ژوزه مورینیو ، در کنار پرس هستند و به دنبال آن هستند که با روحیه دادن به او، از افت روحی او جلوگیری کنند و از او بخواهند تا در سمتش باقی بماند.


امتیاز : 156 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 04/03/1391 ساعت: 22:02 بازدید: 332 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

کاروالیو شرایط ولفسبورگ و وردربرمن را ارزیابی می‌کند

                                                                                                               

کاروالیو شرایط ولفسبورگ و وردربرمن را ارزیابی می‌کند کاروالیو شرایط ولفسبورگ و وردربرمن را ارزیابی می‌کند

به نقل از روزنامه زوددویچه سایتونگ، ریکاردو کاروالیو در چند روز گذشته از طریق مدیر برنامه‌اش نقطه نظرات این دو تیم آلمانی را برای همکاری احتمالی جویا شد. این دو تیم آلمانی پس از خاتمه فصل 2012-2011 در اندیشه بازسازی کادر خود و افزایش توان دفاعی هستند. از این رو مدافع 34 ساله رئال و پیشین چلسی انگلیس را مورد نظر قرارداده‌اند.

این گزارش‌ها حاکیست کاروالیو که از سال 2010 در خدمت  کهکشانی‌هاست، شرایط همکاری برمن و ولفسبورگ را شنیده و هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است.


امتیاز : 105 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 04/03/1391 ساعت: 21:56 بازدید: 288 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

بهترین فوتبال دنیا را به نمایش گذاشتیم|4سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود

                                           4سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود                                                                  

 4سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود

خوزه مورینیو بر این باور است که امسال تیمش بهترین فوتبال را در جهان به نمایش گذاشت و در آینده بهتر از این هم خواهد شد. قهرمان اسپانیا روز گذشته اعلام کرد که قرارداد خود را با خوزه مورینیو تمدید کرده تا سرمربی پرتغالی را تا سال 2016 در سانتیاگو برنابئو نگه دارد.

آقای خاص در اولین فصل حضورش در این تیم، مادرید را به قهرمانی کوپا دل ری رساند و برای اولین بار پس از سال 2008 توانست عنوان قهرمانی لالیگا را با این تیم به دست آورد.

شاگردان مربی 49 ساله پرتغالی در نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دور مسابقات کنار رفتند، اما طرفداران بی‌شماری را به دلیل ارائه بهترین فوتبال دنیا به سوی خود کشاندند.

خوزه مورینیو در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه رئال مادرید دلیل تمدید قرردادش را اعتماد سران باشگاه اعلام کرد و گفت: خواسته مدیرعامل برای انعقاد قرارداد بلند مدت که در فوتبال امروز امری غیرطبیعی است یکی از عوامل تمدید من با باشگاه بود. علاوه بر این آنها به من و کارم باور داشتند حتی زمانی که شایعاتی در خصوص ترک باشگاه از سوی من شنیده می‌شد. همیشه گفته‌ام تا زمانی که هواداران و سران باشگاه پذیرای من باشند، در این تیم خواهم ماند.

وی ادامه داد: در ابتدای این رقابت‌ها که به تازگی به پایان رسیده است به شاگردانم گفتم که نمی‌خواهم اولویت بندی کنم. نمی‌خواهم یکی از رقابت‌ها را قربانی دیگری کنم. همیشه گفته‌ام که باید به صورت تیمی و انفرادی پیشرفت کنیم و باید فوتبالی بازی کنیم تا پیروزی‌ها و هواداران بیشتری به دست آوریم.

سرمربی پرتغالی قوهای سفید خاطرنشان کرد: مطمئنم رئال مادرید هواداران فراوانی را از سراسر جهان جذب کرده زیرا بهترین قوتبال دنیا را با وجود قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان به نمایش گذاشتیم.

مورینیو ادامه داد: با بازی تماشایی در دشوارترین لیگ اسپانیا عنوان قهرمانی را به دست آوردیم و فکر می‌کنم این از همه مهم‌تر است. باید این روند را ادامه دهیم.

رئال پس از قهرمانی در فصل 12-2011 توانست سی‌و‌دومین قهرمانی لیگ این کشور را به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند. آنها اولین باشگاه اسپانیایی بودند که توانستند 100 امتیاز را در این مسابقات به دست آورند و با 9 امتیاز بیشتر از بارسا لیگ را به پایان برسانند؛ در حالی که 121 گل در لیگ نیز یک رکورد به حساب می‌آید.

قهرمانی رئال باعث شد مورینیو اولین سرمربی شود که قهرمانی 3 لیگ در 3 کشور اسپانیا (رئال مادرید)، انگلیس (چلسی)و ایتالیا (اینترمیلان) را به دست آورده است.

مورینیو تاکید کرد: همیشه گفته‌ام که ترکیب تیم جوان و هنوز در حال پیشرفت است؛ در نتیجه سال‌های پیش رو بهترین سال‌های مادرید خواهند بود.

سرمربی سابق چلسی اظهار داشت: بازیکنانی که در آستانه خداحافظی هستند یا سال‌های پایانی فوتبال خود را تجربه می‌کنند، در ترکیب تیم جایی ندارند. باشگاه با محبوبیت اجتماعی بی‌نظیرش می‌تواند برای رسیدن به هدفش خود را با زمان منطبق کند.

آقای خاص تأکید کرد: به عنوان یک سرمربی همیشه تلاش می‌کنم رشد و پیشرفت داشه باشم. عاشق تجربه‌های حرفه‌ای هستم که در باشگاه‌های مختلف و در کشورهای مختلف با فرهنگ‌های متفاوت به دست آوردم و با درس گرفتن از این تجربیات به سوی پیشرفت می‌روم.

مورینیو گفت: برای من تجربه متفاوتی است. اکنون درباره قرارداد بلند مدت با باشگاهی فکر می‌کنم و آن باشگاه رئال مادرید است. انتظارات فراوانی از باشگاه می‌رود و دشواری‌های کار در این باشگاه مرا مجبور به تلاش فراوان می‌کند.

وی افزود: باید در کسوت یک سرمربی و یک حرفه‌ای پیشرفت کنم. فکر می‌‌کنم این چالش تمام عیاری برای 4 سال آینده خواهد بود زیرا همیشه وقتی کارها سخت‌تر می‌شود، مجبور خواهید شد که بهتر کار کنید. 4 سال آینده بهترین سال‌های رئال خواهد بود.

مورینیو خاطرنشان کرد: به این رقابت‌های بزرگ نیاز دارم تا در حرفه‌ام به کمال برسم به اتفاقاتی نیاز دارم که مرا وادار به بهتر شدن کند.
امتیاز : 133 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 04/03/1391 ساعت: 21:49 بازدید: 296 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رونالدو: دعوت نشدن فردیناند به تیم ملی انگلیس اشتباه است
دعوت نشدن فردیناند به تیم ملی انگلیس اشتباه است دعوت نشدن فردیناند به تیم ملی انگلیس اشتباه است

به نقل از سان، کریستیانو رونالدو بر این باور است که روی هاجسون با قرارندادن ریو فردیناند، هم‌تیمی‌ سابق وی در منچستر یونایتد برای رقابت‌ های یورو ۲۰۱۲ دچار اشتباه شده است؛ اما ستاره رئال مادرید معتقد است که انگلیس می‌تواند در این مسابقات عالی کار کند.

مهاجم پرتغالی قوهای سفید ۶ سال را در اولدترافورد گذراند و دوست داشت که با فردیناند در اوکراین و لهستان دیدار کند.

وی در این باره اظهار داشت: ریو بهترین مدافع میانی در انگلیس است و هنوز هم یکی از بهترین‌ها در جهان به شمار می‌رود. نمی‌فهمم که چرا به تیم ملی دعوت نشده است.

رونالدو ادامه داد: شاید قضاوت سرمربی این بوده و باید به تصمیم وی احترام بگذاریم. اما صادقانه می‌ گویم که عاشق ریو هستم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ضرتغال خاطرنشان کرد: وی بازیکن بسیار بزرگ و انسان خوبی است و چون می‌توانست برای رسیدن به قهرمانی به انگلیس کمک کند، باید به تیم ملی دعوت می‌شد.

رونالدو ادامه داد: با وجود غیبت فردیناند هنوز شانس زیادی برای قهرمانی انگلیس در این مسابقات وجود دارد. همیشه انتظار قهرمانی انگلیس را در یورو داشتم.

وی افزود: انگلیس برخی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارد و همیشه حریف سختی برای تیم‌های دیگر است.

امیدوارم انگلیس در جام ملت‌ها عالی کار کند زیرا دوستان زیادی در این کشور دارم. انگلیس کشوری است که من بسیار دوست دارم و انتظارات زیادی از انگلیس، سرمربی جدید و این کشور دارم.

 


امتیاز : 93 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 04/03/1391 ساعت: 20:43 بازدید: 297 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پيكه: جدايي گوارديولا ما را شوكه كرد| جاي خاليش به شدت احساس خواهد شد                                                                            
جاي خاليش به شدت احساس خواهد شد جاي خاليش به شدت احساس خواهد شد

 

مدافع ملي‌پوش بارسلونا گفت كه جاي خالي گوارديولا در تيمش به شدت احساس خواهد شد.

جرارد پيكه اعتراف كرد كه با جدايي پپ گوارديولا شوكه شده و مطمئنا جاي خالي او در بارسلونا احساس خواهد شد.

پيكه كه در اين فصل نتوانست همچون فصل گذشته نمايش خوبي داشته باشد، افزود: سال‌هاي بسيار خوبي را با پپ گوارديولا پشت سر گذاشتم. او مربي بسيار بزرگي است و مطمئنا جاي خالي‌اش احساس خواهد شد. او تاثير زيادي در پيشرفت بازي من داشت و بايد به اين خاطر از او تشكر كنم.

پيكه درباره وجه تشابه و تفاوت گوارديولا با تيتو ويلانوا گفت: هر دوي آن‌ها نقاط ضعف و قوت دارند، اما در يك چيز هماهنگ هستند آن هم درست داشتن بارسلونا و تسلط بر زبان كاتالوني و زير و بم باشگاه است.

پيكه درباره عملكرد ضعيفش در فصلي كه گذشت، افزود: اعتراف مي‌كنم كه نسبت به فصل قبل نمايش ضعيفي داشتم اما دليل اصلي آن مصدوميت‌هاي پياپي بود. انتقاد همه چيزي طبيعي است، چرا كه در بهترين تيم دنيا بازي مي‌كنم.


 

 


امتیاز : 125 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 04/03/1391 ساعت: 20:37 بازدید: 389 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

فابرگاس: براي گوارديولا قهرمان جام حذفي مي‌شويم| او بزرگترين مربي تاريخ بارسلوناست

 

سسك فابرگاس معتقد است كه گوارديولا بزرگ‌ترين مربي تاريخ بارسلونا خواهد بود.

هافبك بارسلونا با اشاره به ديدار نهايي تيمش در فينال جام حذفي اسپانيا مقابل اتلتيك بيلبائو كه روز جمعه برگزار مي‌شود و آخرين مسابقه‌اي است كه پپ گوارديولا روي نيمكت بارسلونا مي‌نشيند،‌ گفت: اگر اين مسابقه يك جنبه مهم داشته باشد، اين است كه تلاش مي‌‌كنيم جام قهرماني را كسب كرده و آن را به سرمربي خود هديه كنيم. اين مسابقه از اين لحاظ داراي اهميت است كه گوارديولا مي‌تواند با كسب يك جام ديگر و با افتخار بارسلونا را ترك كند.

فابرگاس گفت: با اين حال اگر گوارديولا بدون جام هم بارسا را ترك كند چيزي از افتخارات او كم نمي‌شود، چون باشگاه هيچ گاه چنين مربي‌اي نداشته است. با هم تيمي‌هايم درباره اهداي جام به گوارديولا حرفي نزده‌ايم، اما بدون شك اين كار را انجام خواهيم داد.


امتیاز : 184 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 21/01/1391 ساعت: 13:37 بازدید: 408 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

برمه:مسي بهتر از مارادوناست

سی در رقابت های این فصل از آمادگی بسیار بالایی برخوردار بوده و با به ثمر رساندن گل های زیاد، نقش مهمی در نتایج خوب تیمش در این فصل داشته است.

برمه کاپیتان فعلی آلبی سلسته را یک پدیده می داند و به ویژه تحت تاثیر هوش او در زمین قرار گرفته است.


او در گفتگو با نشریه ال پائیس گفت:" اگر من مقابل مسی قرار می گرفتم، نمی توانستم او را متوقف کنم. او یک پدیده است. من از دیدن بازی او در چمپیونزلیگ مقابل منچستریونایتد کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم. او خیلی بهتر از ویدیچ و فردیناند بود.

به نظر من او بهتر از ماردوناست. او 23 ساله است (مسی 24 ساله است) و همین حالا هم به همه افتخارات ممکن رسیده است. این چیزی است که مارادونا نتوانست به آن برسد."

برمه که در دوران حرفه ای اش پیراهن تیم هایی مانند بایرن مونیخ و اینتر را به تن کرد، همچنین روبرتو کارلوس، مدافع سابق رئال را مورد ستایش قرار داد.

" او بهترین مدافع چپ تاریخ است. او همه ویژگی های لازم را داشت؛ قدرت، سرعت و شوت های فوق العاده."

 

 

 

رائول: بیلبائو هنوز بوی تعصب می‌دهد

رائول گونزالس که در زمین بیلبائو موفق به گلزنی هم شد اما شاهد خداحافظی شالکه با لیگ اروپا بود، گفت: متاسفانه هر چه تلاش کردیم به هدف نرسیدیم و بیلبائو بهتر از ما بود، در خانه شکست خورده‌ بودیم و جبران آن در بازی برگشت بسیار سخت بود، اطمینان دارم که هواداران ما را می‌بخشند، چون آنها شاهد تلاش بی وقفه ما بودند.

رائول که از تندیس پی‌چی‌چی ( اولین آقای گل اسپانیا) نیز دیدن کرد و با اهدای دسته گل یاد این بازیکن قدیمی و مبارز را گرامی داشت به خبرنگاران حاضر در محل گفت: بیلبائو هنوز بوی تعصب می‌دهد و یک بازیکن فوتبال اسپانیایی با حضور در این منطقه با طبیعت واقعی فوتبال و عشق هواداران به این ورزش بزرگ آشنا می‌شود.

رائول ادامه داد: اتلتیک بیلبائو فصل موفقی را تجربه کرده است، آنها در فینال جام حذفی هستند و از شانس رسیدن به نیمه نهایی لیگ اروپا برخوردارند.

 

 

شیوه بارسلونا مدرن تر از ذهنیات مورینیو است

سرمربی سابق رئال مادرید و سرمربی فعلی تیم ملی انگلیس، اظهار نظر جالبی درباره مورینیو به زبان آورد.
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی که دو لالیگا در دو فصل حضور در رئال مادرید برده است، در مراسم جوایز اتحادیه بازیکنان ایتالیا، در مورد شرایط فعلی لالیگا صحبت کرد.
کاپلو در ابتدا به تمجید از تیم ملی اسپانیا پرداخت و آنها را مدعی اصلی جام ملت های اروپا خواند: «اسپانیا، کاندیدای اصلی است. ما در یک بازی دوستانه برابر آنها قرار گرفتیم و از توان حفظ توپ آنها تحت تاثیر قرار گرفتیم. بسیاری به دنبال پادزهر این شیوه هستند، مثل مورینیو در رئال مادرید که آن را پیدا نکرده است.»
وی ادامه داد: «این نکته اصلی توفیق بارساست. شیوه امروز آنها فعلا مدرن تر از ذهنیات همه مربیان شاغل در فوتبال دنیاست.»اخبار-باشگاه-اسپانیا اخبار-باشگاه-اسپانیا اخبار-باشگاه-اسپانیا اخبار-باشگاه-اسپانیا اخبار-باشگاه-اسپانیا امتیاز : 477 دیدگاه(8)


تاریخ: یکشنبه 20/01/1391 ساعت: 14:09 بازدید: 352 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

برد پرگل بارسا ، اوساسونا6 تایی شد ! /بارسا در سه قدمی مادرید

ليونل مسي گل‌هاي 59 و 60 خود در اين فصل را زد و بارسلونا با سختي توانست ساراگوسا را در خانه حريف شکست دهد و ...

امتیاز : 386 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 15/01/1391 ساعت: 09:44 بازدید: 624 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده
رکوردشکنی جدیدمسی
شاگردان گواردیولا موفق شدند با درخشش مسی مقابل بایرلورکوزن آلمان به برتری 7 بر یک دست
 پیدا کنند.
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام در 2 بازی برگزار شده از لیگ قهرمانان اروپا برای روشن شدن تکلیف تیم های راه یافته به یک چهارم نهایی، شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل بایرلورکوزنی صف آرایی کرد که چندی پیش بایرن مونیخ را شکست داده بود.
شاگردان گواردیولا با 7 گل از نماینده قدرتمند فوتبال باشگاهی آلمان پذیرایی کردند.
لیونل مسی در دقایق 25 و 42 و 49 و 58 و 84 و تیو 55 و 62 موفق به گلزنی شدند و تک گل بایر لورکوزن را نیز بل عربی 91 به ثمر رساند.
به این ترتیب بارسلونا با برد هفت بر یک مقابل بایر لورکوزن یکی از پرگل‌ترین دیدارها و بهترین بردهای تاریخ لیگ قهرمانان را رقم زد.
لیونل مسی با 5 گلی که در این دیدار زد با 12 گل در حالی در صدر جدول گل‌زنان لیگ قهرمانان قرار گرفت که ماریو گومز با 6 گل در رده دوم است. اکنون بارسلونا برای پنجمین فصل پیاپی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان می‌رسد.
در دیگر دیدار برگزار شده از شب گذشته، آپوئل نیکوزیا از قبرس توانست با پیروزی مقابل لیون در ضربات پنالتی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یابد.
آنها اولین تیم قبرسی بودند که از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کردند و حالا اولین تیمی از کشور قبرس می‌شوند که به یک‌چهارم نهایی می‌رسند.
در این دیدار و در وقت قانونی بازی نیکوزیا با گل دقیقه 9 ماندوکا پیش افتاد و از آنجا که لیون بازی رفت را یک بر صفر برده بود، دو تیم تکلیف بازی را پس از تساوی در وقت اضافه با ضربات پنالتی روشن کردند.
در نهایت آپوئل توانست در ضربات پنالتی 4 بر 3 پیروز شود. میشل باستوس پنالتی حساس لیونی‌ها را از دست داد.
ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا گفت: «ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسیم و در یک قدمی دستیابی به جام حذفی هم هستیم ولی در لالیگا می خواهیم در تک تک بازی های باقی مانده مان ببریم.»
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، لیونل مسی بعد از ثبت اولین «مانیتا» (که به اسپانیایی به معنای یک دست است و اشاره به به ثمر رساندن 5 گل دارد) بسیار خوشحال بود. بارسلونا چهارشنبه شب توانست تا با نتیجه 1-7 از سد بایرلورکوزن عبور کند و با توجه به پیروزی مقابل حریف آلمانی در دیدار رفت، به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. 5 گل از این 7 گل توسط لیونل مسی به ثمر رسید.
در پایان این دیدار مسی در حالی که توپ مسابقه را زیر بغلش زده بود در صحبت هایی به تی وی 3 گفت: «مهم این است که بارسا به دور بعدی رقابت ها صعود کرد.»
او با فروتنی تمام و در حالی که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده به خبرنگاران گفت: «مهم این است که این اتفاق افتاد و ما به دور بعدی رقابت ها راه یافتیم. چون در این سطح از رقابت ها، تمام بازی ها، سخت و دشوار هستند.»
در حالی که مسی یک بازی زیبا و بی نقص را ارائه داده بود گفت: «رقابت های لالیگا را سخت و دشوار می بینم ولی بارسلونا با تمام توان در تمام بازی های باقی مانده مبارزه خواهد کرد. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسیم و در یک قدمی دستیابی به جام حذفی هم هستیم ولی در لالیگا می خواهیم در تک تک بازی های باقی مانده مان ببریم.»
په په: امیدوارم تا پایان قراردادم دررئال بمانم
مدافع باتجربه رئال مادريد تاکيد کرد که به فکر ترک تيم رئال مادريد نيست.
    

  په په در کنفرانسی خبری گفت: همه ما نقطه ضعف‌هایی داریم ولی من فکر نمی‌کنم نقطه ضعفی داشته باشم که من را از پوشیدن پیراهن رئال منع کند. من جسم و جانم را برای دفاع از پیراهن رئال و هوادارانی که برای تماشای بازی ما می‌آیند می‌دهم و هیچوقت به جدایی از رئال فکر نکرده‌ام.

وی ادامه داد: من از حضور در رئال لذت می‌برم. هواداران من را دوست دارند و من هم آن‌ها را دوست دارم. من سال گذشته قراردادم را تمدید کردم و امیدوارم تا پایان قراردادم در رئال بمانم.

این ستاره ۲۹ ساله در پاسخ به سوالی در مورد محرومیت دو جلسه‌ای بعد از جر و بحث لفظی با داور بازی تیمش مقابل ویارئال گفت: این تصمیم داور بود. آن‌ها آنجا هستند تا کارشان را انجام دهند و من هم در زمین هستم تا بازی کنم. این چیزی است که باید بین خودشان روشن شود. این تصمیم داور بود و من نظرم را خواهم گفت.
گواردیولا:بارسا لیاقت پیروزی راداشت.
پپ گوارديولا سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا معتقد است شاگردانش لياقت پيروزي در ديدار يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر آث ميلان ايتاليا را داشتند.
    

 در شبی که لیونل مسی دو پنالتی را برای بارسا به گل تبدیل کرد آبی اناری پوشان توانستند با نتیجه سه بر یک روسونری را شکست دهند.گواردیولا بر این باور است که هر دو پنالتی که بیورن کویپرس داور این دیدار به نفع بارسلونا اعلام کرد صحیح بوده است.
 نخستین پنالتی که خطایی آشکار روی مسی بود اما در صحنه دوم داور در تصمیمی جنجالی خطای کشیدن پیراهن از سوی آلساندرو نستا مدافع کهنه کار میلان روی سرخیو بوسکتس را اعلام کرد و نقطه پنالتی را نشان داد.
 سرمربی بارسا در پاسخ به اظهار نظر زلاتان ابراهیموویچ مهاجم میلان که گفته بود تصمیم داور برای اعلام دومین پنالتی را درک نمی کند خاطر نشان کرد: «می توانید در تلویزیون ببینید که هر دوی این صحنه ها پنالتی بودند.شاید در جاهایی چنین پنالتی هایی را اعلام نکنند اما کشیدن پیراهن همیشه پنالتی است».
 گواردیولا همچنین تصریح کرد: «اگر ایبرا می گوید ما (بارسلونا) با کمک داور به نیمه نهایی راه پیدا کرده باید نگاهی هم به گذشته بیندازد.آنها (داوران) به هیچ وجه به ما لطف نداشته اند.ما حرف خود را در زمین مسابقه می زنیم».
 وی در ادامه افزود: «ما در دفاع کنترل بیشتری داشتیم و به دنبال برتری در زمین بودیم.ما نزدیک به بیست بار به سمت دروازه حریف ایتالیایی خود توپ را شلیک کردیم.از این که برای پنجمین بار متوالی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردیم خوشحال هستیم».
 شاگردان گواردیولا تنها زمانی در این مسابقه عقب نشینی کردند که جرارد پیکه مدافع این تیم به علت آسیب دیدگی از ناحیه عضله پا از زمین مسابقه بیرون رفت.با این حال باشگاه بارسلونا اعلام کرد مصدومیت این بازیکن بلند قامت چندان جدی نیست و وی می تواند در دیدار پیش روی بارسا برابر ساراگوسا در چهارچوب مسابقات لالیگا به میدان برود.
 سرمربی آبی اناری پوشان همچنین خاطر نشان کرد: «ما نمی توانیم جلوی مصدومیت ها را بگیریم اما در عین حال نمی خواهیم بازیکنانمان زیاد دچار مصدومیت شوند».
 به گزارش خبرگزاری شین هوا از مادرید ، بارسلونا اکنون در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار چلسی و بنفیکا روبرو شود که در صورت پیروزی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت این چهارمین فینال طی پنج سال اخیر لیگ قهرمانان اروپاست که آبی اناری پوشان در آن حاضر خواهند بود.

مسی:میدانستیم چگونه از قدرتمان استفاده کنیم.
ليونل مسي، مهاجم بارسا، از پيروزي 3-1 تيمش مقابل ميلان اظهار رضايت کرد.
    

 بازی رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید اما دو گل مسی و و تک گل اینیستا به آبی و اناری ها کمک کرد تا برای پنجمین فصل پیاپی راهی مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ شوند.
 
 ستاره آرژانتینی تایید کرد که میلانی ها شب سختی را برای آنها رقم زدند اما هم تیمی هایش را به خاطر کسب پیروزی مورد ستایش قرار داد.
 
 او در گفتگو با سایت یوفا گفت:" می دانستیم که دیدار دشواری خواهیم داشت. مسئله مهم این بود که ما می دانستیم چطور از قدرت مان استفاده کنیم و به همین دلیل توانستیم به پیروزی برسیم و راهی مرحله بعد شویم.
 
 میلان بازیکنان خوبی دارد. آنها کیفیت شان را در رقابت های سری آ و چمپیونزلیگ بار دیگر نشان دادند.
 
 مانند دیدار رفت، این دیدار هم دشوار بود اما ما خوب کار کردیم و توانستیم به نیمه نهایی برسیم."
 
 بارسا در مرحله بعد چمپیونزلیگ مقابل برنده دیدار تیم های چلسی- بنفیکا قرار خواهد گرفت .
کنایه سخن گوی مورینیو:معلوم است چه تیمی قهرمان اورپا میشود.
 الادیو پاراماس، سخنگوی مورینیو، به پنالتی دوم بارسلونا واکنش نشان داد.
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام اولین واکنش جنجالی به پنالتی دوم بارسلونا در بازی میلان متعلق به الادیو پاراماس سخنگوی مورینیوست که در توییتی روی صفحه شخصی اش در توییتر نوشته است: «بعد از 45 دقیقه دیگر هیچ جای شکی نیست. همه ما فهمیدیم قرار است کدام تیم قهرمان چمپیونزلیگ بشود!»
وی سابقه حملات آتشین تر به بارسا را دارد.
پیکه هفته ی بعدبازی میکند.
مدافع جوان تیم فوتبال بارسلونا مشکلی برای حضور مقابل تیم فوتبال رئال ساراگوسا ندارد.
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، جرارد پیکه در دقیقه 74 بازی مقابل میلان از کادر فنی خواست تا دستور تعویض او را صادر کنند.

این بازیکن که ضریب اشتباهات بالایی در این بازی داشت از ابتدا چندان آماده نشان نمی‌داد.

طبق گزارش کادر پزشکی این مدافع جوان تنها در پای چپ خود احساس درد شدید عضلانی داشته و گذراندن چند مرحله فیزیوتراپی این مشکل را حل می‌کند.

گواردیولا نیز که در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل میلان از مصدومیت پیکه ابراز ناراحتی کرده بود با شنیدن این خبر بسیار خوشحال شد.

بارسلونا شب گذشته با نتیجه 3 بر 1 از سد میلان گذشت.
بارسلونا وچلسی در یک قدمی سعود به نیمه ی نهایی.
بارسلونا بعد از تساوی بدون گل مقابل آث میلان در بازی رفت سه شنبه شب در نیوكمپ میزبان این تیم ایتالیایی خواهد بود.

بارسلونا امیدوار است اولین تیمی باشد كه از زمان تغییر شكل مسابقات تا كنون از قهرمانی خود دفاع می كند.

تیم چلسی نیز پس از شكست 1 بر 0 بنفیكا در بازی رفت، می خواهد چهارشنبه شب بازی قابل قبولی را در دیدار برگشت به نمایش بگذارد.

در دو بازی دیگر برگشت مرحله یك چهارم نهایی تیم رئال مادرید قهرمان 9 دوره اروپا و و بایرن مونیخ قهرمان چهار دوره اروپا به ترتیب میزبان آپوئل و مارسی خواهند بود.

هفته گذشته رئال مادرید در بازی رفت 3 بر 0 پیروز شده بود و بایرن مونیخ 2 بر 0 حریف را شكست داده بود.

بارسلونا مقابل میلان 'سسك فابرگاس' را در اختیار خواهد داشت كه در بازی رفت به دلیل مصدومیت حضور نداشت.

'پپ گواردیولا' سرمربی بارسلونا در این باره گفت: فابرگاس بهتر است و سه شنبه بازی خواهد كرد.

'پدرو رودریگز' مهاجم بارسلونا نیز در مورد بازی با میلان گفت: این تیم بازیكنان بزرگی دارد و بدون تردید كار مشكلی در پیش خواهیم داشت. گرچه ممكن است تیم برتر میدان باشیم اما نباید از توانایی گلزنی آنها غافل شویم. شكست آنها سخت است اما با حمایت تماشاگران امیدواریم عملكرد خوبی داشته باشیم و صعود كنیم.

'ماسیمیلیانو الگری' سرمربی میلان در بازی قبلی خود مقابل كاتانیا 'الكساندرو نستا' مدافع كهنه كار و 36 ساله خود را كنار گذاشت در حالیكه 'كلارنس سیدورف' بازیكن 35 ساله هلندی این تیم نیز كار سختی نداشت.

این مربی برای بازی با بارسلونا در مورد استفاده از 'مارك فان بومل' دیگر بازیكن هلندی خود مردد است كه در بازی رفت محروم بود و از درد كمر رنج می برد.

از سوی دیگر چلسی از زمانی كه 'روبرتو دی ماتئو' جانشین 'آنرده ویاس بوآس' شده جان تازه ای گرفته است به طوریكه در هشت بازی قبلی شش بار پیروز شده است.

اما دی ماتئو هم نگرانی هایی دارد و از آمادگی كامل 'دیدیه دروگبا' و 'دیوید لوییس' مطمئن نیست.

وی گفت: دیوید از ناحیه قوزك پا مشكل دارد و معلوم نیست چهارشنبه بتواند بازی كند. تكلیف دیدیه نیز در 48 ساعت آینده مشخص می شود.

ولی بنفیكا امیدوار است تاریخ تكرار شود چون تا كنون فقط دو تیم بوده اند كه بازی های خانگی خود را در مرحله حذفی لیگ قهرمانان باخته اند اما در نهایت صعود كردند. مثل بازی آژاكس در نیمه نهایی فصل 1995/96 مقابل پاناتیناكوس و اینترمیلان برابر بایرن مونیخ در یك چهارم نهایی فصل گذشته.

'خورخ خسوس' سرمربی بنفیكا كه تیمش در مرحله گروهی منچستریونایتد را حذف كرد و صعود كرد، در این باره گفت: در بازی رفت سزاوار باخت نبودیم. آنها از تنها شانسشان استفاده كردند با وجود این می توانیم در بازی برگشت نتیجه بگیریم و صعود كنیم چون تا كنون در همه بازی های خارج از خانه گل زده ایم.
رقابت فشرده ی مسی و رونالدو برای آقای گلی اورپا.
به نقل از کیکر، کریستیانو رونالدو از ابتدای فصل جاری در رقابت های لالیگا توانسته ۳۷ گل به ثمر رساند و بهترین گلزن در سطح لیگ‌های اروپایی محسوب شود. وی این تعداد گل را در ۳۰ بازی کهکشانی‌ها در لالیگا به ثمر رسانده است.

پس از وی لیونل مسی، مرد سال اروپا و جهان با یک گل زده کم‌تر در رده دوم قراردارد. مهاجم آرژانتینی کاتالان‌ها این تعداد گل زده را در ۲۹ بازی از لالیگا در فصل جاری ثبت کرده است.

پس از این 2 مهاجم خارجی رئال و بارسا، بوراک ایلماز، مهاجم تیم ترابوزان ترکیه با ۳۲ گل زده در رتبه سوم جای گرفته است.

*فهرست ۱۰ گلزن برتر حال حاضر لیگ های اروپایی به شرح زیر است:

۱- کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، ۲۷ ساله، ۳۷ گل زده در ۳۰مسابقه

۲- لیونل مسی، بارسلونا، ۲۴ ساله، ۳۶ گل زده در ۲۹ بازی

۳-بوراک ایلماز، ترابوزان اسپور ترکیه، ۲۶ ساله، ۳۲ گل زده در ۳۰ بازی

۴-روبین فان پرسی، آرسنال انگلیس،  ۲۸ ساله، ۲۶ گل زده  در ۳۱ بازی

۵-باس داست، هرین ون هلند، ۲۲ ساله، ۲۵ گل زده در ۲۸ بازی

۶- یان کلاس هونتلار، شالکه آلمان، ۲۸ ساله، ۲۳ گل زده در ۲۶ بازی

۷-ماریو گومس، بایرن مونیخ‌ آلمان، ۲۶ ساله، ۲۳ گل زده در ۲۷ بازی

۸-ژرمی پربت، مونس بلژیک، ۲۷ ساله ۲۳ گل زده در ۳۰ بازی

۹-زلاتان ابراهیموویچ‌، آ.ث‌‌میلان ایتالیا، ۳۰ ساله، ۲۲ گل زده در ۲۴ بازی

۱۰-وین رونی، منچستریونایتد انگلیس، ۲۶ ساله‌، ۲۱ گل زده در ۲۶ بازی
پویول:تهدیدکننده ی اصلی بارسا ابراهیموویچ است.
دیدار برگشت بارسلونا و میلان از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‌شود.

کارلوس پویول کاپیتان متعصب بارسا، رویارویی با میلان را سخت‌ترین دیدار کاتالان‌ها در لیگ قهرمانان می‌داند.

این مدافع با هشدار به هم‌تیمی‌های خود درباره خطرساز بودن روسونری‌ها عنوان کرد: در دیدار مقابل میلان باید هوشیار باشیم و تمام تمرکز خود را معطوف بازی کنیم. این مهمترین دیدار فصل است و باید توپ را در زمین به سرعت به حرکت درآوریم و در بهترین زمان ممکن تصمیم‌گیری کنیم.

پویول تهدید کننده اصلی بارسا را زلاتان ابراهیموویچ می‌داند و در این‌باره گفت: زلاتان بازیکنی بسیار تاثیرگذار است که هم از لحاظ تکنیکی و هم از نظر قوای جسمانی در سطح بالایی قرار دارد. ما باید این مهاجم سوئدی را از توپ دور نگه داریم و شرایطی را فراهم کنیم که وی کمتر صاحب توپ شود و برای این‌کار تمامی بازیکنان تیم باید مشارکت داشته باشند.
مورینیو:از آپوئل وحشت دارم.
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با وجود پیروزی تیمش در بازی رفت مقابل آپوئل قبرس گفت: «نیمه دوم بازی ما در لیگ قهرمانان باقی مانده است.»

 خوزه مورینیو تصریح کرد: «به هیچ عنوان نباید حریف خود را دست کم بگیریم، این تیم در جمع هشت تیم برتر قاره اروپا قرار داشته و این یعنی این که آپوئل یک مدعی است.»
مورینیو ادامه داد: «همیشه از تیم‌هایی که چیزی برای از دست دادن ندارند وحشت داشته‌ام، چنین تیم‌هایی با همه وجود بازی می‌کنند و مردان من نباید میدان را خالی کنند. در فوتبال حرفه‌ای دست کم گرفتن حریف اولین گام مناسب برای شکست خوردن است.»
دو تیم رئال مادرید و آپوئل نیکوزیا فردا شب در برنابئو به مصاف یکدیگر می روند، مادریدی‌ها در بازی رفت و در قبرس به پیروزی 3 بر صفر دست یافته‌اند.
پیروزی اتلتیکو مادرید در دربی پایتخت و توقف والنسیا.
در دومین شب از هفته سی و یکم لالیگا اسپانیا تیم فوتبال اتلتیکومادرید در دربی پایتخت به پیروزی رسید و والنسیا متوقف شد.
 
به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، شاگردان دیه گو سیمئونه موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر از سد ختافه عبور کنند.

در این دیدار سالویو 24، دیه گو 62 و فالکائو 77 برای تیم دوم مادرید گلزنی کردند.

در دیگر بازی برگزار شده شب گذشته تیم فوتبال والنسیا مقابل لوانته تن به تساوی خانگی یک بر یک داد.

جوناس 35 برای والنسیا و کانه 54 برای لوانته موفق به گلزنی شدند.

تیم فوتبال رئال سوسیه داد نیز موفق شد مقابل رایووایکانو به پیروزی 4 بر صفر دست پیدا کند.

در این بازی آخیرچه 6 و سوروتوسا 31 و گریسمن 51 و ولا 53 گلزنی کردند.

دیدار دو تیم ویارئال و اسپانیول نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در پایان بازی‌های شب گذشته، اتلتیکومادرید تا رتبه هفتم صعود کرد و اسپانیول به رتبه هشتم رسید.
جشنواره  گل رئال مادرید در زمین اوساسونا  درحضور 90 دقیقه ای نکونام.
در اولین شب از هفته سی و یکم لالیگای اسپانیا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند تا فاصله 6 امتیازیشان حفظ شود.
 
 جشنواره گل رئال‌مادرید در زمین اوساسونا در حضور 90 دقیقه‌ای نکونام، تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد در خانه اوساسونا به پیروزی 5 بر یک دست پیدا کند.

شکست سنگین اوساسونا در حالی رقم خورد که جواد نکونام از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و 92 دقیقه برای تیمش بازی کرد. وی از سوی سایت رسمی رقابت های لالیگا در کنار خرانرو به عنوان پرتلاش‌ترین بازیکن میدان برگزیده شد.

کریم بن‌زما دقیقه 7، کریستیانو رونالدو دقایق 37 و 70 و گونزالو هیگواین در دقایق 40 و 77 برای رئال مادرید موفق به گلزنی شدند.

تک گل اوساسونا را هم نینو در دقیقه 48 وارد دروازه رئال مادرید کرد.

با این پیروزی رئال مادرید با 78 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی شب گذشته، تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با 2 گل از سد اتلتیکو بیلبائو بگذرد. این بازی تمرینی رسمی برای فینال جام حذفی بود و بارسلونا موفق شد با گلزنی اینیستا 40 و مسی (پنالتی 58) نماینده باسک را در نیوکمپ شکست دهد.

 

در سایر بازی ها تیم فوتبال گرانادا با نتیجه یک بر صفر و با گل دقیقه 84 سیکیرا مقابل راسینگ سانتاندر به پیروزی برسد.

رئال ساراگوسا نیز موفق شد از سد خیخون بگذرد. در این بازی اگورن 49 برای خیخون میزبان گلزنی کرد و پوستیگا 37 و لافیتا 91 برای ساراگوسا موفق به گلزنی شدند.

رئال بتیس نیز موفق شد در زمین مالاگا به پیروزی با ارزش 2 بر صفر دست پیدا کند.

در این دیدار مارتین 40 و دورادو 45 برای بتیس گلزنی کردند.
پیشنهاد جنجالی برای خریداری کریس رونالدو.
سران باشگاه منچسترسيتي پيشنهادي جنجالي را براي خريداري کريستيانو رونالدو آماده کرده اند و آماده اند تا در بازار تابستاني براي خريداري اين ستاره پرتغالي ارائه کنند
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام: سران باشگاه منچسترسیتی آماده اند تا پیشنهادی بالاتر از ۸۰ میلیون پوندی که رئالی ها برای خریداری او از منچستریونایتد پرداخت کرده بودند، ارائه کنند و دستمزد هفتگی پیشنهادی بین ۴۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار پوند در هفته خواهد بود.

منابع آگاه درمنچستر و اسپانیا اعلام کردند که مذاکرات بین طرفین در هفته ای اخیر آغاز شده است و ممکن است کریس رونالدو هم به این انتقال تمایل داشته باشند.


ژرژ مندس، مدیربرنامه های رونالدو هم باسران سیتی در تماس است. این درحالی است که سران سیتی سال گذشته هم برای خرید کریس ابراز تمایل کرده بودند.

والدس: دنیا می داند چرا مسی بهترین بازیکن جهان است

 

به نقل از کانال پلاس ، ویکتور والدس اظهار داشت: در بازی با گرانادا با سه گلی که لیونل مسی زد، یکبار دیگر برای جهانیان مشخص شد چرا او بهترین بازیکن حال حاضر اروپا و جهان است. او در هر تیمی باشد، آن تیم دیگر دغدغه ای جز پیروزی نخواهد داشت.

 

وی که تیمش 5 بر 3 در مصاف با گرانادا از هفت

اخبار-باشگاهای-اسپانیا اخبار-باشگاهای-اسپانیا اخبار-باشگاهای-اسپانیا اخبار-باشگاهای-اسپانیا اخبار-باشگاهای-اسپانیا امتیاز : 373 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب