گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: پنجشنبه 11/03/1391 ساعت: 10:39 بازدید: 322 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

نمي‌توانم بازيكن تازه كار دعوت كنم

نمي‌توانم بازيكن تازه كار دعوت كنم نمي‌توانم بازيكن تازه كار دعوت كنم .

سرمربي اسپانيا درباره دليل كنار گذاشتن آدريان لوپز از فهرست نهايي تيم ملي اين كشور براي حضور در رقابت‌هاي يورو 2012 توضيح داد.

 فهرست نهايي بازيكنان تيم ملي فوتبال اسپانيا براي رقابت‌هاي يورو 2012 روز يكشنبه اعلام شد كه در آن نام آدريان لوپز به چشم نمي‌خورد. اين در حالي است كه اين مهاجم 24 ساله باشگاه اتلتيكو مادريد در ديدار دوستانه اسپانيا مقابل صربستان عملكرد خوبي داشت و علاوه بر به ثمر رساندن يك گل، يك پنالتي ديگر نيز گرفت.

وينسنته دل بوسكه سرمربي تيم ملي اسپانيا با وجود تمجيد از عملكرد آدريان لوپز، اعلام كرد كه نمي‌تواند بازيكناني را كه با ساختار تيم ملي آشنا نيستند، براي رقابت‌هاي يورو 2012 دعوت كند. وي گفت: ترجيح دادم از ساير بازيكنان استفاده كنم، ولي بايد بپذيرم كه آدريان فوق‌العاده‌ بود.

دل بوسكه گفت: هفت بازيكني كه از فهرست نهايي تيم ملي خط خوردند كمي ناراحتند، ولي همه آن‌ها بازيكنان خيلي خوبي هستند. امكان پذير نبود كه بازيكنان تازه كار را به رقابت‌هاي يورو 2012 ببرم، ولي ما لوپز را زير نظر خواهيم داشت.

روبرتو سولدادو مهاجم باشگاه والنسيا ديگر بازيكني بود كه از فهرست نهايي اسپانيا خارج شد. دل بوسكه درباره دليل حذف سولدادو، گفت: آلوارو نگردو و سولدادو دو بازيكن خارق العاده هستند، ولي ويژگي‌هاي متفاوتي دارند. يكي از آن‌ها سريع‌تر است و ديگري بيشتر در خدمت كار تيمي است.

سرمربي اسپانيا درباره غيبت داويد ويا و كارلس پويول كه به دليل آسيب ديدگي‌ قادر به همراهي اسپانيا نيستند، گفت: داويد ويا بازيكني است كه به دليل ويژگي‌هايش با جانشين ندارد. اين حرف درباره كارلس پويول هم صدق مي‌كند. غيبت اين بازيكنان ضربه بزرگي برايمان خواهد بود.

پيش از اين دل بوسكه به طور ضمني اعلام كرده بود كه پدرو ممكن است رقابت‌هاي يورو را از خانه تماشا كند، ولي اين مهاجم باشگاه بارسلونا در فهرست نهايي تيم ملي اسپانيا حضور دارد. دل بوسكه در اين رابطه، گفت: پدرو هچون چند بازيكن ديگر فصل با ثباتي را پشت سر نگذاشت ولي من به متوسط بازي‌هاي او توجه كردم و به همين دليل است كه پدرو را در فهرست نهايي قرار دارم. ما به بازيكناني نياز داريم كه موثر باشند و باعث بالا رفتن كيفيت نيمكت تيم شوند.

فهرست تيم ملي اسپانيا براي رقابت‌هاي يورو 2012 تنها چهار تغيير نسبت به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي دارد. با اين حال سرمربي اسپانيا بالا بودن ميانگين سني بازيكنان تيمش را رد مي‌كند. دل بوسكه گفت: دليلي وجود ندارد كه به توانايي اين بازيكنان شكست كنيم. تعداد بازيكنان بالاي 30 سال زياد نيست و همگي در دوران اوج خود به سر مي‌برند. درست است كه همواره بايد خون تازه به تيم تزريق شود، ولي نبايد بدون دليل تغيير ايجاد كنيم.

اسپانيا در نخستين ديدار خود در مرحله گروهي رقابت‌هاي يورو 2012 روز 10 جون (21 خرداد) به مصاف ايتاليا مي‌رود و پس از آن در 14 جون (25 خرداد) و 18 جون (29 خرداد) به ترتيب مقابل جمهوري ايرلند و كرواسي قرار خواهد گرفت.

 

 


امتیاز : 196 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 11/03/1391 ساعت: 09:33 بازدید: 346 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

حضور مورینیو در آلمان برای ارزیابی لوکاس

 

 

به نقل از آس، رئیس باشگاه سائوپائولو هفته گذشته مدعی شد که فلورنتینو پرز برای تحقیق درباره بازیکن 19 ساله این تیم با وی تماس گرفته است.

بر این اساس مورینیو نیز تصمیم گرفت تا از نزدیک بازی این هافبک هجومی و مستعد برزیل را تحت نظر بگیرد.

لوکاس درپیروزی 3 بر یک برزیل مقابل دانمارک که در هامبورگ آلمان برگزار شد، 82 دقیقه در میدان حاضر شد و سپس تعویض شد.

چلسی باشگاه دیگری است که امیدوار است با لوکاس در  تابستان قرارداد ببندد و فاتح لیگ قهرمانان اروپا پیشنهاد 40 میلیون یورویی برای خرید این بازیکن داده که مورد موافقت سائوپائولو قرار نگرفته است.

 


امتیاز : 230 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 11/03/1391 ساعت: 10:29 بازدید: 271 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رونالدو:پرتغال شگفتی ساز نخواهد شد

به گزارش خبرگزاری فرانسه، این بازیكن 27 ساله كه سرمست از بلند كردن جام قهرمانی رئال مادرید در لالیگا است ، هیچ شگفتی را برای تیم ملی پرتغال پیش بینی نمی كند و امیدوار است كه تیم او بتواند از گروه مرگ صعود كند.

پرتغال كه در سال 2004 و زمانی كه میزبان رقابت های یورو بود به فینال این مسابقات راه یافت در این دوره همراه با آلمان ، هلند و دانمارك در گروه موسوم به ' مرگ' قرار گرفته است.

رونالد یكی از بازیكنانی است كه همواره از آنها انتقاد می شود در تیم های ملی به اندازه تیم های باشگاهی تعهد و فداكاری از خود نشان نمی دهند.

او گفت: فكر نمی كنم این دوره از مسابقات اروپا شگفتی هایی در برداشته باشد. اسپانیا واقعا قوی است و هر تیمی برای پشت سر گذاشتن آنها كار دشواری دارد.

مهاجم تیم ملی پرتغال افزود: قبول داریم كه در گروه سختی قرار گرفته ایم ، گروه ما گروه مرگ است و اولویت ما در حال حاضر عبور از این مرحله است.

وی گفت: ما در میان آلمان ، هلند و دانمارك قرار گرفته ایم كه ما را در مرحله مقدماتی شكست داده بودند ، اما منطق من ، مرا نسبت به عبور از مرحله گروهی خوش بین كرده است.

نخستین مسابقه پرتغال در این دوره از رقابت ها مقابل آلمان ، فینالیست رقابت های اروپا در سال 2008 در لفیف خواهد بود و پس از آن بابر دانمارك قهرمان سال 1992 در همان شهر بازی كند و سومین دیدار هم برابر هلند قهرمان سال 198 در شهر خاركیف خواهد بود.

 


امتیاز : 135 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 11/03/1391 ساعت: 09:24 بازدید: 277 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مرگ لیونل مسی بر اثر سکته قلبی!

 

به نقل از آفتون‌بلات، روز یکشنبه برای دقایقی این خبر روی خروجی «فاکس‌اسپورتس» درج شد. حتی در بخش پیوند‌ این منبع خبری در یک سایت اجتماعی،‌ حداقل 250 هزار نفر این خبر کذب را در اینترنت خواندند که در نهایت باعث هیجان، غم و تاثر زیاد دوستداران وی،‌بخصوص در زادگاهش شد.

در پی وقوع انتشار این خبر کذب، فاکس اسپورت در مقام تصحیح برآمد و از مخاطبین خود پوزش خواست.

در سایت این شبکه عنوان شد: متاسفیم از طریق ما خبر غیر واقعی تاثرانگیزی مبنی بر درگذشت لیونل مسی بر اثر سکته قلبی درج شده است. باید به اطلاع مخاطبین برسانیم هکرها در مدت پایگاه اینترنتی را مورد هدف قرارداده و چنین خبری را منتشر کردند.

ستاره اهل آمریکای جنوبی بارسلونا اکنون پس از خاتمه فعالیتش در فصل 2012 -2011 در آرژانتین حضور دارد.

 


امتیاز : 141 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 11/03/1391 ساعت: 10:13 بازدید: 289 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

گواردیولا در یک قدمی چلسی

سرمربی مستعفی بارسلونا پس از دیدار با مقامات چلسی حالا خواستار این شده که نشست رو در رویی با رومن آبراموویچ داشته باشد.

 روزنامه سان گزارش داده که چلسی بابت به خدمت گرفتن گواردیولا پیشنهاد سالیانه 11 میلیون پوندی به این مربی ارائه کرده است.
مالک باشگاه چلسی همچنین قول داده در دو سال اول حضور گواردیولا در چلسی فشاری بر روی این مربی برای بردن جام وجود نداشته باشد.
گواردیولا خواسته تا به طور رو در رو با آبراموویچ دیدار کند تا بتواند این پیشنهادها را از دهان خود او بشنود.
یکی از نزدیکان باشگاه چلسی گفت: «اگر این ملاقات بزرگ بین این دو صورت پذیرد، آن اتفاقی که باید می افتد.»


امتیاز : 159 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 09/03/1391 ساعت: 23:29 بازدید: 242 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسی بهترین بازیکن جهان شد

به گزارش شبکه ایران به نقل از ایسنا، در نظر سنجی که مجله کیکر آلمان در میان بازیکنان شاغل در بوندسلیگا انجام داد، لیونل مسی ستاره بارسلونا به عنوان بهترین بازیکن حال حضر فوتبال جهان انتخاب شد و کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی بارسلونا را پشت سر گذاشت.

در این نظر سنجی که 245 بازیکن شرکت کردند، لیونل مسی با 73.4 در جایگاه اول قرار گیرد و کریستیانو رونالدو با 17.8 درصد نفر دوم شد. مسوت اوزیل هم با 2.9 درصد در جایگاه سوم ایستاد.


امتیاز : 157 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 08/03/1391 ساعت: 10:53 بازدید: 304 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

برای آقای جام و مربی اخلاق؛ متبرک باد نام تو

گواردیولا با جام رفت. جام اول و آخر او با بارسا در کوپا دل ری و مقابل بیلبائو رقم خورد. چقدر استثنائی!
مربی 14 جامِ که فقط و فقط در طول چهار فصل این تعداد جام را فتح کرد. او حتی در آخرین باری که به عنوان مربی روی نیمکت آبی اناری ها نشست هم انگیزه پیروزی داشت.
از دست ندهید
 درست مثل روز اول. این را می شد به وضح در چهره اش دید. هرچند در آغاز راه هدایت بارسای A با یک شکست و یک تساوی کارش را شروع کرده بود اما راهی که او رفت شاید بی تکرار باقی بماند. طراوت، زیبایی و پیروزی بعلاوه ی اتحاد و صمیمیت تیمی نشانه های بارسای گواردیولا بود که توپ جمع کن نیوکمپ و کاپیتان محبوب کاتالان ها را در بارسلون به عنوان مربی محبوب تر هم کرد.

مادرید حانه بارساست!
 این مرد بزرگ، پایتخت پادشاهی اسپانیا را با بردهای پیاپی در ال کلاسیکو به خانه دوم بارسایی ها تبدیل نمود. و اینگونه افسانه ی شکست ناپذیری اش در مادرید جاودانه شد. روزی که پپ روی نیمکت بارسا نشست چیزی از ابهت این تیم باقی نمانده بود. آنها حتی برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا مجبور بودند در یک بازی پلی آف حضور پیدا کنند. چیزی شبیه فاجعه. اما او با فلسفه خاص خودش در همان فصل اول کاری کرد که برای همیشه در یادها خواهد ماند. همان تیم فاجعه تمام جام های موجود را در آن فصل درو کرد.


هوای تازه
 تاریخ فوتبال درسهایی از گواردیولا آموخت که پیش از او کسی وقت صرف آموزش آنها به خصوص برای کودکان و نوجوانان نکرده بود. او نه با زبان که با رفتار و کارنامه اش به دیگران آموخت چگونه علاوه بر داشتن شهرت می توانند به الگویی مناسب تبدیل شوند. او ثابت کرد می شود مربی قهرمان بود، مربی قهرمان هم نبود اما همیشه با اخلاق بود. موفقیت های پر تعداد و چهره کردن بازیکنان جوان تیم های پایه ای توسط گواردیولا در بارسا کاری کرد که حالا بیشتر تیم های باشگاهی دنیا برای انتخاب مربیان خود، بازیکنان سابق و نه چندان دور خود را به امید تکرار افتخارات پپ در تیم هایشان ترجیح دهند. کونته در یووه و دی متئو در چلسی از بارزترین این انتخاب ها هستند. اتفاقی که در فصل جدید با حضور پیگرینو در والنسیا، استراماچونی در اینتر و به احتمال فراوان مونتلا در رم ادامه و افزایش خواهد داشت.

سکوت کرکننده
 روش برخورد او با رسانه ها و به خصوص در برخورد با جنجال ها و اتهامات خوزه مورینیو هم بسیار قابل توجه و آموزنده بود. او با فداکاری نیش و کنایه های مورینیو را به جان خرید و با سکوت هایی خاص در کنفرانس های خبری علیه آقای خاص به پا خواست. سکوت هایی که به گفته خودش هزاران گفتنی نهفته داشت.
  همین احترام به حریف چه در پیروزی و چه در شکست و تواضع مثال زدنی گواردیولا پس از هر موفقیت چهره ی این مرد را برای همه فوتبال دوستان دوست داشتنی و قابل احترام کرد. پس از وداع با شکوه نوکمپ با مرد محبوبش در دو بازی آخر خانگی مقابل مالاگا که تماشاگران در طول بازی مرتب گواردیولا را مورد تشویق قرار دادند و در دربی کاتالان مقابل اسپانیول که بسیار دراماتیک و احساسی هم بود نشان از این مساله داشت که بودن در بارسا می تواند تا چه اندازه جذاب باشد.

به امید تقابل
 مورینیو در حال حاضر بزرگترین مربی فوتبال دنیاست که به هر جا پا بگذارد موفقیت را برای تیمش همراه خواهد برد و گواردیولا در این چهار سال بهترین رقیب او محسوب می شد. خیلی ها منتظرند این دو مربی در جام جهانی 2018 یا 2022 سرمربیان دو تیم پرتغال و آرژانتین یا اسپانیا باشند و تقابل بهترین مربیان حال حاضر دنیای فوتبال را در نهایت با برتری یکی بر دیگری به پایان ببرند. بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اینگونه نیست؟
شما کدام سبک مربی گری را می پسندید؟ مورینیویی یا گواردیولایی؟


امتیاز : 156 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 08/03/1391 ساعت: 10:46 بازدید: 432 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسی و رونالدو هم‌تیمی شدند!

مسی ورونالدو

کاربران سایت یوفا در یک رأی گیری ۴ نفر از بازیکنان رئال مادرید را در ترکیب تیم منتخب لالیگا ۲۰۱۲ قرار دادند.

 کاربران سایت یوفا به سرخیو راموس، ژابی آلونسو، اوزیل و کریستیانو رونالدو برای حضور در ترکیب تیم برتر لالیگا رأی دادند.

سرخیو راموس فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت؛ در 34 بازی به میدان رفت و 3 گل به ثمر رساند.

ژابی آلونسو بازی‌ساز اصلی تیم است که در 35 بازی حاضر شده؛ اوزیل بهترین پاسور لالیگا با 16 پاس گل در 35 بازی است.

کریستیانو رونالدو 46 گل را به نام خود ثبت کرد و در تمام بازی‌ها برای تیمش به میدان رفت. مهاجم پرتغالی مادرید تنها بازیکنی است که در تمام بازی‌ها پایش به گلزنی باز شده است.

ویکتور والدس، پویول، آلبا، کازورلا، دی مارکوس، مسی و فالکائو دیگر بازیکنان حاضر در تیم منتخب کاربران بودند.

 


امتیاز : 138 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 08/03/1391 ساعت: 10:35 بازدید: 287 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

خبر پیوستن "دنی آلوز" به شالکه تکذیب شد

خبر پیوستن "دنی آلوز" به شالکه تکذیب شد 

مدیرعامل شالکه گفت که این باشگاه آلمانی تصمیمی مبنی بر جذب "دنی آلوز" ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آلوز 29 ساله  که یکی از بهترین مدافع-هافبک های راست جهان به شمار می رود در سال 2008 از سویا به بارسا پیوست اما پس از جدایی پپ گواردیولا از این تیم گفته شده که از این تیم جدا می شود.

تیم فوتبال شالکه پس از اینکه در رقابت های بوندس لیگا به عنوان سومی دست پیدا کرد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد.

هورست هلت، مدیرعامل شالکه، در گفتگو با سایت باشگاه اظهار داشت:  دنی آلوز یک بازیکن تراز بالاست و در این خصوص هیچ شکی نیست اما همه  این چیزهایی که گفته می شود بی اساس است. ما هرگز پیشنهادی برای جذب این بازیکن ارائه نکرده ایم و تماسی هم با مدیربرنامه های این بازیکن نداشته ایم. او هم با ما تماسی نداشته است.امتیاز : 137 دیدگاه(0)


تاریخ: شنبه 06/03/1391 ساعت: 11:01 بازدید: 302 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

از اعماق قلبم از شما ممنونم
از اعماق قلبم از شما ممنونم 
اریک آبیدال پس از ترخیص از بیمارستان فرصتی یافت تا از طریق صفحه رسمی فیسبوک خود، از پیام هایی که با مضمون حمایت دریافت کرده بود، تشکر کند.

به گزارش پایگاه رسمی هواداران بارسا در ایران، اریک آبیدال پس از مرخص شدن از بیمارستان در روز دوشنبه، در خانه و در حال ریکاوری از پیوند کبد است که در روز 10 آوریل انجام داده است. او از صفحه رسمی فیسبوکش استفاده کرد تا از تمامی کسانی که به او و پسر عمویش پیام حمایت فرستاده بودند تشکر کند.

 آبیدال از کلمات خاصی برای تشکر از تمامی اعضای کلینیک بیمارستان» و همینطور بیمارانی که در طول زمان حضور در بیمارستان به ملاقات او آمده بودند استفاده کرد و گفت: " برای همه شما و خانواده هایتان شجاعتی که نیاز دارید را آرزو می کنم."
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

تشکر از باشگاه، رسانه ها و خانواده

این مدافع فرانسوی از حمایتی که از سوی باشگاه - سندرو راسل، تمامی هم تیمی هایش، اعضای تیم مربیگری، هیئت اداری و دکترها - دریافت کرد و هم چنین از رسانه ها به خاطر درک و دقتشان که برای او اهمیت بسیاری داشته است قدردانی کرد.

در آخر او اشاره خاصی به همسر خود کرد: " او هر ساعت و هر روز در کنار من بوده است. " وی هم چنین از خانواده خود و خانواده همسرش یاد کرد و سپس توضیح داد:" اکنون وقت آن است تا استراحت کنم و قدرت سابق خود را بازیابم. من همچنان با شما در ارتباط خواهم بود و خبر های مرتبط با من به گوش شما خواهد رسید."


امتیاز : 177 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب