گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: سه شنبه 30/03/1391 ساعت: 10:56 بازدید: 293 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌‌های اروپا – ۲۰۱۲ پرندلی: بازیکنان ایتالیا باید با قلب‌هایشان بازی کنند

بازیکنان ایتالیا باید با قلب‌هایشان بازی کنند بازیکنان ایتالیا باید با قلب‌هایشان بازی کنند .

سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر ایرلند تاکید کرد بازیکنان تیمش باید در ادامه یورو نیز مانند این بازی با قلب‌هایشان بازی کنند.


تیم ملی فوتبال ایتالیا با نتیجه 2 بر صفر ایرلند را مغلوب کرد تا به همراه اسپانیا از گروه سوم بازی‌های یورو 2012 به مرحله بعد راه پیدا کند.

چزاره پرندلی پس از بازی گفت: پیروزی سختی بود زیرا ما تیمی خوب با هواداران فوق‌العاده‌اش را شکست دادیم. باید در دیدار با ایرلند پیروز می‌شدیم. در دقایقی از دیدار نتوانستیم آن طور که می‌خواستیم ظاهر شویم ولی اکنون با شکست آنها خوشحال هستیم.

وی در ادامه افزود: می‌دانیم که دیدار ما در مرحله حذفی نیز مانند دیدار ما برابر ایرلند بسیار سخت خواهد بود. در ادامه این تورنمنت بازیکنان ایتالیا درست مانند این دیدار  باید با قلب‌‌هایشان بازی کنند. نمی‌توانم تضمین کنم که در همه دیدارهایمان شانس‌های زیادی برای گلزنی پیدا کرده و شیوه بازی‌مان را به حریف دیکته کنیم. ایرلند در این بازی به ما این اجازه را داد ولی ممکن است سایر حریفان این کار را انجام ندهند. شانس‌های زیادی برای گلزنی در این دیدار داشتیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نیز بتوانیم آنها را تکرار کنیم.

 

 


امتیاز : 273 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 30/03/1391 ساعت: 10:53 بازدید: 325 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – ۲۰۱۲ اینیستا: شرایط جدول دیدار با کرواسی را سخت کرده بود

شرایط جدول دیدار با کرواسی را سخت کرده بود شرایط جدول دیدار با کرواسی را سخت کرده بود

هافبک تیم ملی اسپانیا پس از درخشش برابر کرواسی دیدار برابر این تیم را به دلیل شرایط جدول بسیار سخت خواند.


تیم ملی فوتبال اسپانیا با پیروزی یک بر صفر برابر کرواسی در دیدار پایانی گروه 3 یورو 2012 توانست به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

آندرس اینیستا که در پایان دیدار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در این مورد گفت: دیدار بسیار سختی بود. آنها موقعیت‌های گلزنی زیادی روی دروازه ما ایجاد کردند. به دلیل شرایطی که در جدول رده‌بندی حاکم بود، انجام این دیدار دشوار بود. پیش از این دیدار در موقعیت خوبی برای راهیابی به مرحله بعد قرار داشتیم. در پایان این پیکار نیز در صدر جدول قرار گرفتیم و در جریان دیدار گلی به ثمر رساندیم که خیال همه را راحت کرد.

 


امتیاز : 360 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 30/03/1391 ساعت: 10:48 بازدید: 304 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – 2012 کین: از تیم‌های بهتر از خودمان شکست خوردیم| هواداران ایرلند فوق‌العاده بودند

هواداران ایرلند فوق‌العاده بودند هواداران ایرلند فوق‌العاده بودند

مهاجم تیم ملی فوتبال ایرلند پس از شکست برابر ایتالیا گفت از تیم‌های بهتر از خودمان شکست خورده‌ایم.
تیم ملی فوتبال ایرلند 2 بر صفر مغلوب ایتالیا شد تا بدون کسب امتیاز و با 3 شکست پیاپی با یورو 2012 خداحافظی کند.

رابی کین در این مورد گفت: ما برابر ایتالیا بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی نتوانستیم روی دروازه آنها موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم. از اینکه نتوانستیم از گروه‌مان صعود کنیم ناراحت هستیم ولی باید بگویم از تیم‌های بسیار خوبی شکست خوردیم. ما روی کارهای فردی بازیکنان حریف گل خوردیم. این اتفاقی است که در همه بازی‌های اخیر ما رخ داده است.

وی افزود: هواداران ما در 3 دیداری که در یورو انجام دادیم فوق‌العاده بودند. ناراحت هستیم که تیم‌مان نتوانست آن طور که باید نتیجه بگیرد. به نظر من هواداران شایستگی بیشتری داشتند.

 

 


امتیاز : 328 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 30/03/1391 ساعت: 10:42 بازدید: 353 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – 2012 اینیستا به عنوان بهترین بازیکن دیدار اسپانیا و کرواسی انتخاب شد

هافبک میانی تیم فوتبال اسپانیا در دیدار مقابل کرواسی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.


 دیدار تیم‌های ملی اسپانیا و ایتالیا از دور سوم بازی‌های گروهی یورو 2012 در گروه سوم از ساعت 23.15 به وقت تهران در گدانسک آره‌نا اوکراین و به قضاوت وولفگانگ اشتارک از آلمان آغاز شد و در پایان ماتادورهای اسپانیایی با پیروزی یک بر صفر توانستند راهی مرحله بعدی مسابقات شوند.

در این مسابقه سنگین آندرس اینیستا در میانه زمین بازی خیلی خوبی را برای اسپانیا به نمایش گذاشت و با ارسال یک پاس گل طلایی ناواز را در موقعیت صد درصد گلزنی قرار داد تا با این پاس گل 3 امتیاز با ارزش برای ماتادورها ذخیره شود و آنها به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله بعدی شوند.

در پایان دیدار کارشناسان فنی این دیدار به دلیل عملکرد خوب اینیستا در میانه زمین وی را به عنوان بهترین بازیکن میدان معرفی کردند.

 


امتیاز : 279 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 21:31 بازدید: 326 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – 2012 رونی: چه چیز بالاتر از این که اسپانیا را شکست دهیم؟

چه چیز بالاتر از این که اسپانیا را شکست دهیم؟ چه چیز بالاتر از این که اسپانیا را شکست دهیم؟

مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس بر این باور است که تیم کشورش با شکست دادن تیم‌های بزرگ قهرمان یورو 2012 خواهد شد.

 به نقل از ساکروی، وین رونی پس از تحمل 2 جلسه محرومیت خود به دلیل اخراج برابر مونته نگرو در مرحله مقدماتی یورو 2012 می‌تواند در دیدار برابر اوکراین نخستین بازی خود برای تیم ملی انگلیس را انجام دهد.

رونی در این مورد گفت: ما قدرت کافی برای قهرمانی در یورو را داریم. می‌دانم که هیچ کس نمی‌خواهد ما در این تورنمنت انتظارها را برآورده کنیم ولی باور دارم بازیکنانی در اختیار داریم که می‌توانیم در پایان یورو عنوان قهرمانی را بدست آوریم. البته برای قهرمانی مقداری هم باید شانس داشته باشید اما به عقیده من این بهترین فرصت برای قهرمانی ما است.

مهاجم منچستریونایتد ادامه داد: ما همواره خودمان را باور داریم. تیمی مانند ما همواره باید با این باور به میدان برود که توانایی قهرمانی در تورنمنت‌های بزرگ را دارد. اکنون همه ما به این باور رسیده‌ایم. ترکیب بازیکنان بیش از هر زمان دیگری سازمان یافته به شکلی که شکست دادن ما کاری بسیار سخت برای حریفان است. اگر بتوانیم به همین روند ادامه دهیم،‌ دلیلی ندارد به این فکر کنیم که نمی‌توانیم با فتح جام به خانه بازگردیم.

اگر انگلیس نتواند در گروه خود صدرنشین شود باید با اسپانیا، قهرمان دوره پیش روبه‌رو شود ولی رونی به هیچ وجه نگرانی بابت این موضوع ندارد.

وی در این مورد گفت: زمانی که شما می‌خواهید قهرمان یک تورنمنت معتبر شوید، باید بهترین تیم‌ها را شکست دهید. چه چیزی بالاتر از این که با اسپانیا بازی کرده و آنها را مغلوب کنیم؟ به نظر شما پیروزی برابر ماتادورها تا چه حد به ما اعتماد به نفس می‌دهد؟ برای قهرمانی مجبور هستید با تیم‌های بزرگ روبه‌رو شوید چه در یک چهارم، چه نیمه نهایی و چه دیدار پایانی. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از عهده این کار برآییم.

 

 


امتیاز : 317 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 21:27 بازدید: 346 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت های اروپا - 2012 اوکراین به دنبال شگفتی برابر انگلیس|کار ساده فرانسه برابر سوئد حذف شده

کار ساده فرانسه برابر سوئد حذف شده کار ساده فرانسه برابر سوئد حذف شده

در دیدار پایانی گروه چهارم یورو 2012 اوکراین در صورت پیروزی بر انگلیس می تواند به مرحله بعد برود. در دیگر دیدار فرانسه با شکست سوئد حذف شده می تواند صدرنشین گروه شود.


دیدار نهایی گروه چهارم یورو 2012 بین تیم های انگلیس با اوکراین و فرانسه با سوئد انجام خواهد شد.

 

اوکراین به دنبال شگفتی برابر انگلیس

وین رونی در این دیدار پس از تحمل 2 جلسه محرومیت خود می تواند برای تیم ملی کشورش به میدان برود. او در اکتبر گذشته به دلیل دریافت کارت قرمز در دیدار با مونته نگرو با 3 جلسه محرومیت از سوی یوفا روبه رو شده بود که با اعتراض به این حکم به 2 جلسه کاهش پیدا کرد. البته انگلیسی ها در دیدار با اوکراین نمی توانند خیالشان بابت محرومیت راحت باشد زیرا بازیکنانی مانند الکس اوکسلید چمبرلین، اشلی یانگ و جیمز میلنر کارت زرد گرفته اند و اگر در این دیدار با جریمه شخصی روبه رو شوند، از حضور در دیدار بعدی تیمشان محروم خواهند شد.

انگلیس پس از شکست دادن سوئد با نتیجه 3 بر 2، پیش از آن در 7 دیدار پیاپی نتوانسته بودند این تیم را در تورنمنت های معتبر مغلوب کند. آنها بدون شک با این پیروزی با روحیه ای دو چندان به مصاف اوکراین میزبان خواهند رفت.

آنگلوساکسون ها در یورو 2012 با ترکیبی بسیار جوان حضور پیدا کرده اند به شکلی که  تمام گلزنان این تیم تاکنون همگی کمتر از 24 سال سن دارند.

انگلیسی ها در هیچ یک از جام های ملت های اروپا در دیدار نخست خود پیروز نشده اند ولی در در چهار حضور اخیر خود در یورو توانسته اند به دور حذفی این جام راه پیدا کنند.

در 15 دیداری که انگلیسی ها گل نخست را وارد دروازه حریف کرده اند، تنها 7 دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. آنها در یورو 2012 نیز در حالی که گل نخست برابر فرانسه را وارد دروازه کردند، در پایان با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.

اشلی کول، مدافع تیم ملی انگلیس در حالی برابر تیم ملی اوکراین قرار می گیرد که هیچ گلی در 96 دیدار پیاپی برای تیم کشورش به ثمر نرسانده است. دومین نفر در این فهرست گری نویل است که در 85 دیدار پیاپی گل نزده بود.

در سوی دیگر این میدان اوکراین میزبان ایستاده که با 3 امتیاز و ایستادن در رتبه سوم جدول، چشم به پیروزی برابر انگلیس و صعود به مرحله حذفی دارد. البته آنها در 14 دیدار پیشین خود 7 دیدار را با شکست پشت سر گذاشته اند.

در ترکیب اوکراین نیز یون سلین و آناتولی تیموشچوک نیز کارت زرد دارند و تنها یک کارت با محرومیت در دور بعد فاصله دارند.

تیم ملی فوتبال اوکراین از ابتدای سال 2010 تاکنون 3 بار سرمربی خود را تغییر داده است. مایرون مارکویچ و یوری کالیتوینتسف پیش از اولگ بلوخین مدتی هدایت تیم ملی اوکراین را به عهده داشته اند.

آندری شوچنکو در اکتبر 2010 در دیدار دوستانه برابر کانادا به نخستین بازیکنی تبدیل شد که 100 بازی ملی در تیم ملی اوکراین انجام داده است. 3 روز بعد و در دیدار با برزیل، آناتولی تیموشچوک نیز یکصدمین بازی ملی خود را انجام داد.

 

کار ساده فرانسه برابر سوئد حذف شده

تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی به دیدار سوئد می رود که این تیم با پذیرفتن 2 شکست پیاپی برابر انگلیس و اوکراین از یورو 2012 حذف شده است و ممکن است برابر فرانسه با ترکیب جوان تری به میدان برود. در این حالت فرانسوی ها می توانند با یک پیروزی آسان برابر این تیم به عنوان سرگروه راهی مرحله بعد شوند.

سوئد پیش از یورو 2012 تمامی دیدارهای دوستانه خود را با پیروزی پشت سر گذاشته ولی در 13 دیدار اخیر خود در یوروها تنها در 2 دیدار توانسته حریف خود را مغلوب کند.

اولاف ملبرگ با 34 سال و 286 روز تبدیل به مسن ترین بازیکن تیم ملی سوئد شد که توانسته در جام ملت های اروپا گل بزند. او رکورد هنریک لارسن با 32 سال و 276 روز را پشت سر گذاشت.

تا پیش از یورو 2012 سوئدی ها هیچ گاه زمانی که گل نخست بازی را به ثمر رسانده بودند شکست نخوردند ولی در این تورنمنت در حالی که در 2 دیدار خود توانستند از حریف پیش بیفتند، در پایان تیم شکست خورده لقب گرفتند.

زلاتان ایبراهیموویچ پیش از شکست برابر انگلیس در 4 دیدار پیشین تیمش برابر حریفان گل زده بود.

راسموس الم، کیم کالستروم، یوناس اولسن، آندرس اسونسن و اولاف ملبرگ پیش از دیدار با فرانسه کارت زرد گرفته اند.

سوئدی ها در دیدارهای مقدماتی یورو 2012 با به ثمر رساندن 31 گل، پس از هلند (37) و آلمان (34) بهترین خط حمله را به خود اختصاص داده بودند.

در سوی دیگر این میدان فرانسه ای ایستاده که در 23 دیدار گذشته خود هرگز شکست نخورده است. آخرین شکست آنها به دیدار برابر بلاروس در سپتامبر (شهریور) 2010 باز می گردد.

ژرمی منز، متیو دبوشی و فیلیپ مکسز بازیکنانی هستند که در صورت دریافت کارت زرد برابر سوئد نمی توانند در دیدار بعدی فرانسه شرکت کنند.

پیروزی فرانسه در دیدار با اوکراین به 8 دیدار بدون پیروزی آنها در تورنمنت های بزرگ پایان داد. آخرین پیروزی خروس ها به جام جهانی 2006 باز می گشت، جایی که آنها پرتغال را مغلوب کرده بودند. آنها با این پیروزی رکورد دیگری را نیز جابه جا کردند. فرانسه پیش از این در هیچ دیداری که میشل پلاتینی و زین الدین زیدان در آن نبودند نتوانسته بود پیروز شود.

شکست دادن اوکراین با 2 گل موجب شد رکورد فرانسه در نزدن بیشتر از 2 گل نیز شکسته شود. آخرین باری که آنها بیش از یک گل زده بودند به شکست 3 بر یک اسپانیا در جام جهانی 2006 باز می گشت.

لورن بلان که در این دوره هدایت فرانسه را به عهده دارد، به عنوان بازیکن نیز این تیم را در یورو همراهی کرده است.


امتیاز : 304 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 21:25 بازدید: 304 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا-۲۰۱۲ بنتو:پیروزی بر هلند اثبات شایستگی‌های پرتغال است

پیروزی بر هلند اثبات شایستگی‌های پرتغال است پیروزی بر هلند اثبات شایستگی‌های پرتغال است .

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: شایستگی خود را برای صعود به دور بعد در عمل با غلبه بر هلند اثبات کردیم.


به نقل از شبکه ز.د.اف، پائولو بنتو که تیمش مقابل هلند به برتری 2 بر یک رسید، اظهار داشت: قبل از رویارویی با هلند شایستگی خود را برای صعود به دور بعد نشان داده بودیم. در کلام تیمی بودیم که مستحق صعود است اما خوشحالم این حرف را در عمل اثبات کردیم.

او ادامه داد: تیم من از نظر کیفیت برتر و کار بازیکنان در زمین در کنار عزم راسخ خود برای کسب پیروزی شایسته برد در این دیدار بود.

وی که تیمش روز پنج‌شنبه درمرحله یک چهارم نهایی با چک در شهر ورشو روبه رو می شود، افزود: به توانایی خود ایمان داریم و می خواهیم حداقل تا نیمه نهایی جام صعود کنیم.

در پیکار انجام شده کریستیانو رونالدو، کاپیتان پرتغال در دقایق 28 و 74 گلزنی کرد و تک گل تیم حریف توسط  رافائل فان درفارت در دقیقه 11 زده شد.

پرتغالی‌ها در مرحله یک چهارم نهایی روز جمعه با جمهوری چک دیدار خواهند کرد.

 

 


امتیاز : 240 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 09:21 بازدید: 310 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسابقات فوتبال یورو 2012 | هلند – پرتغال؛ لاله های نارنجی به دنبال معجزه

هلند در حالی در آخرین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف پرتغال می رود که اما و اگرها می تواند این تیم را به دور بعدی رقابت‎های فوتبال یورو 2012 برساند.

مهر

چهاردهمین دوره رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا امروز با برگزاری دو دیدار پیگیری می‌شود که در یکی از این دیدارها پرتغال به مصاف هلند خواهد رفت.

هلند – پرتغال
ورزشگاه: متالیست، خارکیف، اوکراین
ظرفیت: 43 هزار نفر
داور: نیکلا ریتزولی (ایتالیا)

پرتغال امیدوار است بتواند با شکست هلند یکی از 8 تیم مرحله یک چهارم نهایی باشد. آنها اگر به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کنند باید در مرحله بعد به مصاف جمهوری چک بروند.

* هلند تنها یک دیدار از 10 تقابل اخیر خود مقابل پرتغال را با پیروزی پشت سرگذاشته است که آن هم مربوط به پیروزی  یک بر صفر آنها در مقدماتی یورو 92 در روتردام بود.

* پرتغال هر دو دیدار خود مقابل هلند در تورنمنت های بزرگ را با پیروزی پشت سر گذاشته است. آنها یک بر صفر در جام جهانی 2006 و 2 بر یک در یورو 2004 هلند را از پیش رو برداشته اند.

* هلند در 6 بازی از 10 دیدار اخیر خود مقابل پرتغال موفق به گلزنی نشده است.

* دیدار دو تیم در جام جهانی 2006 رکورد بیشترین کارت قرمز در تاریخ جام جهانی و جام ملت های اروپا را دارد. داور مسابقه در این دیدار 4 کارت قرمز به بازیکنان هلند و پرتغال نشان داد.

* پرتغال در مرحله گروهی جام ملت های اروپا از سال 1996 به بعد هیچ تساوی نداشته است. آخرین تساوی آنها در یورو 96 مقابل دانمارک و با نتیجه 1-1 بود.

* هلند 3 دیدار اخیر خود در جام جهانی و یورو را با شکست پشت سرگذاشته است و در این 3 بازی تنها یک گل به ثمر سانده است.

* در یورو 2008 هلند هر سه بازی مرحله گروهی خود را با پیروزی پشت سرگذاشت اما آنها اکنون نگران این هستند که 3 بازی خود را در مرحله گروهی یورو 2012 با شکست پشت سربگذارند.

* هلند با 46 شوت بیشترین آمار شوت به سمت دروازه را در این گروه دارد اما تنها یک گل به ثمر رسانده است. پنج گل اخیری که پرتغال در رقابت های یورو دریافت کرده است همه روی ضربه سر به ثمر رسیده اند.

* هیچ کدام از 7 گل اخیری که هلند در رقابت های یورو به ثمر رسانده است زودتر از دقیقه 54 بازی وارد دروازه حریف نشده اند.

* در هر دو بازی قبلی مرحله گروهی، هلند در دقیقه 24 گل نخست را دریافت کرده است.

* هلند تنها در صورتی می تواند به مرحله یک چهارم راه پیدا کند که با حداقل 2 گل پرتغال را شکست دهد و امیدوار باشد آلمان دانمارک را شکست دهد.

 


امتیاز : 291 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 09:17 بازدید: 348 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

 گلهای دیدار اسپانیا-ایرلند ; صدرنشینی ماتادورها در شب وداع ایرلندی ها

مدافعین تیم ملی ایرلند ، پاشنه آشیل تیم تراپاتونی مدافعین تیم ملی ایرلند ، پاشنه آشیل تیم تراپاتونی

تیم ملی فوتبال اسپانیا با پیروزی پرگل مقابل ایرلند علاوه برصدرنشینی در گروه سوم موجبات حذف ایرلند را از دور رقابت ها فراهم کرد.در دقيقه 4، فرناندو تورس بر اثر اشتباه مدافعان ايرلند درون محوطه جريمه اين تيم صاحب توپ شد و با يك ضربه محكم دروازه حريف را باز كرد تا اسپانيا با يك گل پيش بيفتد و در نهایت نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید. برتری محسوس اسپانیا در آغاز نیمه دوم ثمر داد و يك دقيقه بعد، اينيستا شوت محكمي روانه دروازه ايرلند كرد و گيون با مشت، توپ را دفع كرد اما در برگشت، داوید سيلوا صاحب توپ شد و با يك بغل پا گل دوم تيمش را به ثمر رساند.در دقيقه 70، تورس روي پاس عمقي سيلوا يك بار ديگر با گيون تك به تك شد و موفق شد گل سوم اسپانيا را وارد دروازه گیون کند.در اواخر این بازی و در دقیقه 83، فابرگاس که به جای تورس در میدان حاضر شده بود گل چهارم بازی را از یک زاویه بسته به ثمر رساند تا اسپانیا پیروزی پرگل و ارزشمندی را بدست آورد.

اسپانيا: كاسياس، پيكه، راموس، آربلوآ، آلبا، اينيستا (كازورلا 80)، ژاوي، آلونسو (مارتينز 65)، بوسكتس، سيلوا، تورس (فابرگاس 74)
ايرلند: گيون، سنتلجر، وارد، اوشي، دان، ويلان (گرين 80)، مك‌گيدي، اندروز، داف (مك‌كلين 76)، كين، كوكس (والترز 46)


امتیاز : 285 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 29/03/1391 ساعت: 09:05 بازدید: 318 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسابقات فوتبال یورو 2012 | آلمان – دانمارک؛ شگفتی ساز در مقابل غول یورو

دانمارک امیدوار است شگفتی دیدار مقابل هلند را تکرار کند و با شکست ژرمن ها به مرحله بعدی رقابت ها راه پیدا کند.

مهر

آلمان – دانمارک
ورزشگاه: لویو آره نا، لویو، اوکراین
ظرفیت: 35 هزار نفر
داور: کارلوس ولاسکو کاربایو (اسپانیا)

آلمان که دو دیدار نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته برای صعود به دور بعدی تنها به یک تساوی در این دیدار نیاز دارد. آنها در صورت کسب عنوان نخست این گروه در مرحله بعدی باید به مصاف یونان قهرمان سال 2004 رقابت ها بروند.

* هر 3 دیدار قبلی دانمارک و آلمان در تورنمنت های بزرگ با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسیده است. دانمارک در جام جهانی 1986 و یورو 92 به برتری رسیده و آلمان با این نتیجه در جام ملتهای 1988 بازی را به نفع خود به پایان رسانده است.

* دانمارک در 3 دیدار دوستانه خود مقابل آلمان شکست ناپذیر بوده است. دو بازی را با پیروزی پشت سرگذاشته و در یک دیدار به تساوی دست یافته است.

* دنیس رومدال در این دیدارها 3 گل وارد دروازه آلمان کرده است.

* دانمارکی ها در مجموع در 10 دیدار اخیر خود مقابل آلمان تنها یک بار موفق شده اند در نیمه اول دروازه حریف خود را باز کنند.

* پیروزی دانمارک با هر نتیجه ای آنها را به دور بعدی رقابت ها می رساند این در حالی است که آلمان در این دیدار تنها به یک تساوی برای صعود نیاز دارد.

* آلمان هر 13 بازی رسمی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته که این یک رکورد در تاریخ فدراسیون فوتبال آلمان محسوب می شود.

* آلمان تنها تیمی است که تمام بازی های خود در مرحله مقدماتی و پایانی یورو 2012 را با پیروزی پشت سرگذاشته و در تمام این بازی ها گل اول را وارد دروازه حریف خود کرده است.

* آلمان برای چهارمین بار است که دو بازی ابتدایی خود در مرحله پایانی یورو را با پیروزی پشت سرمی گذارد. در 3 بار قبلی که آنها دو بازی ابتدایی مرحله گروهی خود را با پیروزی پشت سرگذاشتند در نهایت جام قهرمانی را بالای سر بردند.

* نیکلاس بندتنر سومین بازیکن دانمارکی است که موفق می شود در یک دیدار رقابت های یورو دو گل برای تیمش به ثمر برساند. او در دیدار مقابل پرتغال 2 بار دروازه حریف را باز کرد.

* ماریو گومز در 5 شوت اول خود در رقابت های یورو 2012 سه گل به ثمر رسانده است. این در حالی است که او در رقابت‌های یورو 2008 از 5 شوت اول خود نتوانست هیچ گلی به ثمر برساند.

 


امتیاز : 322 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب