گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: دوشنبه 05/04/1391 ساعت: 10:03 بازدید: 352 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

انگلیس مغلوب ایتالیا شد

تیم ملی فوتبال ایتالیا در پایان ماراتن نفس‌گیر ۱۲۰ دقیقه ای در ضربات پنالتی بر حریف غلبه کرد و حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی شد.

ایتالیا و انگلیس از ساعت 23:15 آخرین پیکار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 را در ورزشگاه المپیک شهر کیف اوکراین به قضاوت پرونکا،‌ داور پرتغالی در حضور 70 هزار نفر آغاز کردند که پس از 120 دقیقه بسته ماندن قفل دروازه‌ها، در پایان این ماراتن تکلیف سرنوشت صعود به ضیافت پنالتی‌ها کشیده شد و ایتالیا با برتری 4 بر 2 به مرحله نیمه نهایی رسید.

در دقایق ابتدایی این جدال انگلیسی‌ها حمله کردند و صاحب موقعیت شدند اما به سرعت ایتالیا واکنش نشان داد و صاحب دو موقعیت عالی شد. پس از آن تا پایان نیمه اول بازی روند متعادلی به خود گرفت هرچند که آبی‌پوشان برتری محسوسی داشتند. در نیمه دوم نیز ایتالیا به برتری ادامه داد اما یاران آندرا پیرلو با وجود کسب موقعیت‌های فراوان به گلی برابر شاگردان روی هاجسون نرسیدند.

پس از 90 دقیقه تلاش، دو تیم وارد 30 دقیقه وقت اضافه شدند. در این دقایق با وجودی که تغییراتی در ساختار بازی دو تیم ایجاد شد، اما توپی از خط دروازه‌ ها نگذشت تا اینکه در ضربات پنالتی ضربات بالوتلی، پیرلو ، نوچرینو  و دیامانتی به گل بدل شد اما مونتلیو نتوانست گل کند.

در مقابل ضربات پنالتی جرارد، رونی گل شد اما اشلی یانگ و اشلی کول نتوانستند ضربات پنالتی خود را به گل تبدیل کنند و در نتیجه انگلیس 4 بر 2 از حریف خود شکست خورد.

*لحظات حساس 45 دقیقه نخست:

دقیقه 3: روی پاس پیرلو، دانیله دروسی از پشت محوطه جریمه انگلیس اقدام به نواختن ضربه ‌ای محکم کرد که با تیر دروازه انگلیس اصابت کرد و گل نشد.

دقیقه 5: انگلیسی ها پس از یکسری رد و بدل کردن پاس ، از جناح راست توسط وین رونی توپی را به گلن جانسون در درون محوطه جریمه حریف رساندند که وی اقدام به ضربه سمت دروازه آبی‌پوشان کرد که بوفون با یک دست آن را مهار کرد و اجازه گل شدن نداد.

دقیقه 13: پاس رو به جلوی گلن جانسون وین رونی به ضربه سر خارج از دروازه ایتالیا زد.

دقیقه 24: روی یک پاس عمقی سریع، ماریو بالوتلی در درون جریمه حریف در حالیکه هیچ بازیکنی را پیش رو نداشت و در حالیکه می توانست جو هارت،‌ سنگربان را مغلوب خویش کند، نتوانست این توپ بخاطر تعلل بیش از حد و تکل به موقع جان تری، به گل تبدیل کند.

دقیقه 30: ماریو بالوتلی روی پاس مونتلیو با ضربه ‌ای نمایشی و چکشی دروازه هارت را هدف قرارداد که به گل نرسید.

دقیقه 37 : کاسانو با چرخشی در درون محوطه انگلیس به سمت دروازه سه شیر شوت کرد که جو هارت مجبور شد توپ را به کرنر فرستاد و مانع گل شد.

دقیقه 40 : کاسانو با ضربه سر برای بالوتلی توپی را مهیا کرد که مهاجم عضو منچسترسیتی توپ را یکبار دیگر به خارج زد.

*لحظات حساس 45 دقیقه دوم:

دقیقه 47 : روی یک کرنر، دانیله دروسی در حالی که هارت، ‌سنگربان انگلیس را برابر خویش داشت، در فاصله دو متری توپ را به بیرون زد.

دقیقه 50: مونتلیو 2 بار و بالوتلی یک بار به سمت دروازه هارت شلیک کردند که سنگربان انگلیس توپ‌ها را دفع کرد و توپ آخر هم به بیرون رفت.

دقیقه 77 : ضربه ایستگاهی استیوون جرارد از خط دفاع ایتالیا عبور کرد و با دقت بوفون به گل بدل نشد.

دقیقه 82 : ضربه محکم دیامانتی را جو هارت به خوبی مهار کرد و مانع گل شد.

دقیقه 90:‌ ضربه نوچرینو نزدیک بود به گل تبدیل شود اما تکل به موقع گلن جانسون انگلیس را نجات داد.

دقیقه 90: وین رونی یک موقعیت مناسب را از دست داد.

*لحظات حساس وقت‌های اضافه

دقیقه 97: ماریو بالوتلی یکبار دیگر صاحب توپی شد که با بی دقتی به سمت دروازه هارت شوت زد.

دقیقه 100:‌ دیامانتی قصد ارسال سانتر برای آبی‌ پوشان  داشت که توپ کمانه کرد تا برای دومین مرتبه در این بازی توپ ایتالیایی‌ها به تیر دروازه انگلیس اصابت کند و گل نشود.

دقیقه 115: نوچرینو روی پاس دیامانتی با سر دروازه انگلیس را گشود اما داور آن را به علت آفساید مردود دانست.

ترکیب دو تیم به این شرح بود:

ایتالیا:

بوفون، بارزاگلی، آباته(از دقیقه 90+1 مادجو)، بالزارتی، بونوچی، مارکیسیو، دروسی (از دقیقه 79 نوچرینو)، مونتولیو، پیرلو، بالوتلی، کاسانو(از دقیقه 78 دیامانتی)

سرمربی‌: چزاره پراندلی

انگلیس:

هارت، جانسون، اشلی کول، تری، لسکات، جرارد، یانگ، میلنر (از دقیقه 60 ولکات)، پارکر(از دقیقه 90+4 جوردن هندرسون)‌رونی، ولبک (از دقیقه 60 کارول)

سرمربی: روی هاجسون

 


امتیاز : 172 دیدگاه(0)


تاریخ: شنبه 03/04/1391 ساعت: 21:50 بازدید: 370 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

آنالیز گلهای دیدار چک-پرتغال; صعود پرتغال ، بوسه رونالدو برای مسی! ( به همراه تصویر متحرک جشن گل معنادار رونالدو رو به دوربین)

جشن گل معنادار رونالدو رو به دوربین جشن گل معنادار رونالدو رو به دوربین

 مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای اروپا با دیدار تیمهای پرتغال و جمهوری چک در شهر ورشو لهستان و به قضاوت هاوارد وب انگلیسی آغاز شد و در پایان پرتغال با درخشش رونالدو موفق به شکست جمهوری چک شد.در دقیقه 79 حرکت زیبای موتینیو در جناح راست و سانتر زیبای او نتیجه داد و ضربه سر زیبای رونالدو با برخورد به زمین به تور دروازه چک چسبید و پیتر چک هر چه تلاش کرد نتوانست توپ را مهار کند. رونالدو با این گل 3 گله شد و در کنار گومز آلمانی مدعی آقای گلی این جام شد.

ترکیب دو تیم:

جمهوری چک:

پیتر چک، گبرسیلاسی، سیوک، کادلچ، لیمبرسکی، هابشمن (پکارت 86)، پلاسیل، جیراسک، داریدا (رزک 61)، پیلار، باروش

 پرتغال:

پاتریسیو، کوئنترائو، برنو آلوز، په‌په، پریرا، موتینیو، ولوسو، میرلس (رولاندو 88)، کریستیانو رونالدو، پوستیگا (هو گو آلمیدا 40 )، نانی (کاستودیو 84)

 

آنالیز تصویری گلهای بازی:

 

1

 

بازی باز پرتغالی ها در اکثر دقایق بازی ، از جمله صحنه ی منجر به گل و تصویر فوق که نحوه جایگیری 8 بازیکن سفیدپوش پرتغال را در سرتاسر زمین نشان میدهد.حرکت بدون توپ موتینیو هافبک سمت چپ پرتغالی ها در عمق برای دریافت توپ از نانی.

2

چهار مدافع چکی ها نزدیک هم در کنار هوگو آلمیدا تک بازیکن پرتغال در محوطه جریمه ، شروع حرکت رونالدو سمت محوطه جریمه از سمت چپ و رها کردن میرلش توسط ژیراچک جهت جلوگیری از دریافت توپ توسط موتینیو.


3

برتری موتینیو برابر ژیراچک ، ادامه حرکت رونالدو و همچنان چهار مدافع در کنار آلمیدا ، غافل شدن گبر سیلاسی مدافع راست چکی ها نسبت به حرکت رونالدو ، در حالی که این دو در طول بازی بارها و بارها با یکدیگر روبرو شدند.

4

سانتر موتینیو روی دروازه ، حرکت سریع رونالدو در لحظه آخر برای استفاده از موقعیت احتمالی.

5

1-عبور توپ از روی سر آلمیدا ، رونالدو آماده ضربه زدن به توپ و سیلاسی که تازه متوجه حضور رونالدو شده بود.
2-ضربه سر شیرجه ای و چکشی رونالدو از بین مدافعین تیم ملی چک.
3-و در نهایت توپی که پس از برخورد به زمین در کنار دستان پتر چک وارد دروازه شد.
حرکت بدون توپ رونالدو ، بی توجهی مدافع مستقیم او(سیلاسی) و ضربه سر چکشی اش که مهارش را برای پتر چک سخت تر کرد ، در نهایت پرتغالی ها را برای سومین بار در چهار دوره اخیر این رقابت ها به نیمه نهائی فرستاد.

 


***************

 

رونالدو در جشن گل خود مسی را هم بی نصیب نگذاشت.بازیکن پرتغالی که هر جا می رود نام مسی را هم می شنود ، این بار پس از گل حساس خود رو به دوربین تلوزیونی کرد پس از گفتن "مسی" ، بوسه ای را هم تقدیم او کرد.

اگر چه رونالدو این موضوع را تکذیب کرده و گفته نام پسرش را فریاد زده ، اما لب خوانی تصاویر نشان میدهد او نام مسی را فریاد زده نه پسرش!

 


امتیاز : 239 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 02/04/1391 ساعت: 18:13 بازدید: 296 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

تساوی پرتغال و چک در پایان نیمه اول | رونالدو بدشانس بود

نیمه اول دیدار تیم‌های فوتبال پرتغال و جمهوری چک از مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا با تساوی به پایان رسید.

دیدار تیم‌های فوتبال جمهوری چک و پرتغال ساعت 23:15 در ورزشگاه ملی شهر ورشو لهستان با قضاوت هاوارد وب انگلیسی آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

توماس روسیچکی بازی‌ساز اصلی چک در آغاز این دیدار در زمین بازی حضور نداشت و از روی نیمکت نظاره‌گر بازی هم‌تیمی‌هایش بود.

چکی‌ها در آغاز بازی توپ را در اختیار داشتند و فشار زیادی را بر روی دروازه پرتغال وارد کردند. اما در ادامه بازی به تعادل کشیده شد و شاگردان بنتو با فشار بر روی بازیکنان صاحب توپ حریف مانع از بازی‌سازی چکی‌ها شدند.

با این حال اولین خطر را چکی‌ها بر روی دروزاه سلسائو اروپا تدارک دیدند و روی کرنر ارسالی، مقابل دروازه پرتغالی‌ها موقعیت خوبی را تدارک دیدند که از دست رفت.

در ادامه کریستیانو رونالدو موقعیت بسیار خوبی را در مقابل دروزاه جمهوری چک داشت و در شرایطی که با پیتر چک تک به تک شده بود، توپ را به دستان دروازه‌بان کوبید تا بهترین فرصت بازی در نیمه اول برای پرتغال از دست برود.

در ادامه باز هم پرتغالی‌ها توسط رونالدو فرصت گلزنی داشتند که ضربه قیچی مهاجم رئال مادرید خارج از چارچوب دروزاه حریف بود.

در ادامه بازی، پوستیگا مهاجم نوک پرتغال، به دلیل آسیب‌دیدگی مجبور شد زمین بازی را ترک کند و به جای او هوگو آلمیدا در دقیقه 40 وارد میدان شد.

ضربه زیبای رونالدو که به تنهایی از میان دو مدافع چکی عبور کرد به تیرک دروزاه پیتر چک اصابت کرد تا مهاجم پرتغالی در امر گلزنی در نیمه اول بدشانس باشد.

درنهایت تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل نتیجه‌بخش نبود و تساوی بدون گل تا پایان نیمه اول رقم خورد

 

 


امتیاز : 154 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 02/04/1391 ساعت: 18:10 بازدید: 358 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پیروزی پرتغال مقابل چک با درخشش رونالدو | سلسائو اروپا به نیمه‌نهایی رسید

تیم فوتبال پرتغال با درخشش کریس رونالدو با برتری مقابل چک به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا 2012 رسید.

دیدار تیم‌های فوتبال جمهوری چک و پرتغال ساعت 23:15 در ورزشگاه ملی شهر ورشو لهستان با قضاوت هاوارد وب انگلیسی آغاز شد که در پایان پرتغالی‌ها موفق شدند با یک گل به برتری برسند و در جمع 4 تیم پایانی یورو 2012 قرار بگیرند.

نیمه اول این دیدار با برتری پرتغالی‌ها همراه بود و کریس رونالدو در 45 دقیقه اول یک بار توپ را به تیرک دروزاه چکی‌ها کوبید و یک موقیت تک به تک با پیتر چک را به هدر داد.

در نیمه دوم باز هم پرتغالی‌ها بهتر بازی را آغاز کردند و فشار زیادی را بر روی دروزاه حریف قرمز پوش تدارک دیدند.

یکی از فرصت‌های خوب شاگردان بنتو شوت دیدنی و زمینی کریس رونالدو بود که پیتر چک با کمک تیر دروزاه ضربه رونالدو را مهار کرد تا مهاجم رئال مادرید همچنان بر روی خط بدشانسی گام بردارد.

شوت محکم نانی را هم پیتر چک برگرداند تا دروازه‌بان چک یک تنه مانع گلزنی شاگردان بنتو شود.

در مقابل حملات پرتغالی‌ها، چکی‌ها خطرات جسته و گریخته‌ای را بر روی دروزاه پاتریسیو ایجاد کردند که بی‌ثمر بود.

شاگردان بنتو نیز که در نیمه دوم روی به شوت زدن از راه دور آورده بودند این بار توسط موتینیو ضربه‌ای محکم را روانه دروزاه قرمز پوشان کردند که پیتر چک باز هم به خوبی توپ را راهی کرنر کرد.

در ادامه باز هم پرتغال توسط نانی فرصت خوبی برای بازکردن دروزاه چک داشت که ضربه او با فاصله اندک به بیرن رفت.

در دقیقه 79 پرتغالی‌ها مزد برتری خود را گرفتند. ارسال زیبای موتینیو و ضربه سر چکشی کریستیانو رونالدو بالاخره قفل دروزاه پیترچک را باز کرد تا سلسائو اروپا یک بر صفر پیش بیفتد.

در نهایت این بازی با پیروزی پرتغالی‌ها به پایان رسید تا یاران کریس رونالدو در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده بازی اسپانیا و فرانسه بروند.

ترکیب دو تیم به شرح زیر است:

*جمهوری چک:

پیتر چک، گبرسیلاسی، سیوک، کادلچ، لیمبرسکی، هابشمن (پکارت 86)، پلاسیل، جیراسک، داریدا (رزک 61)، پیلار، باروش

 *پرتغال:

پاتریسیو، کوئنترائو، برنو آلوز، په‌په، پریرا، موتینیو، ولوسو، میرلس (رولاندو 88)، کریستیانو رونالدو، پوستیگا (هو گو آلمیدا 40 )، نانی (کاستودیو 84)

 


امتیاز : 233 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 02/04/1391 ساعت: 18:02 بازدید: 316 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا- ۲۰۱۲ حمله خروس‌های آبی به ماتادورها| شانس قهرمان برای صعود بیشتر است

دیدار دو تیم فوتبال اسپانیا و فرانسه در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا شنبه شب در اوکراین برگزار خواهد شد.


تیم ملی فوتبال اسپانیا شنبه شب ساعت 23:15 در دونباس آره‌نا شهر دونتسک اوکراین با قضاوت نیکولا ریزولی ایتالیایی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا به مصاف فرانسه خواهد رفت.

ماتادورها با 2 پیروزی مقابل کرواسی و ایرلند و یک تساوی مقابل ایتالیا با 7 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه سوم به جمع 8 تیم پایانی راه یافتند.

در حالی که فرانسه با تنها 4 امتیاز از 3 بازی به عنوان تیم دوم گروه چهارم حریف اسپانیا شد. این تیم در اولین بازی خود به تساوی یک بر یک مقابل انگلیس دست یافت و در دومین بازی موفق شد با نتیجه 2 بر صفر اوکراین را شکست دهد؛ فرانسه در آخرین بازی خود با نتیجه 3 بر 2 مغلوب سوئد شد.

اسپانیا در حالی پا به میدان مسابقه خواهد گذاشت که پس از شکست در اولین بازی مسابقات جام‌جهانی 2010 مقابل سوئیس تاکنون شکست نخورده است و رکورد 17 بازی بدون شکست را در کارنامه دارد.

این دو تیم تاکنون 30 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم قرمزپوشان 13 برد، 6 تساوی و یازده شکست بوده است؛ در حالی که اسپانیایی‌ها هنوز نتوانسته‌اند در دیدارهای رسمی فرانسه را شکست دهند.

فرانسوی‌ها پس از شکست برابر سوئد در رختکن با یکدیگر درگیری لفظی داشتند و از این رو به نظر می‌رسد که این تیم از لحاظ روانی کمی آشفته باشد. علاوه بر این حضور سمیر نصری و فرانک ریبری به دلیل مصدومیت در هاله‌ای از ابهام قرار دارد؛ در حالی که اسپانیایی‌ها با ترکیب کامل و بدون مصدوم و محروم به نبرد خروس‌ها خواهند آمد.

همچنین باید اشاره کرد که شاگردان دل بوسکه در هر 3 بازی مرحله گروهی جایزه بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داده‌اند. اینیستا در بازی مقابل ایتالیا و کرواسی و فرناندو تورس در بازی مقابل ایرلند به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شده‌اند.

همچنین ژاوی هرناندز توانست با رد و بدل کردن 136 پاس در بازی با ایرلند که 127 پاس آن صحیح بود، رکورد رونالد کومن از هلند با 117 پاس در بازی مقابل دانمارک (1992) را بشکند.

پیروزی 4 بر صفر ماتادورها بهترین نتیجه‌ای بوده که آنها تاکنون توانسته‌اند در این رقابت‌ها کسب کنند. پیش از این پیروزی 3 بر صفر مقابل روسیه در یورو 2008 بهترین نتیجه این تیم به شمار می‌رفت.

اسپانیا قهرمانی یورو 2008 و جام جهانی 2010 را در کارنامه دارد و در صورت قهرمانی در این مسابقات به عنوان تنها تیمی که توانسته 3 قهرمانی پیاپی کسب کند، شناخته خواهد شد.

همچنین بسیاری از کارشناسان و فوتبال دوستان، اسپانیا را یکی از فینالیست‌های این رقابت‌های می‌دانند و به نظر می‌رسد شاگردان بلان کار سختی در بازی شنبه‌شب پیش‌رو داشته باشند.

رویارویی‌های رسمی و مهم دو تیم به شرح زیر است:

جام جهانی 2006:

مرحله یک‌هشتم نهایی: فرانسه 3 - اسپانیا یک

یورو 2000:

مرحله یک‌چهارم نهایی: فرانسه 2- اسپانیا یک

یورو 1996:

مرحله گروهی: فرانسه یک- اسپانیا یک

مقدماتی یورو 1992:

اسپانیا یک- فرانسه 2

فرانسه 3- اسپانیا یک

قهرمانی اروپا 1984:

فینال: فرانسه 2- اسپانیا صفر


امتیاز : 241 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 01/04/1391 ساعت: 10:20 بازدید: 271 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

ایبراهیموویچ: مقابل فرانسه رویایی بازی کردیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد معتقد است یارانش برابر خروس‌های آبی(فرانسه) بازی بسیار زیبایی را نشان دادند.

به نقل از روزنامه نویه زورخرسایتونگ، زلاتان ایبراهیموویچ پس از پیروزی 2 بر صفر شب گذشته مقابل فرانسه گفت:

از برد مقابل فرانسوی‌ها بسیار خوشحالم. بازی خیلی خوبی به معرض نمایش گذاشتیم و من هم توانستم گلی فانتزی بزنم.

وی که تیمش در 2 بازی قبلی مقابل اوکراین و انگلیس بازنده و از جام حذف شد، افزود: اگر همین بازی را در دیدارهای قبلی ارائه می‌کردیم، اطمینان دارم نتیجه می گرفتیم. به نظرم مقابل فرانسوی‌ها رویایی بازی کردیم و سزاوار حذف از جام نبودیم.

 


امتیاز : 169 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 01/04/1391 ساعت: 10:18 بازدید: 305 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مولر: ۸۰ درصد از توان واقعی آلمان هنوز نمایان نشده است

ستاره تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است ژرمن‌ها با وجود کسب امتیاز کامل و صعود از گروه خود هنوز تمام توان خود را آشکار نکرده‌اند.

به نقل از بیلد، توماس مولر اظهار داشت: باعث خوشحالی  است دور گروهی را با کسب 9 یعنی حداکثر امتیازها پشت سر گذاشتیم و به دور یک چهارم نهایی برای رویارویی با یونان رسیدیم. این حریف را به هیچ وجه دست کم نگرفته و می کوشیم تا با قدرت از این مرحله عبور کنیم.

ستاره 22 ساله عضو بایرن افزود: هدف ما راهیابی به بازی نهایی و کسب جام است. از مدت‌ها قبل برای این هدف برنامه ریزی کرده ایم و فکر می کنم بتوانیم عاقبت به هدف مورد نظرمان برسیم.

او در مورد بازیکنان تیم آلمان اظهار داشت: به گمانم آنچه از بازیکنان دیده شد، تنها 20 درصد توانایی آنها بود. امیدوارم مقابل یونان و پس از آن بتوانیم تمام پتانسیل خود را آشکار کنیم.

یاران او پس از گذر از گروه دوم روز جمعه در مرحله یک چهارم نهایی در ورزشگاه دانسیگ با یونان، فاتح اروپا در سال 2004 ملاقات خواهند کرد.

 


امتیاز : 158 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 01/04/1391 ساعت: 10:13 بازدید: 349 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جرارد: پاسخ منتقدان را دادیم | بعد از ایتالیا شاید با اسپانیا بازی کنیم

 


امتیاز : 201 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 01/04/1391 ساعت: 10:10 بازدید: 332 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

تورس: هنوز در حد و اندازه‌های اسپانیا ظاهر نشده‌ایم

تورس: هنوز در حد و اندازه‌های اسپانیا ظاهر نشده‌ایم تورس: هنوز در حد و اندازه‌های اسپانیا ظاهر نشده‌ایم

مهاجم چلسی تأیید کرد که اسپانیا تاکنون در جام ملت‌های اروپا در حد و اندازه‌های واقعی خودش ظاهر نشده است.

به نقل از دیلی استار، اسپانیا به عنوان صدرنشین گروه سوم راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد و می‌تواند با سومین قهرمانی پیاپی تاریخ‌ساز شود.

آنها پس از شکست در اولین بازی جام‌جهانی 2010 مقابل سوئیس در 17 رقابت پیشین خود شکست نخورده‌اند.

فرناندو تورس در این باره گفت: در حد و اندازه‌های واقعی اسپانیا ظاهر نشدیم و تلاش می‌کنیم در بازی بعدی بهتر باشیم. اسپانیا باید به سطح خودش بازگردد.

کرواسی در آخرین بازی مرحله گروهی به شدت اسپانیا را ترساند و تنها یک گل از سوی کرواسی می‌توانست اسپانیا را از دور رقابت‌ها حذف کند.

اسپانیا برابر ایتالیا در اولین بازی گروهی نیز کار سختی داشت و به تساوی یک بر یک رضایت داد. تیم‌ها به بازی تدافعی و کار روی ضدحملات در مقابل اسپانیا روی آوردند.

تورس تأیید کرد که در صورتی که اسپانیا با همان تاکتیک‌های منفی در ادامه رقابت‌ها روبرو شود، تعجبی نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: این هم یک شیوه بازی است، شاید شیوه مناسبی نباشد اما این هم یک روش برای رسیدن به پیروزی است.

مهاجم اسپانیا خاطرنشان کرد: این یک راهکار بسیار هوشمندانه از سوی کرواسی بود. هافبک‌های میانی آنها بسیار عمقی بازی می‌کردند و به ما هیچ فرصتی برای مانور دادن با توپ نمی‌دادند. نقشه آنها فشرده بازی کردن و استفاده از ضدحملات بود.

 


امتیاز : 142 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 01/04/1391 ساعت: 10:05 بازدید: 349 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

لوریس از رویارویی با اسپانیا ناراحت است

دروازه‌بان تیم ملی فرانسه از اینکه با شکست برابر سوئد در دور بعد با اسپانیا دیدار خواهند کرد به شدت ناراحت است.

تیم ملی فرانسه در آخرین دیدار دور گروهی خود برابر سوئد با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد تا با دوم شدن در گروه خود مجبور شود در مرحله حذفی با تیم ملی اسپانیا دیدار کند.

هوگو لوریس در این زمینه گفت: برابر اسپانیا باید نشان دهیم چه چیزی در چنته داریم. آنها در حال حاضر بهترین تیم در جهان هستند. شانس این را داشتیم که با گرفتن امتیاز  از دیدار سوئد از روبه‌رو شدن با آنها جلوگیری کنیم ولی نتوانستیم. از اینکه با تیمی مانند اسپانیا در یک چهارم نهایی روبه‌رو خواهیم شد ناراحت هستم. البته به نظر من کلاس یک تیم با رتبه‌ای که در گروه بدست آورده نشان داده نمی‌شود.

فرانسه دیدارهای گروهی خود را تنها با 4 امتیاز به پایان رساند. لورن بلان سرمربی خروس‌ها نیز معتقد است پس از نمایش ضعیف برابر سوئد، فرانسه در دیدارهای بعدی باید خودش را نشان دهد.

وی در این مورد نیز گفت: هدف ما صعود از گروه بود ولی جدال با سوئد نتوانستیم آن طور که می‌خواهیم ظاهر شویم. آنها در جریان بازی لحظه‌های سختی را برای ما رقم زدند زیرا از بازیکن فوق‌العاده‌ای مانند زلاتان ایبراهیموویچ در ترکیب خود سود می‌بردند.

 


امتیاز : 134 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب