گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:35 بازدید: 279 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

"سرخیو بوسکتس" به "رونالدو" هشدار داد

"سرخیو بوسکتس" در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال اسپانیا با پرتغال به مهاجم رئال مادرید هشدار داد.

مهر

تیم ملی فوتبال اسپانیا چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی چهاردهمین دوره رقابت های جام ملت های اروپا در ورزشگاه  "دونباس آرنا" با پرتغال دیدار می کند.

هافبک ملی پوش تیم فوتبال بارسلونا به "او جوگو" گفت: بازیکنان رئال مادریدی تیم فوتبال اسپانیا به این دیدار به عنوان بازی باشگاهی نگاه نمی کنند بلکه دیدار ملی است و داستان دیگری است. بازیکنان رئال مادرید با رونالدو محکم بازی می کنند. اگرچه که باید بگویم ما در نیمه نهایی این رقابت ها با رونالدو بازی نداریم بلکه حریفمان پرتغال است.

در ترکیب اصلی اسپانیا چهار بازیکن رئال مادرید به نام های ایکر کاسیاس، ژابی آلونسو، آلوارو آربلوآ و سرخیو راموس حضور دارند.

 

 


"سرخیو-بوسکتس"-به-"رونالدو"-هشدار-داد "سرخیو-بوسکتس"-به-"رونالدو"-هشدار-داد "سرخیو-بوسکتس"-به-"رونالدو"-هشدار-داد "سرخیو-بوسکتس"-به-"رونالدو"-هشدار-داد "سرخیو-بوسکتس"-به-"رونالدو"-هشدار-داد امتیاز : 240 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:32 بازدید: 306 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

وقفه در فوتبال‌هاي يورو و بررسي مباحث ورزشي در «جام چهاردهم»

وقفه‌ي دو روزه در مسابقات جام ملت‌هاي اروپا باعث شد كه شبكه سه سيما از امروز ـ دوشنبه ـ با حضور كارشناسان فوتبال به بررسي مباحث ورزشي بپردازد.

ایسنا

برنامه «جام چهاردهم» كه به تهيه‌كنندگي حسين ذكايي و اجراي رضا جاوداني از شبكه سه پخش مي‌شود، مباحثي چون اقتصاد در ورزش را با حضور كارشناسان به بحث مي‌گذارد.

در برنامه‌ي دوشنبه شب «جام چهاردهم» با حضور دكتر قريب و دكتر حميدرضا صدر، مبحث فوتبال و اقتصاد در اروپا به بحث گذاشته خواهد شد.

مباحث ورزشي برنامه جام چهاردهم طي روزهاي سه‌شنبه‌،جمعه و شنبه كه مسابقات فوتبال جام ملت‌هاي اروپا برگزار نمي‌شود ادامه خواهد داشت.

پخش فوتبال‌هاي جام ملت‌هاي اروپا از چهارشنبه (7 تیر ماه) با بازي پرتغال ـ اسپانیا ساعت 23:15 و پنجشنبه ( هشتم تیر ماه ) با بازي آلمان ـ ایتالیا در ساعت 23:15 در تلويزيون پيگيري مي‌شود.

 


وقفه-در-فوتبال‌هاي-يورو-و-بررسي-مباحث-ورزشي-در-«جام-چهاردهم» وقفه-در-فوتبال‌هاي-يورو-و-بررسي-مباحث-ورزشي-در-«جام-چهاردهم» وقفه-در-فوتبال‌هاي-يورو-و-بررسي-مباحث-ورزشي-در-«جام-چهاردهم» وقفه-در-فوتبال‌هاي-يورو-و-بررسي-مباحث-ورزشي-در-«جام-چهاردهم» وقفه-در-فوتبال‌هاي-يورو-و-بررسي-مباحث-ورزشي-در-«جام-چهاردهم» امتیاز : 222 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:30 بازدید: 250 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

از سوی یوفا علی دایی به فینال یورو 2012 دعوت شد

در پی دعوت یوفا از مفاخر فوتبال جهان، علی دایی به فینال یورو 2012 دعوت شد.

مسئولان یوفا، مفاخر جهان را برای فینال جام ملت‌های اروپا دعوت کردند. از همین رو در ایمیلی به علی دایی از او درخواست کردند در فینال یورو 2012 حاضر شود.

در بخشی از این ایمیل آمده است: "آقای دایی امیدوار هستیم شما را به عنوان یکی از مفاخر فوتبال در فینال یورو 2012 ببینیم."

دیدار نهایی جام ملت‌های اروپا یکشنبه آینده برگزار خواهد شد. مرجله نیمه نهایی هم چهارشنبه با دیدار اسپانیا و پرتغال و پنجشنبه با رقابت ایتالیا و آلمان برگزار می‌شود.

 


از-سوی-یوفا-علی-دایی-به-فینال-یورو-2012-دعوت-شد از-سوی-یوفا-علی-دایی-به-فینال-یورو-2012-دعوت-شد از-سوی-یوفا-علی-دایی-به-فینال-یورو-2012-دعوت-شد از-سوی-یوفا-علی-دایی-به-فینال-یورو-2012-دعوت-شد از-سوی-یوفا-علی-دایی-به-فینال-یورو-2012-دعوت-شد امتیاز : 237 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:28 بازدید: 317 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

داوران ترک و فرانسوی دیدارهای نیمه‌نهایی را قضاوت می‌کنند

یوفا اسامی تیم‌های داوری قضاوت کننده در مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۱۲ را اعلام کرد.

به نقل از یوفا، کونیت چاکیر از ترکیه و استفان لانوی از فرانسه به ترتیب برای قضاوت دیدارهای نیمه‌نهایی یورو 2012 در دونتسک و ورشو انتخاب شدند.

کونیت چاکیر در اولین دیدار نیمه‌نهایی میان پرتغال و اسپانیا در دونتسک به عنوان داور وسط انتخاب شد. باهاتین دوران و تاریک اونگون دستیاران وی در این مسابقه خواهند بود. دامیر اسکومینا از اسلوونی داور چهارم این مسابقه است.

استفان لانوی از فرانسه نیز برای قضاوت دومین مسابقه نیمه‌نهایی میان آلمان و ایتالیا در ورشو انتخاب شد. فردریچ کانو و میشائیل آنونیر پنج‌شنبه شب به وی کمک می‌کنند. هوارد وب از انگلیس نیز به عنوان داور چهارم مسابقه انتخاب شده است.

 هر دو دیدار ساعت 23:15 آغاز می‌شود.

 

 


داوران-ترک-و-فرانسوی-دیدارهای-نیمه‌نهایی-را-قضاوت-می‌کنند داوران-ترک-و-فرانسوی-دیدارهای-نیمه‌نهایی-را-قضاوت-می‌کنند داوران-ترک-و-فرانسوی-دیدارهای-نیمه‌نهایی-را-قضاوت-می‌کنند داوران-ترک-و-فرانسوی-دیدارهای-نیمه‌نهایی-را-قضاوت-می‌کنند داوران-ترک-و-فرانسوی-دیدارهای-نیمه‌نهایی-را-قضاوت-می‌کنند امتیاز : 215 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:26 بازدید: 259 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

روبرتو کارلوس: آلمان زیبا بازی می‌کند اما قهرمان اسپانیا است | خدیرا قلب ژرمن‌ها

مدافع صاحب نام اسبق تیم ملی فوتبال برزیل گفت: تیم ملی آلمان زیباتر از اسپانیا فوتبال بازی می‌کند اما دلم می‌گوید اسپانیا قهرمان یورو ۲۰۱۲ خواهد شد.

 «روبرتو کارلوس» در گفت‌وگویی با روزنامه بیلد  اظهار داشت‌: از ابتدای مسابقات یورو 2012 در لهستان و اوکراین تقرییا تمام بازی‌ها را دیده‌ام. اگر از من در مورد اولین تیم جام که زیباترین فوتبال را ارائه کرده سئوال کنند، پاسخم آلمان خواهد بود. آن‌ها به واقع زیبا و چشم نواز بازی می‌کنند، اما بخت کمتری در قیاس با اسپانیا برای قهرمانی در جام ملت‌ها دارند.

وی ادامه داد: با وجودی که ژرمن‌ها زیباتر بازی می‌کنند، اما دلم به من می‌گوید اسپانیا فاتح این دوره از چام ملت‌ها خواهد شد

ستاره 39 ساله «آنژی ماخاچکا» روسیه معتقد است «مانشافت» (آلمان) وضعیتی مشابه با تیم برزیل دارد که همیشه تماشایی بازی کرده اما گاهی به مقام قهرمانی نمی‌رسد.

او که با وجود بالا بودن سن هنوز اعلام بازنشستگی نکرده، ادامه داد: اگر آلمان و اسپانیا از سد ایتالیا و پرتغال در دور نیمه نهایی عبور کنند و به بازی پایانی جام برسند، توان هجومی آلمان برای مقابله با ماتادورها عالی خواهد بود. اما پتانسیل دفاعی‌ ژرمن‌ها کافی نیست.

در این گفت‌‌وگو «متخصص ضربات آزاد» پیشین کهکشانی‌های مادریدی از بازی‌های بسیار خوب «سامی خدیرا» هافبک دفاعی بایرن و رئال، تمجید کرد و گفت: اکنون وقتی بحث امور مربوط به هجوم در تیم ملی آلمان یا حتی رئال پیش می‌آید، همه از مسعود اوزیل حرف می‌زنند؛ اما اعتراف می‌کنم از بازی سامی خدیرا لذت می‌برم. او  قلب تیم آلمان است و ژرمن‌ها را به پیش می‌برد. خدیرا کسی است که در بازی عامل «سرعت» را به حریف دیکته می‌کند وبازی خوان بسیار خوبی است.

 


روبرتو-کارلوس:-آلمان-زیبا-بازی-می‌کند-اما-قهرمان-اسپانیا-است-|-خدیرا-قلب-ژرمن‌ها روبرتو-کارلوس:-آلمان-زیبا-بازی-می‌کند-اما-قهرمان-اسپانیا-است-|-خدیرا-قلب-ژرمن‌ها روبرتو-کارلوس:-آلمان-زیبا-بازی-می‌کند-اما-قهرمان-اسپانیا-است-|-خدیرا-قلب-ژرمن‌ها روبرتو-کارلوس:-آلمان-زیبا-بازی-می‌کند-اما-قهرمان-اسپانیا-است-|-خدیرا-قلب-ژرمن‌ها روبرتو-کارلوس:-آلمان-زیبا-بازی-می‌کند-اما-قهرمان-اسپانیا-است-|-خدیرا-قلب-ژرمن‌ها امتیاز : 250 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 06/04/1391 ساعت: 09:19 بازدید: 336 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پدرو: اسپانیا راه مهار رونالدو را بلد است

هافبک بارسلونا معتقد است با وجود اینکه کریس در دو بازی اخیر ۳ گل زده و عملکرد خوبی داشته، لاروخا می‌تواند مهاجم پرتغال را مهار کند.

کریس رونالدو بازیکن تیم رئال مارید در دو بازی اخیر در شرایط آرمانی بوده و 3 گل مقابل هلند و چک به ثمر رسانده تا پرتغال را به نیمه‌نهایی برساند.

پدرو در این باره اظهار داشت: کریستیانو بازیکن فوق‌العاده‌ای است که در شرایط عالی به سر می‌برد، اما من فکر می‌کنم که ما می‌دانیم چگونه او را مهار کنیم. پس بیایید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. ما اعتماد به نفس بسیاری داریم اما بازی سختی پیش روی ما است.

این بازیکن 24 ساله بر این باور است که شاگردان ویسنته دل بوسکه درست به موقع در این رقابت‌ها به اوج رسیدند و با تیمی که قهرمان یورو 2008 و جام جهانی 2010 شده تفاوتی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: ما همان بازیکنان گذشته هستیم، اعتماد به نفس داریم، عالی بازی می‌کنیم و من فکر می‌کنم این تیم با چنین شرایطی به خوبی با اسپانیای یورو و جام‌جهانی هماهنگ است.

پدرو افزود: ما درست به موقع به اوج می‌رسیم و امیدواریم که بازی بسیار خوبی مقابل پرتغال انجام دهیم.

هافبک بارسا با ابراز رضایت از عملکرد اسپانیا مقابل فرانسه گفت: تیم عالی بازی کرد، اولین گل، ما را آرام کرد و باعث شد کنترل بازی را در دست بگیریم. تسلط بر بازی مقابل تیم قدرتمندی مثل فرانسه خوشحال کننده است.

 

 


پدرو:-اسپانیا-راه-مهار-رونالدو-را-بلد-است پدرو:-اسپانیا-راه-مهار-رونالدو-را-بلد-است پدرو:-اسپانیا-راه-مهار-رونالدو-را-بلد-است پدرو:-اسپانیا-راه-مهار-رونالدو-را-بلد-است پدرو:-اسپانیا-راه-مهار-رونالدو-را-بلد-است امتیاز : 173 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 05/04/1391 ساعت: 10:18 بازدید: 197 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

هاجسون: عملکرد بازیکن را با ضربه پنالتی نمی‌سنجند | به شاگردانم افتخار می‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس گفت: با وجود شکست مقابل ایتالیا به شاگردانم بابت تلاش زیادی که داشتند، افتخار می‌کنم.

به نقل از کانال‌پلاس، روی هاجسون با وجود ناکامی در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 مردانش را مورد تحسین قرارداد و اظهار داشت:‌ هر بازیکنی ممکن است ضربه پنالتی اش را خراب کند. این اتفاقی عجیب و نادر نیست که ضربه اشلی یانگ به تیر خورد و توپ اشلی کول نیز توسط بوفون مهار شد.

وی ادامه داد: عملکرد بازیکن نباید براساس ضربه پنالتی سنجیده شود بلکه باید در نظر گرفته شود در 4 بازی، بازیکنانم به گونه ای عمل کردند که نباختند. آنها فوق‌العاده عالی در کل جام عمل کردند که این امر قابل تقدیر است.

هاجسون عنوان کرد: تا پایان بازی عملکرد مناسبی داشتیم و باید به این بازیکنان افتخار کنیم. خود من خیلی چیزها از تلاش‌های زیاد‌شان یاد گرفتم. آنها نه تنها در جدال با ایتالیا که در سه بازی قبلی نیز عملکرد خارق‌العاده‌ای داشتند.

تیم تحت رهبری وی پس از 120 دقیقه نبرد به تساوی بدون گل با لاجوردی‌پوشان رسید اما در ضربات پنالتی 4 بر 2 شکست خورد.

 


هاجسون:-عملکرد-بازیکن-را-با-ضربه-پنالتی-نمی‌سنجند-|-به-شاگردانم-افتخار-می‌کنم هاجسون:-عملکرد-بازیکن-را-با-ضربه-پنالتی-نمی‌سنجند-|-به-شاگردانم-افتخار-می‌کنم هاجسون:-عملکرد-بازیکن-را-با-ضربه-پنالتی-نمی‌سنجند-|-به-شاگردانم-افتخار-می‌کنم هاجسون:-عملکرد-بازیکن-را-با-ضربه-پنالتی-نمی‌سنجند-|-به-شاگردانم-افتخار-می‌کنم هاجسون:-عملکرد-بازیکن-را-با-ضربه-پنالتی-نمی‌سنجند-|-به-شاگردانم-افتخار-می‌کنم امتیاز : 234 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 05/04/1391 ساعت: 10:14 بازدید: 338 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پیرلو: صبر کردم تا هارت بپرد، بعد چیپ زدم |از خراب کردن پنالتی نمی‌ترسیدم

هافبک تیم ملی فوتبال ایتالیا در مورد پنالتی چیپ خود گفت ابتدا صبر کرده دروازه‌بان انگلیس بپرد و سپس ضربه خود را به شکل چیپ وارد دروازه کرده است.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، تیم ملی فوتبال ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو 2012 توانست انگلیس را در ضربه‌‌های پنالتی شکست دهد. آندره‌آ پیرلو پنالتی سوم خود را به شکل چیپ وارد دروازه جو هارت کرد تا روحیه از دست رفته ایتالیایی‌ها به دلیل پنالتی از دست رفته ریکاردو مونتولیوو را بازگرداند.

پیرلو در این زمینه گفت: پیش از ضربه پنالتی، دروازه‌بان انگلیس به شکلی عجیب در جای خود حرکت می‌کرد. زمانی که برای زدن ضربه حرکت کردم، صبر کردم تا او بپرد. پس از آن تصمیم گرفتم چیپ بزنم. در آن لحظه چیپ زدن ساده‌ترین کار بود. شاید کاری که انجام دادم موجب شد تا انگلیسی‌ها زیر فشار قرار بگیرند و اشلی یانگ پس از من پنالتی‌اش را خراب کند.

 بازیکن یوونتوس افزود: از اینکه پنالتی را خراب کنم نمی‌ترسیدم. در جریان بازی انگلیس به ندرت موقعیت خطرناکی روی دروازه ما داشت زیرا در تمام بازی تلاش می‌کرد دفاع کند و بازی را به پنالتی بکشاند. ما کنترل دیدار را در دست گرفتیم و در نهایت به عنوان تیم پیروز زمین را ترک کردیم. می‌دانستیم که می‌توانیم مسابقه را به کنترل خودمان درآوریم زیرا دریافته بودیم که انگلیس دفاعی کار خواهد کرد. آن‌ها در مرحله گروهی با همین شیوه بازی کرده بودند. متاسفم از اینکه برای شکست دادن انگلیس این‌قدر معطل شده و تا این حد انرژی صرف کردیم.

 


پیرلو:-صبر-کردم-تا-هارت-بپرد،-بعد-چیپ-زدم-|از-خراب-کردن-پنالتی-نمی‌ترسیدم پیرلو:-صبر-کردم-تا-هارت-بپرد،-بعد-چیپ-زدم-|از-خراب-کردن-پنالتی-نمی‌ترسیدم پیرلو:-صبر-کردم-تا-هارت-بپرد،-بعد-چیپ-زدم-|از-خراب-کردن-پنالتی-نمی‌ترسیدم پیرلو:-صبر-کردم-تا-هارت-بپرد،-بعد-چیپ-زدم-|از-خراب-کردن-پنالتی-نمی‌ترسیدم پیرلو:-صبر-کردم-تا-هارت-بپرد،-بعد-چیپ-زدم-|از-خراب-کردن-پنالتی-نمی‌ترسیدم امتیاز : 137 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 05/04/1391 ساعت: 10:11 بازدید: 491 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رونالدو: می‌خواهیم با پیروزی مقابل اسپانیا فینالیست شویم | پرتغال متحد است

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال اعتقاد دارد این تیم در دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها مقابل اسپانیا هیچ فشاری را تحمل نمی‌کند و می‌خواهد به فینال مسابقات راه یابد.

 تیم ملی فوتبال پرتغال موفق شد با گلزنی کریستیانو رونالدو مقابل جمهوری چک پیروز شود و در مرحله نیمه نهایی حریف اسپانیا قهرمان اروپا و جهان شود.

کریستیانو رونالدو با مهم خواندن این دیدار، اعتقاد دارد که آن‌ها شانس بالایی برای پیروزی دارند و می‌توانند در بازی مقابل ماتادورها موفق عمل کنند و راهی فینال چهاردهمین دوره جام ملت‌های اروپا شوند.

مهاجم رئال مادرید در این‌باره اظهار داشت: فشاری که بر روی اسپانیا وجود دارد خیلی زیاد است. آن‌ها قهرمان جهان هستند و هواداران فوتبال توقع بالایی از پیروزی این تیم دارند. اما در مقابل ما تا این مرحله هم خوب کار کرده‌ایم و قطعا توقع کمتری از ما برای رسیدن به فینال می‌رود.

وی افزود: این عامل باعث می‌شود شاگردان دل‌بوسکه فشار زیادی را متحمل شوند و طبیعتا روی عملکرد آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

روز گذشته اخباری از درگیری و زد و خورد در اردوی پرتغال به وجود آمد که در نشریات این کشور سر و صدای زیادی را ایجاد کرد، اما با این حال، رونالدو اعتقاد دارد در تیم ملی کشورش اتحاد بزرگی وجود دارد.

ستاره رئال مادرید ادامه داد: ما از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و کاملا پیشرفت در بازی‌های ما دیده می‌شود. اتحاد بزرگی میان بازیکنان شکل گرفته و می‌خواهیم در دیدار مقابل اسپانیا پیروز شویم. چرا که نه! پرتغال توانایی رسیدن به فینال را دارد.

دیدار دو تیم پرتغال و اسپانیا چهارشنبه شب ساعت 23:15 به وقت ایران در ورزشگاه دونتسک اوکراین برگزار می‌شود.

 


رونالدو:-می‌خواهیم-با-پیروزی-مقابل-اسپانیا-فینالیست-شویم-|-پرتغال-متحد-است رونالدو:-می‌خواهیم-با-پیروزی-مقابل-اسپانیا-فینالیست-شویم-|-پرتغال-متحد-است رونالدو:-می‌خواهیم-با-پیروزی-مقابل-اسپانیا-فینالیست-شویم-|-پرتغال-متحد-است رونالدو:-می‌خواهیم-با-پیروزی-مقابل-اسپانیا-فینالیست-شویم-|-پرتغال-متحد-است رونالدو:-می‌خواهیم-با-پیروزی-مقابل-اسپانیا-فینالیست-شویم-|-پرتغال-متحد-است امتیاز : 197 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 05/04/1391 ساعت: 10:07 بازدید: 317 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جرارد: با قلبی شکسته به انگلیس بازمی‌گردیم | این بار هم شانس نداشتیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس گفت: به خاطر باخت برابر ایتالیا در ضربات پنالتی،‌ با قلبی شکسته با یورو ۲۰۱۲ خداحافظی می‌کنیم.

به نقل از اکیپ، استیوون جرارد پس از باخت در ضیافت پنالتی ها در بازی با ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 گفت: هر یک از ما تمرینات گسترده و  مفصلی انجام دادیم و با سربلندی از این جام خارج می شویم. تصور می کنم کاری که در این دوره انجام دادیم، باعث افتخار کشورمان شود. با این حال ناگزیریم یک بار دیگر به وطن بازگردیم، آن هم با قلب‌های شکسته که تحمل‌اش بسیار دشوار است.

این ستاره که امید داشت پس از حذف و عدم موفقیت در ضربات پنالتی ‌پیکارهای جام جهانی 1990، 1998 و 2006 و همین طور یورو 1996 و 2004 این بار شاهد برتری تیمش در ضربات پنالتی باشد، افزود: با هم تیمی هایم احساس همدردی می کنم. آنها هر آنچه که در توان داشتند، خرج کردند. وقتی سرنوشت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد، فکر می کردیم از اندکی بخت و اقبال لازم برخوردار خواهیم شد اما این دفعه نیز محروم بودیم.

جرارد در مورد تیم ایتالیا عنوان کرد: به ایتالیایی ها بابت این برد تبریک می گویم. آنها در این بازی فوق العاده خوب کار کردند و در ضربات پنالتی از شانس خوب نیز برخوردار بودند.

انگلیس در آخرین پیکار مرحله یک چهارم نهایی در 120 دقیقه جدال با ایتالیایی‌ها به تساوی بدون گل رسید اما در ضربات پنالتی 4 بر 2 شکست خورد.

 


امتیاز : 224 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب