گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: پنجشنبه 08/04/1391 ساعت: 11:30 بازدید: 220 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – ۲۰۱۲ دل بوسکه: عبور از دفاع پرتغال سخت بود | باید یک دیدار دیگر نیز خوب بازی کنیم

اید یک دیدار دیگر نیز خوب بازی کنیم اید یک دیدار دیگر نیز خوب بازی کنیم
 
نسخه ساده
اید یک دیدار دیگر نیز خوب بازی کنیم اید یک دیدار دیگر نیز خوب بازی کنیم

سرمربی تیم ملی پرتغال پس از پیروزی برابر پرتغال اعلام کرد تیمش برای عبور از دفاع این تیم کار سختی داشته است.


 تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال در نیمه نهایی یورو 2012 برابر هم قرار گرفتند که پس از 120 دقیقه تساوی بدون گل، اسپانیا در ضربه‌های پنالتی پرتغال را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد.

ویسنته دل بوسکه در این زمینه گفت: دیدار پایاپایی را شاهد بودیم. شاید ما در وقت‌های اضافه عملکرد بهتری از خودمان نشان دادیم زیرا بازیکنان پرتغال در آن دقیقه‌ها بسیار خسته به نظر می‌رسیدند. البته آنها پیش از آن شانس‌هایی روی دروازه ما ایجاد کرده بودند. برای ما ساده نبود که بتوانیم از دفاع خوب آنها عبور کنیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این مدت دیدارهای زیادی را انجام داده‌اند ولی در عین حال باید نمایش‌ خوب خود را در یک دیدار دیگر نیز ارائه کنیم. به نظر می‌رسد دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی نیز پایاپای باشد. ما منتظر برگزاری دیدار آلمان و ایتالیا خواهیم ماند.
جام-ملت‌های-اروپا-–-۲۰۱۲-دل-بوسکه:-عبور-از-دفاع-پرتغال-سخت-بود-|-باید-یک-دیدار-دیگر-نیز-خوب-بازی-کنیم جام-ملت‌های-اروپا-–-۲۰۱۲-دل-بوسکه:-عبور-از-دفاع-پرتغال-سخت-بود-|-باید-یک-دیدار-دیگر-نیز-خوب-بازی-کنیم جام-ملت‌های-اروپا-–-۲۰۱۲-دل-بوسکه:-عبور-از-دفاع-پرتغال-سخت-بود-|-باید-یک-دیدار-دیگر-نیز-خوب-بازی-کنیم جام-ملت‌های-اروپا-–-۲۰۱۲-دل-بوسکه:-عبور-از-دفاع-پرتغال-سخت-بود-|-باید-یک-دیدار-دیگر-نیز-خوب-بازی-کنیم جام-ملت‌های-اروپا-–-۲۰۱۲-دل-بوسکه:-عبور-از-دفاع-پرتغال-سخت-بود-|-باید-یک-دیدار-دیگر-نیز-خوب-بازی-کنیم امتیاز : 187 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 08/04/1391 ساعت: 11:23 بازدید: 329 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا – 2012 ماتادورها به فینال رسیدند، سلسائو به خانه بازگشت

اسپانیا

 ماتادورها به فینال رسیدند، سلسائو به خانه بازگشت

تیم ملی فوتبال اسپانیا در نیمه نهایی یورو 2012 پرتغال را در ضربه‌های پنالتی شکست داد و به دیدار نهایی این جام رسید.

نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی یورو 2012 بین 2 تیم اسپانیا و پرتغال از ساعت 23:15 چهارشنبه به وقت تهران و به قضاوت کونیت چاکر از ترکیه در دانبس آره‌نا دونتسک اوکراین برگزار شد که در پایان 120 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و در ضربه‌های پنالتی اسپانیا توانست پرتغال را شکست داده و به دیدار نهایی برسد.

در دقیقه 9 آلوارو آربلوا روی دروازه پرتغال صاحب موقعیت شد که ضربه او از بالای دروازه این تیم بیرون رفت.

در دقیقه 10 شوت آندرس اینیستا نیز با فاصله زیادی راهی خارج شد.

در دقیقه 29 و روی کار زیبای تیمی اسپانیا توپ به آندرس اینیستا رسید که وی توپ را به شکلی خطرناک از روی دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 31 و با جنگندگی بازیکنان پرتغال توپ پشت محوطه جریمه اسپانیا به کریستیانو رونالدو رسید که وی با شوتی زمینی توپ را به دیواره کناری دروازه ماتادورها کوبید.

در دقیقه 40 سرخیو راموس از اسپانیا کارت زرد گرفت.

فابیو کوئنترائو از پرتغال نیز در دقیقه 46 از داور ترک کارت زرد دریافت کرد.

در اوایل نیمه دوم دیدار در سطح یکسانی برگزار شد و هیچ تیمی نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کند.

در دقیقه 54 سسک فابرگاس به جای نگردو در ترکیب اسپانیا قرار گرفت.

در دقیقه 60 سرخیو بوسکتس به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت. در همان دقیقه داوید سیلوا جای خود را به خسوس ناواس داد.

دقیقه 61 په په به دلیل خطا روی ژابی آلونسو با یک کارت زرد جریمه شد. ژوائو پریرا نیز از کارت زرد در امان نماند و به دلیل خطای واضح روی فابرگاس در دقیقه 64 با کارت روبه‌رو شد.

در دقیقه 67 ژاوی با شوتی سنگین دروازه پرتغال را تهدید کرد ولی توپ او به همان جایی رفت که دروازه‌بان پرتغال حضور داشت.

در دقیقه 72 خطایی در پشت محوطه جریمه اسپانیا روی رونالدو رخ داد. خود این بازیکن ضربه ایستگاهی را زد که با فاصله کمی از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 81 نلسون اولیویرا به جای هوگو آلمیدا برای پرتغال وارد زمین شد.

دقیقه 83 پرتغال پشت محوطه جریمه اسپانیا صاحب ضربه آزاد شد. رونالدو ضربه را زد که آربلوا با دست توپ را منحرف کرد و به همین دلیل از داور کارت زرد گرفت. رونالدو بازهم پشت توپ ایستاد ولی یک بار دیگر توپ را به بیرون فرستاد.

برونو آلوز از پرتغال در دقیقه 86 کارت زرد گرفت.

ژاوی هرناندز در دقیقه 87 از بازی بیرون رفت و پدرو رودریگس جای وی را گرفت تا اسپانیا تا حدودی تهاجمی‌تر شود.

در دقیقه 90 و روی ضد حمله‌ای خطرناک بازیکنان پرتغال این موقعیت را داشتند تا گل برتری خود را وارد دروازه اسپانیا کنند ولی رونالدو شوت خود را به خارج از چهارچوب دروازه زد.

میگل ولوسو از پرتغال در دقیقه 93 کارت زرد گرفت.

در پایان 90 دقیقه 2 تیم به تساوی بدون گل رسیدند تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

 

در وقت‌های اضافه و در دقیقه 96 آندرس اینیستا توپ خود را به خارج از زمین فرستاد.

در دقیقه 104 اینیستا در موقعیتی تک به تک قرار گرفت که دروازه‌بان پاتریسیو به شکلی فوق‌العاده توپ را دفع کرد.

در دقیقه 106 کاستودیو به جای میگل ولوسو وارد بازی شد و در ترکیب پرتغال قرار گرفت.

دقیقه 113 والرا به عنوان آخرین تعویض پرتغال به جای رائول میرلش وارد ترکیب شد.

در پایان این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دیدار به ضربه‌های پنالتی برسد.

 

نخستین ضربه پنالتی اسپانیا را ژابی آلونسو از دست داد و ژوائو موتینیو نیز ضربه خود را برای پرتغال به هدر داد.

در ادامه اینیستا،‌ پیکه،‌ سرخیو راموس و فابرگاس پنالتی‌های خود را برای پرتغال تبدیل به گل کردند. په په و نانی نیز برای پرتغال گل زدند ولی برونو آلوز ضربه خود را از دست داد تا اسپانیا به فینال برسد.

ترکیب اسپانیا: کاسیاس، پیکه، سرخیو راموس، آربلوا، یوردی آلبا، اینیستا، ژاوی(87پدرو)، ژابی آلونسو، بوسکتس، سیلوا (60 ناواس)، نگردو (54 فابرگاس)

 

ترکیب پرتغال: روی پاتریسیو، برونو آلوز،‌ په په، فابیو کوئنترائو، ژوائو پریرا، میگل ولوسو (106 کاستودیو)، ژوائو موتینیو، رائول مرلش (113 والرا)، نانی،‌ رونالدو،‌ هوگو آلمیدا (81 اولیویرا)

 


جام-ملت‌های-اروپا-–-2012-ماتادورها-به-فینال-رسیدند،-سلسائو-به-خانه-بازگشت جام-ملت‌های-اروپا-–-2012-ماتادورها-به-فینال-رسیدند،-سلسائو-به-خانه-بازگشت جام-ملت‌های-اروپا-–-2012-ماتادورها-به-فینال-رسیدند،-سلسائو-به-خانه-بازگشت جام-ملت‌های-اروپا-–-2012-ماتادورها-به-فینال-رسیدند،-سلسائو-به-خانه-بازگشت جام-ملت‌های-اروپا-–-2012-ماتادورها-به-فینال-رسیدند،-سلسائو-به-خانه-بازگشت امتیاز : 147 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 08/04/1391 ساعت: 11:18 بازدید: 258 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا -۲۰۱۲ پیراهن لوواندوفسکی در جام ملت‌ها ۱۰۰ هزار یورو حراج شد

پیراهن لوواندوفسکی در جام ملت‌ها ۱۰۰ هزار یورو حراج شد پیراهن لوواندوفسکی در جام ملت‌ها ۱۰۰ هزار یورو حراج شد

پیراهن مهاجم تیم ملی فوتبال لهستان در یورو ۲۰۱۲ برای امور خیریه به حراج گذاشته شد.


 به نقل از گازتا، از یک هفته قبل و با همیاری یک شبکه تلویزیونی در این کشور پیراهن شماره 9 روبرت لوواندوفسکی به حراج گذاشته شد. حرکتی که تا روز گذشته ادامه داشت تا اینکه یک شهروند لهستانی حاضر شد این پیراهن را به مبلغ 405 هزار زلوتی(حدود 100 هزار یورو) خریداری کند.

مطابق این گزارش رقم فوق قرار است صرف بازسازی یک بیمارستان ویژه کودکان شهر ورشو شود.

لوواندوسکی در تیم بورسیادورتموند آلمان بازی می‌کند و در گذشته نیز در فعالیت‌های خیریه در کشورش حضوری فعال داشته است.جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-پیراهن-لوواندوفسکی-در-جام-ملت‌ها-۱۰۰-هزار-یورو-حراج-شد جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-پیراهن-لوواندوفسکی-در-جام-ملت‌ها-۱۰۰-هزار-یورو-حراج-شد جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-پیراهن-لوواندوفسکی-در-جام-ملت‌ها-۱۰۰-هزار-یورو-حراج-شد جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-پیراهن-لوواندوفسکی-در-جام-ملت‌ها-۱۰۰-هزار-یورو-حراج-شد جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-پیراهن-لوواندوفسکی-در-جام-ملت‌ها-۱۰۰-هزار-یورو-حراج-شد امتیاز : 113 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 19:06 بازدید: 325 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا-۲۰۱۲ ۱۵۰ هزار یورو پاداش ژرمن‌ها برای غلبه بر ایتالیا

۱۵۰ هزار یورو پاداش ژرمن‌ها برای غلبه بر ایتالیا ۱۵۰ هزار یورو پاداش ژرمن‌ها برای غلبه بر ایتالیا

بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان در صورت غلبه بر ایتالیا صاحب پاداش ۱۵۰ هزار یورویی خواهند شد.


 به نقل از اشپورت‌بیلد، بر اساس توافقی که چندین ماه قبل از شروع پیکارهای یورو 2012 میان شورای بازیکنان تیم ملی و فدراسیون فوتبال به عمل آمد، در صورتی که «منشافت‌» فردا شب (پنج شنبه) قادر شوند ایتالیا را در مرحله نیمه نهایی یورو حذف کنند،‌ هر یک از 23 عضو تیم 150 هزار یورو را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

برمبنای توافق انجام گرفته کسب عنوان قهرمانی یورو 2012 نیز سبب خواهد شد تا سهم پاداش‌ها به هر نفر 300 هزار یورو افزایش یابد.

پیکار آلمان و ایتالیا به عنوان دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها ساعت 23:15 فرداشب در ورزشگاه ورشو لهستان آغاز خواهد شد.جام-ملت‌های-اروپا-۲۰۱۲-۱۵۰-هزار-یورو-پاداش-ژرمن‌ها-برای-غلبه-بر-ایتالیا جام-ملت‌های-اروپا-۲۰۱۲-۱۵۰-هزار-یورو-پاداش-ژرمن‌ها-برای-غلبه-بر-ایتالیا جام-ملت‌های-اروپا-۲۰۱۲-۱۵۰-هزار-یورو-پاداش-ژرمن‌ها-برای-غلبه-بر-ایتالیا جام-ملت‌های-اروپا-۲۰۱۲-۱۵۰-هزار-یورو-پاداش-ژرمن‌ها-برای-غلبه-بر-ایتالیا جام-ملت‌های-اروپا-۲۰۱۲-۱۵۰-هزار-یورو-پاداش-ژرمن‌ها-برای-غلبه-بر-ایتالیا امتیاز : 126 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 19:02 بازدید: 515 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسابقات فوتبال یورو 2012| روزنامه ایتالیایی از "ماریو بالوتلی" عذرخواهی کرد

روزنامه "گاتزتا دلو اسپورت" به دلیل اینکه کارتون "ماریو بالوتلی" را به شکل کینگ کنگ چاپ کره از مهاجم تیم ملی فوتبال ایتالیا عذرخواهی کرد.

 "گاتزتا دلو اسپورت" کارتونی از بالوتلی را به تصویر کشیده که او را در حالیکه بر روی  "بیگ بن" نشسته  و توپ ها را از خود دور می کند، نشان می دهد. این کارتون پس از پیروزی تیم ایتالیا مقابل انگلستان در ضربات پنالتی در روزنامه نامبرده منتشر شد.

این روزنامه در اطلاعیه خود نوشته است: برخی از خوانندگان ما نسبت به کارتون "والریو مارینی" اعتراض کرده اند. این کارتونیست جوان تصویر بالوتلی را همچون کینگ کنگ به تصویر کشیده اما صادقانه باید بگوییم که این کار را نباید جزو بهترین کارهای این هنرمند به حساب آورد.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: در این مقطع، میزان ملاحظه و احتیاط و البته سلیقه خوب بسیار ضروری به نظر می رسد زیرا همه چیز، واقعا همه چیز، می تواند غلط تعبیر شود. روزنامه ما برای آنهایی است که خواننده آن هستند بنابراین چنانچه خوانندگان واقعی ما، این کاریکاتور را توهین آمیز دیدند، از آنها عذرخواهی می کنیم.

اما آنهایی که گاتزتا را متهم به نژادپرستی می کنند، دارند زیاده روی می کنند. این روزنامه همواره با نژادپرستی در ورزشگاه‌ها مبارزه کرده و هوکردن بالوتلی در ورزشگاه ها را به عنوان یک عمل دور از شان و ناشی از بی تمدنی خوانده است.

 


مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-روزنامه-ایتالیایی-از-"ماریو-بالوتلی"-عذرخواهی-کرد مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-روزنامه-ایتالیایی-از-"ماریو-بالوتلی"-عذرخواهی-کرد مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-روزنامه-ایتالیایی-از-"ماریو-بالوتلی"-عذرخواهی-کرد مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-روزنامه-ایتالیایی-از-"ماریو-بالوتلی"-عذرخواهی-کرد مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-روزنامه-ایتالیایی-از-"ماریو-بالوتلی"-عذرخواهی-کرد امتیاز : 167 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 18:58 بازدید: 239 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا - 2012 مولینارو: آلمان از ایتالیا می‌ترسد| آن‌ها ترجیح می‌دادند با انگلیس بازی کنند

 

مدافع تیم فوتبال اشتوتگارت آلمان اعتقاد دارد ژرمن‌ها از دیدار مقابل ایتالیا واهمه دارند.

کریستین مولینارو مدافع اشتوتگارت معتقد است که آلمان‌ها در دیدار مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها مقابل ایتالیا از این تیم ترس دارند.

تیم ملی فوتبال آلمان و ایتالیا فردا شب 23:15 در ورزشگاه ملی شهر ورشو لهستان به مصاف هم خواهند رفت.

مدافع سابق یوونتوس به کالچومرکاتو گفت: حقیقت این است که ژرمن‌ها هنوز هم از ما می‌ترسند.

وی گفت: از نظر روحی و روانی ایتالیا یک قدم از آلمان جلوتر است و من فکر می‌کنم شاگردان یواخیم لو ترجیح می‌دانند به جای بازی با ایتالیا با انگلیس در مرحله نیمه نهایی به رقابت بپردازند.

 

 


جام-ملت‌های-اروپا---2012-مولینارو:-آلمان-از-ایتالیا-می‌ترسد|-آن‌ها-ترجیح-می‌دادند-با-انگلیس-بازی-کنند جام-ملت‌های-اروپا---2012-مولینارو:-آلمان-از-ایتالیا-می‌ترسد|-آن‌ها-ترجیح-می‌دادند-با-انگلیس-بازی-کنند جام-ملت‌های-اروپا---2012-مولینارو:-آلمان-از-ایتالیا-می‌ترسد|-آن‌ها-ترجیح-می‌دادند-با-انگلیس-بازی-کنند جام-ملت‌های-اروپا---2012-مولینارو:-آلمان-از-ایتالیا-می‌ترسد|-آن‌ها-ترجیح-می‌دادند-با-انگلیس-بازی-کنند جام-ملت‌های-اروپا---2012-مولینارو:-آلمان-از-ایتالیا-می‌ترسد|-آن‌ها-ترجیح-می‌دادند-با-انگلیس-بازی-کنند امتیاز : 69 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 18:55 بازدید: 370 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

يورو 2012 لوو: ايتاليا نشاني ديگري دارد

يوآخيم لوو راه بردن ايتاليا را به شاگردانش نشان مي‌دهد: "عمل كنيم نه آن‌كه به حريف واكنش نشان بدهيم."

بازي دوم نيمه‌نهايي يورو 2012 در دنياي فوتبال مسابقه‌اي كلاسيك شمرده مي‌شود. ايتاليا و آلمان از رقيبان ديرين يكديگر در دنياي فوتبال هستند. آلمان در هفت مسابقه رسمي خود با آتزوري هرگز پيروز از زمين بيرون نيامده است. آيا نيمه نهايي جام ملت‌هاي اروپا در اوكراين و لهستان پاياني بر ناكامي تاريخي ژرمن‌ها خواهد بود؟

درست 6 سال پيش بود كه تيم ملي آلمان در جام جهاني 2006، در جام جهاني به ميزباني خودش در بازي نيمه‌نهايي برابر ايتاليا با 2 گل، آن هم در دقيقه‌هاي پاياني وقت اضافه دوم شكست خورد. لوو آن زمان مرد شماره دو نيمكت ژرمن‌ها پشت سر يورگن كلينزمن بود و اكنون ديگر نمي‌خواهد چيزي از آن باخت را به ياد بياورد. او نمي‌تواند بپذيرد كه گفته شود، ايتاليا "گربه سياه" ژرمن‌هاست: "گذشته براي ما هيچ اهميتي ندارد. در گوشه و كنار چند بار شنيده شده است كه آلمان در هيچ تورنمنتي نتوانسته ايتاليا را شكست دهد ولي اين حرف براي ما و نسل جوان‌مان هيچ مهم نيست چرا كه تنها از تاريخ برمي‌‌آيد. از همين رو اين موارد هرگز براي ما مطرح نبوده و نيست."

لوو و دستيارانش اما يك بازي با ايتاليا را خوب به ياد دارند. مسابقه‌اي كه در فوريه 2011 برگزار شد؛ ديداري دوستانه و سراسر تهاجمي در دورتموند كه برنده‌اي نداشت. 2 گل داشت و سهم هر تيم يك گل بود: "مي‌دانيم كه آن زمان با ايتاليايي قدرتمند، تازه تشكيل و جوان شده سروكار داشتيم كه فوتبالي متفاوت از هميشه را ارائه مي‌داد چرا كه تهاجمي‌تر فكر مي‌كند و در كارهاي تهاجمي بسيار بهتر شده است."

اين تيم چزاره پراندلي است كه از سال 2010 روي نيمكت مربيگري تيم ملي ايتاليا مي‌نشيند. تيمي كه اگر چه در يورو 2012 گل‌هاي زيادي را به ثمر نرسانده ولي فوتبالي به مراتب تهاجمي‌تر ارائه مي‌دهد. ولي اين موضوع براي لوو و همكارانش چندان اهميتي ندارد. به گفته او آلمان سبك بازي خود را دارد؛ بي‌توجه به نوع بازي حريف: "مي‌خواهيم تلاش كنيم، ضرباهنگ بازي خودمان را به ايتاليا تحميل كنيم. مهم اين است كه بكوشيم بازي خودمان را ارائه كنيم البته با اين پيش فرض كه ايتاليا در تقسيم فضاي بازي در ميدان چگونه عمل مي‌كند. مهم اين است كه كنشگر باشيم و با بازي‌مان سعي كنيم ايتاليايي‌ها را به عقب برانيم. مي‌خواهيم كنش داشته باشيم نه آن كه به بازي حريف واكنش نشان بدهيم.

لوو بيش از همه نظاره‌گر بازي‌هاي آندره‌آ پيرلو بوده است: "او رنسانسي را تجربه مي‌كند. بازيكن بزرگي‌ است. يك استراتژيست نابغه. پوشش تن‌به‌تن او بي‌فايده به نظر مي‌رسد زيرا پيرلو گاهي بسيار عقب مي‌نشيند. ولي ما شيوه بازي او را به خوبي مي‌شناسيم. زماني‌كه رو به دروازه ماست، مي‌تواند توپ‌ها را از همان خط دفاع هم به سمت دفاع ما بفرستد. از همين رو در درون تيم درباره اين نكته با بازيكنان حرف زديم و وظايفي را هم به بازيكنان داديم كه در نهايت بايد راه او را ببندد.

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان همچنين گفت، در مقايسه با مسابقه 4 بر 2 برابر يونان در يك چهارم نهايي يك يا چند دگرگوني قابل تصور است. تغييراتي كه باستين شواين اشتايگر در آنها جايي نخواهد داشت؛ اگرچه در بازي با يونان روز خوب خود را سپري نكرد و با مشكلاتي هم رو‌به‌روست كه از فوريه گذشته دامنگيرش شده. لوو گفت:‌‌ "يونان – او مي داند، ما همگي هم مي‌دانيم، او (شواين اشتايگر) مي‌تواند بهتر از اين باشد. ولي به او نياز داريم. او فرمانده‌اي احساسي است. پشتكار خوبي دارد. او در برخي صحنه‌ها در بازي با يونان بايد سريع‌تر عمل مي‌كرد." سرعت عمل در بازي پنج‌شنبه نه تنها از شواين‌اشتايگر كه از همه بازيكنان لوو انتظار مي‌رود: "در بازي با يونان بسيار خوب بوديم ولي ايتاليا نشاني ديگري دارد. فكر مي‌كنم، براي بردن اين بازي بايد يك گام به جلو برداريم."

 

 


يورو-2012-لوو:-ايتاليا-نشاني-ديگري-دارد يورو-2012-لوو:-ايتاليا-نشاني-ديگري-دارد يورو-2012-لوو:-ايتاليا-نشاني-ديگري-دارد يورو-2012-لوو:-ايتاليا-نشاني-ديگري-دارد يورو-2012-لوو:-ايتاليا-نشاني-ديگري-دارد امتیاز : 115 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 18:51 بازدید: 245 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا -۲۰۱۲ ۲۳.۵ میلیون یورو پاداش نقدی یوفا به قهرمان و نایب قهرمان یورو

اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» برای تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان یورو ۲۰۱۲ پاداش نقدی کلانی در نظر گرفته است.


به نقل از روزنامه نویه زورخرسایتونگ، در شرایطی که چهره‌ تیم‌های فینالیست چهاردهمین دوره جام ملت‌های اروپا امشب (چهارشنبه) با بازی اسپانیا برابر پرتغال و فرداشب (پنج‌شنبه) آلمان مقابل ایتالیا از مرحله نیمه نهایی، مشخص خواهد شد، یوفا اعلام کرد رقمی بالغ بر 23.5 میلیون یورو را برای تیم‌های اول و دوم جام در نظر گرفته است. این رقم قرار است پس از خاتمه مسابقات در روز یکشنبه آینده(بازی نهایی) به حساب بانکی فدراسیون‌های این دو کشور واریز شود.

بر اساس فرمول این سازمان 74 درصد از این رقم از آن تیم اول جام خواهد بود. 26 درصد نیز برای تیم نایب قهرمان در نظر گرفته شده است.

یوفا امیدوار است با پرداخت چنین رقمی انگیزه‌های رقابت بیشتر را در میان اعضای خود افزایش دهد.

 


جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-۲۳.۵-میلیون-یورو-پاداش-نقدی-یوفا-به-قهرمان-و-نایب-قهرمان-یورو جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-۲۳.۵-میلیون-یورو-پاداش-نقدی-یوفا-به-قهرمان-و-نایب-قهرمان-یورو جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-۲۳.۵-میلیون-یورو-پاداش-نقدی-یوفا-به-قهرمان-و-نایب-قهرمان-یورو جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-۲۳.۵-میلیون-یورو-پاداش-نقدی-یوفا-به-قهرمان-و-نایب-قهرمان-یورو جام-ملت‌های-اروپا--۲۰۱۲-۲۳.۵-میلیون-یورو-پاداش-نقدی-یوفا-به-قهرمان-و-نایب-قهرمان-یورو امتیاز : 294 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 18:49 بازدید: 394 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جام ملت‌های اروپا - ۲۰۱۲ آربلوا: پرتغال فقط کریس رونالدو نیست

پرتغال فقط کریس رونالدو نیست پرتغال فقط کریس رونالدو نیست .

مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: اگر فکر کنیم پرتغال تنها کریس را دارد، دچار اشتباه بزرگی خواهیم شد.
خبرگزاری فارس: آربلوا: پرتغال فقط کریس رونالدو نیست

 آلوارو آربلوا به هم تیمی‌هایش هشدار داد که در دام این تصور نیفتند که کریستیانو رونالدو تنها تهدیدی است که پرتغال برای راهیابی به فینال در چنته دارد.

گران‌ترین بازیکن جهان بدون شک خطر مهمی برای امیدهای اسپانیا در راه دفاع از قهرمانی خواهد بود اما آربلوا بر این باور است که تیمش مرتکب اشتباه بزرگی خواهد شد اگر تمام توجهش را به ستاره سابق منچستر یونایتد معطوف کند.

مدافع راست اسپانیا که خود را در زمین نقطه مقابل هم‌تیمی‌اش در رئال مادرید می‌بینید، گفت: همه ما می‌دانیم که رونالدو بازیکن بزرگی است، اما پرتغال فقط کریستیانو رونالدو نیست. آنها با بازیکنان بزرگی که داشتند، عملکرد خوبی در یورو 2012 به نمایش گذاشتند. امیدوارم که ما خوب بازی کنیم و کریس نتواند کار چندانی پیش ببرد.

آربلوا با تأیید این گفته که تلاش می‌کند مهاجم رئال را که 60 گل در این فصل برای قوهای سفید به ثمر رسانده، مهار کند، گفت: همیشه رویارویی با بازیکنی که یکی از بهترین‌های جهان است و فوق‌العاده بازی می‌کند، از لحاظ فیزیکی و ذهنی شما را درگیر می‌کند.

وی اظهار داشت: همیشه می‌خواهم خودم را مقابل بهترین‌ها محک بزنم، این یک رقابت فوق‌العاده است.

رونالدو تنها بازیکن رئال در ترکیب پرتغال نیست و په‌په و کونترائو نیز در میان شاگردان بنتو قرار دارند.

آربلوا به هم‌تیمی‌های پرتغالی‌اش هشدار داد: این بازی مثل این است که در سطح باشگاهی مقابل هم‌بازی‌های خود در تیم ملی بازی کنی. فردا هیچ هم‌تیمی ندارم، آنها دشمنان من خواهند بود.

وی اضافه کرد: معمولا با کسانی که مقابل من بازی می‌کنند، صحبت نمی‌کنم. برای کمک به راهیابی اسپانیا به فینال خواهم جنگید.

اسپانیا در جام‌جهانی 2010 خطر رونالدو را خنثی کرد تا درمرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه یک بر صفر پرتغال را شکست دهد.

به هر حال در آخرین دیدار دو تیم، در یک دیدار دوستانه که نوامبر 2010 در لیسبون برگزار شد، پرتغال با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید.
جام-ملت‌های-اروپا---۲۰۱۲-آربلوا:-پرتغال-فقط-کریس-رونالدو-نیست جام-ملت‌های-اروپا---۲۰۱۲-آربلوا:-پرتغال-فقط-کریس-رونالدو-نیست جام-ملت‌های-اروپا---۲۰۱۲-آربلوا:-پرتغال-فقط-کریس-رونالدو-نیست جام-ملت‌های-اروپا---۲۰۱۲-آربلوا:-پرتغال-فقط-کریس-رونالدو-نیست جام-ملت‌های-اروپا---۲۰۱۲-آربلوا:-پرتغال-فقط-کریس-رونالدو-نیست امتیاز : 167 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 07/04/1391 ساعت: 18:44 بازدید: 293 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسابقات فوتبال یورو 2012| آندره‌آ پیرلو: آلمانی‌ها را همانگونه می‌بریم که انگلیسی‌ها را بردیم

بازیساز تیم ملی فوتبال ایتالیا در آستانه دیدار این تیم با آلمان در مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو 2012 گفت تیمش هراسی از حریف ندارد و با همان سبک بازی انگلستان، این تیم را شکست می دهند.

 تیم فوتبال ایتالیا که در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو در ضربات پنالتی موفق به حذف انگلستان شده، پنج شنبه شب در  ورزشگاه ملی ورشو با آلمان دیدار می کند.

"آندره آ پیرلو" در خصوص این دیدار اظهار داشت: ما چیزی برای ترسیدن از آلمان نداریم و به عقیده من این آلمانی ها هستند که از ما می ترسند. آنها در این دیدار حاضر می شوند و نمی خواهند اتفاق سال 2006 تکرار شود.

هافبک میانی تیم ملی فوتبال ایتالیا افزود: ما بازی های آلمان را نظاره کرده ایم و باید بگویم که آنها تیم بزرگی  هستند و روحیه بالایی دارند. در چند سال گذشته آنها 6 بار به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه پیدا کرده اند. اما ما آنها را مطالعه کرده ایم و می دانیم که قادر به شکستشان هستیم. باید بازی خود را به آنها تحمیل کنیم کاری که با انگلستان انجام دادیم. البته این بازی با آن بازی متفاوت خواهد بود چرا که آلمان سعی خواهد کرد تا باز بازی کند.

پیرلو در ضربات پنالتی مقابل انگلستان با ضربه ای نمایشی توپ را از روی سر "جو هارت" وارد دروازه کرد. وی در این خصوص گفت: من از قبل چنین ضربه ای را تمرین نکرده بودم و خود به خودی آن را زدم. اصلا به از دست رفتن آن ضربه فکر نمی کردم. آنچه اتفاق افتاد کاملا مربوط به همان زمان بود.

 


مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-آندره‌آ-پیرلو:-آلمانی‌ها-را-همانگونه-می‌بریم-که-انگلیسی‌ها-را-بردیم مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-آندره‌آ-پیرلو:-آلمانی‌ها-را-همانگونه-می‌بریم-که-انگلیسی‌ها-را-بردیم مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-آندره‌آ-پیرلو:-آلمانی‌ها-را-همانگونه-می‌بریم-که-انگلیسی‌ها-را-بردیم مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-آندره‌آ-پیرلو:-آلمانی‌ها-را-همانگونه-می‌بریم-که-انگلیسی‌ها-را-بردیم مسابقات-فوتبال-یورو-2012|-آندره‌آ-پیرلو:-آلمانی‌ها-را-همانگونه-می‌بریم-که-انگلیسی‌ها-را-بردیم امتیاز : 170 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب