گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:38 بازدید: 319 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

اینیستا بهترین بازیکن میدان، ژاوی بهترین از نگاه تماشاگران

اینیستا بهترین بازیکن میدان، ژاوی بهترین از نگاه تماشاگران اینیستا بهترین بازیکن میدان، ژاوی بهترین از نگاه تماشاگران

هافبک تیم ملی فوتبال اسپانیا شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن فینال جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲ انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال و به نقل از فارس، دیدار فینال یورو 2012 شب گذشته در ورزشگاه المپیک شهر کیف اوکراین برگزار شد و اسپانیا موفق شد با نتیجه 4 بر صفر ایتالیا را شکست دهد و تاج قهرمانی را بر سر گذارد.

گل‌های اسپانیا را داوید سیلوا، جوردی آلبا، فرناندو تورس و خوان ماتا به ثمر رساندند.

آندرس اینیستا، هافبک 28 ساله ماتادورها که 87 دقیقه در زمین حضور داشت، با 78 پاس که 57 پاس آن سالم بود، به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

همچنین ژاوی هرناندز با کسب 25 درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن از نگاه هواداران برگزیده شد.

 


اینیستا-بهترین-بازیکن-میدان،-ژاوی-بهترین-از-نگاه-تماشاگران اینیستا-بهترین-بازیکن-میدان،-ژاوی-بهترین-از-نگاه-تماشاگران اینیستا-بهترین-بازیکن-میدان،-ژاوی-بهترین-از-نگاه-تماشاگران اینیستا-بهترین-بازیکن-میدان،-ژاوی-بهترین-از-نگاه-تماشاگران اینیستا-بهترین-بازیکن-میدان،-ژاوی-بهترین-از-نگاه-تماشاگران امتیاز : 159 دیدگاه(1)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:36 بازدید: 288 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

کاسیاس: یکپارچه بودیم و برتری‌مان را دیکته کردیم

 

یکپارچه بودیم و برتری‌مان را دیکته کردیم یکپارچه بودیم و برتری‌مان را دیکته کردیم

دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا گفت: بازیکنان ما یکپارچه عمل و از همان ابتدا برتری خود را به ایتالیا دیکته کردند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال و به نقل از اکیپ، ایکر کاسیاس که با تیم کشورش پیروزی 4 بر صفر مقابل ایتالیا را در فینال یورو 2012 کسب کرد، گفت: برابر ایتالیا با اتکا به استحکام دفاعی و حفظ میانه میدان موفق به پیروزی شدیم. بازیکنان پرشمار زیادی داریم که در کنار هم می‌توانند یکپارچه عمل کنند و به برتری برسند.

وی ادامه داد:‌ از ابتدا با دراختیار داشتن توپ و ارائه بازی هجومی، برتری خود را دیکته کردیم و نتیجه‌اش را با بردی ارزشمند گرفتیم.

اسپانیا در این بازی که در حضور 64 هزار نفر در ورزشگاه المپیک کیف انجام شد، با گل‌‌های سیلوا، آلبا، تورس و ماتا در دقایق 14، 41، 84 و 88 دروازه بوفون را فرو ریخت و با کسب برد 4 بر صفر سومین عنوان بین‌المللی ارزشمند و پیاپی خود را پس از یورو 2008 و جام جهانی 2010 جشن گرفت.

 


کاسیاس:-یکپارچه-بودیم-و-برتری‌مان-را-دیکته-کردیم کاسیاس:-یکپارچه-بودیم-و-برتری‌مان-را-دیکته-کردیم کاسیاس:-یکپارچه-بودیم-و-برتری‌مان-را-دیکته-کردیم کاسیاس:-یکپارچه-بودیم-و-برتری‌مان-را-دیکته-کردیم کاسیاس:-یکپارچه-بودیم-و-برتری‌مان-را-دیکته-کردیم امتیاز : 191 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:34 بازدید: 345 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا: هیچ‌وقت تا این حد ناتوان نبودیم

 

هیچ‌وقت تا این حد ایتالیا را ناتوان ندیده بودم هیچ‌وقت تا این حد ایتالیا را ناتوان ندیده بودم

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا پس از شکست 4 بر صفر تیم کشورش برابر اسپانیا در فینال یورو 2012 گفت: هیچ‌وقت تا این حد ایتالیا را ناتوان ندیده بودم.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال  و به نقل از اکیپ، جیان‌کارلو آبه‌ته گفت:‌ بابت بازی با اسپانیا متاسفم. هیچ وقت تا این حد ناتوان بازی نکرده بودیم. مقابل اسپانیا درخشندگی لازم را نداشتیم. حس می‌کنم با این باخت ضربه هولناکی را متحمل شدیم.

وی عنوان کرد: در فینال یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد اما این باخت سنگین باعت ناراحتی ما شد. فکر می‌کنم این شکست به خاطر آن بود که تیم فاقد شخصیت بازی‌های اخیرش بود. مقابل اسپانیا به قدر کافی جنگنده نبودیم و در آمادگی صددرصد قرار نداشتیم.

اسپانیا در این جدال که در حضور 64 هزار نفر در ورزشگاه المپیک کیف انجام شد، با گل‌‌های سیلوا، آلبا، تورس و ماتا در دقایق 14، 41، 84 و 88 دروازه بوفون را فرو ریخت و با کسب برد 4 بر صفر سومین عنوان بین‌المللی ارزشمند و پیاپی خود را جشن گرفت.

 


رئیس-فدراسیون-فوتبال-ایتالیا:-هیچ‌وقت-تا-این-حد-ناتوان-نبودیم رئیس-فدراسیون-فوتبال-ایتالیا:-هیچ‌وقت-تا-این-حد-ناتوان-نبودیم رئیس-فدراسیون-فوتبال-ایتالیا:-هیچ‌وقت-تا-این-حد-ناتوان-نبودیم رئیس-فدراسیون-فوتبال-ایتالیا:-هیچ‌وقت-تا-این-حد-ناتوان-نبودیم رئیس-فدراسیون-فوتبال-ایتالیا:-هیچ‌وقت-تا-این-حد-ناتوان-نبودیم امتیاز : 159 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:32 بازدید: 212 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

بوفون: از آمادگی مطلوب فاصله داشتیم

از آمادگی مطلوب فاصله داشتیم از آمادگی مطلوب فاصله داشتیم

بوفون خاطرنشان کرد: اسپانیا نشان داد تیمی خارق العاده است.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایتالیا با وجود شکست برابر اسپانیا و از دست رفتن قهرمانی گفت که او و هم‌تیمی‌هایش نباید مورد ملامت قرار گیرند.
 
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال  و به نقل از اکیپ، جیان لوییجی بوفون پس از باخت 4 بر صفر تیم کشورش در دیدار فینال یورو 2012 برابر اسپانیا گفت: باید اعتراف کرد فرم مطلوب و آرمانی بازی‌های قبلی را نداشتیم. با این حال نباید از تیم ایراد گرفته شود و مورد ملامت قرار گیریم زیرا تلاش خودمان را کردیم.

وی ادامه داد: اسپانیا برابر ما خیلی خوب بازی کردند و از ابتدا مسلط بر بازی بودند. آنها نشان دادند تیمی خارق‌العاده‌ای هستند.

ایتالیا در این بازی که در حضور 64 هزار نفر در ورزشگاه المپیک کیف انجام شد، مغلوب گل‌‌های سیلوا، آلبا، تورس و ماتا در دقایق 14، 41، 84 و 88 شد.

 


بوفون:-از-آمادگی-مطلوب-فاصله-داشتیم بوفون:-از-آمادگی-مطلوب-فاصله-داشتیم بوفون:-از-آمادگی-مطلوب-فاصله-داشتیم بوفون:-از-آمادگی-مطلوب-فاصله-داشتیم بوفون:-از-آمادگی-مطلوب-فاصله-داشتیم امتیاز : 134 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:30 بازدید: 350 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

تورس آقاي گل يورو 2012 شد

تورس آقاي گل يورو 2012 شد تورس آقاي گل يورو 2012 شد

عنوان آقاي گلي يورو 2012 به مهاجم اسپانيا رسيد.

در پايان رقابت‌هاي يورو 2012، شش بازيكن به صورت مشترك در صدر فهرست بهترين گلزنان اين رقابت‌ها قرار گرفتند اما عنوان آقاي گلي به فرناندو تورس رسيد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال و به نقل از ايسنا، فرناندو تورس از اسپانيا، ماريو مانژوكيچ از كرواسي، ماريو گومس از آلمان، ماريو بالوتلي از ايتاليا، كريستيانو رونالدو از پرتغال و الن زاگوئف از روسيه همگي با سه گل زده در صدر فهرست بهترين گلزنان يورو 2012 قرار گرفتند. تورس و گومس هر دو يك پاس گل نيز داده‌اند اما از آنجايي كه تورس دقايق كمتري بازي كرده، عنوان آقاي گلي يورو 2012 به مهاجم اسپانيا رسيد.

همچنين در صدر فهرست بازيكناني كه بيشترين پاس گل را داده‌اند، استيون جرارد از انگليس، داويد سيلوا از اسپانيا، مسوت اوزيل از آلمان و آندري آرشاوين از روسيه همگي با سه پاس گل قرار گرفتند.

در ادامه نگاهي به برخي آمار و ارقام اين رقابت‌ها خواهيم داشت:

مجموع گل‌ها: 72

ميانگين گل در هر بازي: 2.4

بيشترين گل ‌زده: اسپانيا با 12 گل

كمترين گل‌ زده: جمهوري ايرلند با يك گل

بيشترين گل خورده: جمهوري ايرلند با 9 گل

كمترين گل خورده: اسپانيا با يك گل

بهترين تفاضل گل: اسپانيا با تفاضل گل +11

بدترين تفاضل گل: جمهوري ايرلند با تفاضل گل -8

اولين گل تورنمنت: روبرت لواندوفسكي لهستان به يونان

آخرين گل تورنمنت: خوان ماتا اسپانيا به ايتاليا

سريع‌ترين گل: دقيقه 2 و ثانيه 14 توسط پيتر ييراچك جمهوري چك به يونان

ديرترين گل: دقيقه 91 و ثانيه 35 توسط مسوت اوزيل آلمان به ايتاليا

گل به خوري: گلن جانسون انگليس مقابل سوئد

پرگل‌ترين مسابقه: آلمان 4 – يونان 2

كم‌گل‌ترين مسابقه: پرتغال صفر – اسپانيا صفر و انگليس صفر – ايتاليا صفر

بهترين پيروزي: اسپانيا 4 – ايرلند صفر و اسپانيا 4 – ايتاليا صفر

بيشترين پيروزي: آلمان و اسپانيا با 4 پيروزي

كم‌ترين پيروزي: هلند، لهستان و ايرلند بدون پيروزي

بيشترين شكست: هلند و ايرلند با 3 شكست

پنالتي‌ها: 4

كارت زرد: 121

كارت قرمز: 3

بيشترين كارت زرد: ايتاليا با 15 كارت

كمترين كارت زرد: دانمارك و آلمان با 4 كارتتورس-آقاي-گل-يورو-2012-شد تورس-آقاي-گل-يورو-2012-شد تورس-آقاي-گل-يورو-2012-شد تورس-آقاي-گل-يورو-2012-شد تورس-آقاي-گل-يورو-2012-شد امتیاز : 165 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:28 بازدید: 241 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پرندلی: اسپانیا سرحال‌تر بود !

اسپانیا سرحال‌تر بود ! اسپانیا سرحال‌تر بود !

پرندلی بعد از شکست تیمش در مقابل اسپانیا نظر خود را درباره ی این بازی بیان کرد.

سرمربی ایتالیا با وجود شکست سنگین برابر اسپانیا عملکرد تیمش را در یورو 2012 مثبت ارزیابی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال و به نقل از اشپورت‌بیلد، چزاره پرندلی که تیمش یکشنبه شب در فینال یورو 2012 مقابل اسپانیا متحمل شکست 4 بر صفر شد و به مقام نایب قهرمانی رسید، گفت: از دقیقه اول مشخص بود که اسپانیایی‌ها سرحال و بانشاط‌تر از ما بودند. در هفته اخیر انرژی بسیار زیادی صرف کردیم و خسته بودیم و در ایستگاه آخر نتوانستیم همگام با اسپانیا قدم برداریم.

وی ادامه داد: باید همه این شرایط را در نظر گرفت و بعد به ارزیابی پرداخت. فکر می‌کنم بدون درنظر گرفتن بازی پایانی، عملکرد ایتالیا خیلی خوب بود. ‌معنی این حرف آن است که ایتالیا تورنمنتی خارق‌العاده را پشت سر گذاشت. از این جهت باید به جوانانم بابت تلاش فراوان و از خود گذشتگی‌شان تبریک بگویم.پرندلی:-اسپانیا-سرحال‌تر-بود-! پرندلی:-اسپانیا-سرحال‌تر-بود-! پرندلی:-اسپانیا-سرحال‌تر-بود-! پرندلی:-اسپانیا-سرحال‌تر-بود-! پرندلی:-اسپانیا-سرحال‌تر-بود-! امتیاز : 128 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 12/04/1391 ساعت: 11:24 بازدید: 287 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

ماتادورها تاریخ ساز فوتبال اروپا | اسپانیا قهرمان مقتدر جام ملت های اروپا | اروپا زیر پای اسپانیا

اسپانیا قهرمان مقتدر جام ملت های اروپا اسپانیا قهرمان مقتدر جام ملت های اروپا

تیم ملی فوتبال اسپانیا با کسب پیروزی مقابل ایتالیا اولین تیمی در جهان شد که سه عنوان قهرمانی پپاپی مهم جهان را کسب کرد و در عین حال سومین مقام نخست خود را در قاره سبز ثبت کرد.

دیدار اسپانیا قهرمان دوره قبل جام ملت‌های اروپا و ایتالیا از ساعت 23:15 به قضاوت پدرو پرونکا داور اهل پرتغال در حضور 64 هزار نفر  در ورزشگاه المپیک شهر کیف اوکراین آغاز شد و با برتری 4 بر صفر اسپانیا خاتمه یافت.

ماتادورها که از همان بدو شروع مسابقه با روحیه و مصمم وارد میدان شدند، با استفاده از شش هافبک ، سعی در کسب برتری خود در میانه میدان داشتند که به خواسته خود در کل زمان بازی رسیدند. این برتری زود به ثمر نشست. زیرا در دقیقه 14 پس از انجام دومین حمله جدی سرخ‌پوشان، شاگردان ویسنته دل بوسکه با استفاده از همکاری جالب اینیستا و فابرگاس، سیلوا دروازه بوفون را گشود.

پس از این گل لاجوردی‌پوشان برای دقایقی بر حریف فشار وارد کردند اما مردان باتجربه ویسنته دل بوسکه موفق شدند ایتالیا را از شور و هیجان در حمله بیندازند. با این حال تیم چزاره پراندلی حملاتی را به سمت دروازه حریف تدارک دید که مهم‌‌ترین آن دقیقه 32 بود که پیرلو با ضربه ای محکم به شدت دروازه سنگربان مادریدی‌ها را تهدید کند.

در دقیقه 41 جوردی آلبا گل دوم اسپانیا را زد. در نیمه دوم نیز اسپانیا به برتری خود ادامه داد و در دقیقه 83 فرناندو تورس توانست گل سوم را بزند. در دقیقه 87 نوبت به ماتا رسید تا گل چهارم تیمش را به ثمر برساند. بدین ترتیب شاگردان دل بوسکه با 4 گل ایتالیا را در هم کوبیدند.

با این برد قاطع اسپانیا توانست پس از سال 1964 و 2008 سومین عنوان قهرمانی اروپا را کسب کند و اولین تیمی در تاریخ جهان شود که پس از قهرمانی اروپا در سال 2008 و قهرمانی جهان در سال 2010، سومین قهرمانی پیاپی خود را کسب می‌کند.

دقایق حساس بازی

دقیقه 9: پاس‌کاری در پشت محوطه جریمه ایتالیا باعث شد ژاوی هرناندز،‌ ستاره خط میانی اسپانیا ضربه محکمی به سمت دروازه ایتالیا بزند که توپ به شکل خطرناکی با کمی فاصله از روی دروازه بوفون به بیرون رفت.

دقیقه 14:‌پاس عمقی اینیستا درون محوطه جریمه ایتالیا و پاس زیبای فابرگاس به داوید سیلوا سبب شد اسپانیا در دومین حمله جدی با ضربه سر سیلوا دروازه لاجوردی‌پوشان را باز کند.

دقیقه 28: کاسانو در جناح راست اسپانیا، سه مدافع را از پیش رو برداشت و با ضربه‌ای محکم دروازه کاسیاس را نشانه گرفت که وی توپ را مهار کرد.

دقیقه 32 : پشت محوطه جریمه اسپانیا توپ خوبی به پیرلو رسید و وی از میان چند مدافع اسپانیا اقدام به زدن شوتی محکم به سمت دروازه اسپانیا کرد که کاسیاس تنها توانست را آن را مشت کرده و مانع دریافت گل شود.

دقیقه 41:‌ جوردی آلبا پدیده فصل جاری اسپانیا با پاس عمقی ژاوی مدافعین را جا گذاشت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 43 :‌ضربه محکم مونتولیوو را کاسیاس مشت کرد

دقیقه 47: ضربه آلبا به سمت دروازه ایتالیا را بوفون مهار کرد.

دقیقه 48: سسک فابرگاس توانست مدافع مستقیم خود را در درون محوطه جریمه دریبل بزند اما در‌‌آخرین لحظه بوفون مانع ورود توپ به درون دروازه شد.

دقیقه 55 : ضربه دی ناتاله که به جای کاسانو در نیمه دوم به زمین آمد، توسط کاسیاس مهار شد.

دقیقه 60 :‌موتا که به جای مونتولیو در دقیقه 57 وارد زمین شد به علت مصدومیت جدی پس از تنها 3 دقیقه حضور، از زمین خارج شد و ایتالیا بخاطر انجام سه تعویض خود مجبور شد 10 نفره تا پایان به کار ادامه دهد.

دقیقه 83 :‌تورس توانست دروازه بوفون را برای سومین مرتبه بگشاید.

دقیقه 87: خوان ماتا روی پاس تورس گل چهارم را زد.

ترکیب اسپانیا:

کاسیاس، پیکه، سرخیو راموس،‌‌ آربلوا،‌ جوردی آلبا، اینیستا(از دقیقه 85 خوان ماتا)، ژاوی، فابرگاس (از دقیقه 74 فرناندو تورس)‌ ،ژابی آلونسو، بوسکتس،‌ سیلوا(از دقیقه 59 پدرو)

سرمربی: ویسنته دل بوسکه

ترکیب ایتالیا: بوفون، کیلینی(از دقیقه 21 بالزارتی)، آباته،‌ بارزاگلی، بونوچی،‌ مارکیسیو، دروسی، مونتولیوو(از دقیقه 57 تیاگو موتا)، پیرلو، بالوتلی، کاسانو(از دقیقه 46 دی ناتاله)

سرمربی: چزاره پراندلی

 

کارت زرد:پیکه(اسپانیا)، بارزاگلی(ایتالیا)

 


ماتادورها-تاریخ-ساز-فوتبال-اروپا-|-اسپانیا-قهرمان-مقتدر-جام-ملت-های-اروپا-|-اروپا-زیر-پای-اسپانیا ماتادورها-تاریخ-ساز-فوتبال-اروپا-|-اسپانیا-قهرمان-مقتدر-جام-ملت-های-اروپا-|-اروپا-زیر-پای-اسپانیا ماتادورها-تاریخ-ساز-فوتبال-اروپا-|-اسپانیا-قهرمان-مقتدر-جام-ملت-های-اروپا-|-اروپا-زیر-پای-اسپانیا ماتادورها-تاریخ-ساز-فوتبال-اروپا-|-اسپانیا-قهرمان-مقتدر-جام-ملت-های-اروپا-|-اروپا-زیر-پای-اسپانیا ماتادورها-تاریخ-ساز-فوتبال-اروپا-|-اسپانیا-قهرمان-مقتدر-جام-ملت-های-اروپا-|-اروپا-زیر-پای-اسپانیا امتیاز : 119 دیدگاه(0)


تاریخ: یکشنبه 11/04/1391 ساعت: 20:34 بازدید: 339 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

جایزه ویژه یوفا به هواداران تیم ملی ایرلند برای رفتار تاثیرگذار

دبیركل اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) روز شنبه اعلام كرد : این نهاد قصد دارد جایزه ویژه ای به هواداران تیم ملی فوتبال جمهوری ایرلند به سبب رفتار خوب و تاثیر گذارشان دریورو 2012 اهدا كند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ازكیف، جیانی اینفانتینو دریك نشست خبری در پایتخت اوكراین و درآستانه برگزاری مسابقه نهایی 2012 میان اسپانیا و ایتالیا گفت: كمیته اجرایی تصمیم گرفته است، جایزه ویژه ای به هواداران تیم ملی فوتبال ایرلند بدهد.

وی افزود: همه از رفتار هواداران تیم ملی جمهوری ایرلند تحت تاثیر قرار گرفتند، به گونه ای كه رفتار آنان، آثار منفی نتایج كسب شده به وسیله این تیم را كاهش داد. بنابراین میشل پلاتینی رییس یوفا برای دادن این جایزه به ایرلند خواهد رفت.

بااینكه تیم ملی جمهوری ایرلند تمام 3 مسابقه خود را در گروه سی برابر اسپانیا، ایتالیا و كرواسی باخت، اما مطبوعات، افكار عمومی و مقام های ایرلند ستایش بسیاری از نحوه رفتار هواداران این تیم كردند.

هواداران تیم ایرلند با تشویق هاوترانه هایی كه به خصوص پس از باخت 4 بر 0 تیمشان برابر اسپانیا دربندر گدانسك در ساحل دریای بالیتك سردادند، قلب لهستانی ها را تسخیر كردند.

یورو 2012 از روز 19خرداد با شركت 16تیم در 4گروه در لهستان و اوكراین آغاز شده است و فردا شب با معرفی قهرمان این دوره به پایان می رسد.

 


جایزه-ویژه-یوفا-به-هواداران-تیم-ملی-ایرلند-برای-رفتار-تاثیرگذار جایزه-ویژه-یوفا-به-هواداران-تیم-ملی-ایرلند-برای-رفتار-تاثیرگذار جایزه-ویژه-یوفا-به-هواداران-تیم-ملی-ایرلند-برای-رفتار-تاثیرگذار جایزه-ویژه-یوفا-به-هواداران-تیم-ملی-ایرلند-برای-رفتار-تاثیرگذار جایزه-ویژه-یوفا-به-هواداران-تیم-ملی-ایرلند-برای-رفتار-تاثیرگذار امتیاز : 141 دیدگاه(0)


تاریخ: یکشنبه 11/04/1391 ساعت: 20:30 بازدید: 299 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

دل بوسكه: موفقیت فوتبال اسپانیا به دلیل آكادمی های جوانان است

دلبوسکه

'ویسنته دل بوسكه' مربی تیم اسپانیا روز شنبه گفت: موفقیت تیم ملی این كشور عمدتا به علت كارآیی آكادمی های فوتبال باشگاه های این كشور و كیفیت بالای كادر مربیگری آن است.

به گزارش رویترز از كی یف، دل بوسكه افزود: اسپانیا در حال تجربه كردن دوره ای باورنكردنی و آماده به دست گرفتن رهبری فوتبال اروپاست.

وبسایت فدراسیون فوتبال اسپانیا به نقل از دل بوسكه افزود: موفقیت ما اتفاقی نیست و به بسیاری از چیزها از جمله ساختار فوتبال ما، آكادمی ها و كیفیت بالای مربیان وابسته است.

دل بوسكه افزود: باشگاه های اسپانیا خود را وقف آموزش نوجوانان كرده اند به گونه ای كه برخی از آنان در سنین بسیار اندك برای بازی وارد تیم های خارجی می شوند.

به گفته وی، پیش از این ما باید برای بررسی آكادمی ها به فرانسه، روسیه و آلمان می رفتیم، اما اكنون بسیاری از این كشورها می آیند تا ببینند ما در اسپانیا چه می كنیم.

تركیب احتمالی تیم اسپانیا برای مسابقه نهایی روز یكشنبه در كی یف در مقابل ایتالیا شامل 6 بازیكن خواهد بود كه از مدرسه جوانان بارسلونا هستند. پنج تن از آنان هنوز برای این باشگاه توپ می زنند و نفر ششم 'خوردی آلبا' است كه قصد دارد از 'والنسیا' به این باشگاه بازگردد.

دل بوسكه افزود: اسپانیا بالاخره توانست دریابد چگونه تسلط باشگاه هایی مانند بارسلونا و ریل مادرید را در رقابت اروپایی در طول سال ها به دستیابی به موفقیت در سطح بین المللی تبدیل كند.

وی افزود: ما مساله پیچیده ایی را در ارتباط با اروپا پشت سر گذاشته ایم و اكنون در همان سطح كشورهای دیگر در همسایگی خود هستیم. ما در میان گروهی از نامزدها برای رهبری فوتبال اروپا قرار داریم.

 


دل-بوسكه:-موفقیت-فوتبال-اسپانیا-به-دلیل-آكادمی-های-جوانان-است دل-بوسكه:-موفقیت-فوتبال-اسپانیا-به-دلیل-آكادمی-های-جوانان-است دل-بوسكه:-موفقیت-فوتبال-اسپانیا-به-دلیل-آكادمی-های-جوانان-است دل-بوسكه:-موفقیت-فوتبال-اسپانیا-به-دلیل-آكادمی-های-جوانان-است دل-بوسكه:-موفقیت-فوتبال-اسپانیا-به-دلیل-آكادمی-های-جوانان-است امتیاز : 170 دیدگاه(0)


تاریخ: یکشنبه 11/04/1391 ساعت: 20:26 بازدید: 307 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

پرندلی: از اسپانیا نمی‌ترسیم | روی نقطه ضعف آنها کار کرده‌ایم

پرندلی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا با اعلام اینکه روی نقطه ضعف‌های اسپانیا کار کرده‌اند گفت: از این تیم نمی‌ترسیم.

به نقل از ساکروی، تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و اسپانیا یکشنبه شب و از ساعت 23:15 در ورزشگاه المپیک اوکراین دیدار فینال یورو 2012 را برگزار خواهند کرد.

پس از آنکه اسپانیا در سال 2008 قهرمان اروپا شد و تابستان 2010 در آفریقای جنوبی به قهرمانی در جام جهانی رسید، پیش از آغاز یورو 2012 نیز از این تیم به عنوان شانس نخست قهرمانی نام برده می‌شد. اگر ماتادورها بتوانند در این جام نیز قهرمان شوند، به تنها تیمی تبدیل خواهند شد که که 3 تورنمنت معتبر را فتح کرده‌اند.

البته اسپانیا در دیدار نخست خود در یورو 2012 در مرحله گروهی خود برابر ایتالیا به تساوی یک بر یک دست یافته بودند.

چزاره پرندلی در این مورد گفت: ما به هیچ وجه از اسپانیا نمی‌ترسیم. ما تلاش کردیم نقطه ضعف‌های آنها را پیدا کرده و روی آنها کار کرده‌ایم. دیدار آسانی نخواهد بود. این سومین فینال پیاپی اسپانیا است که نشان از کیفیت بسیار بالای این تیم دارد ولی باید بگویم ما نیز نسبت به ابتدای یورو 2012 پیشرفت خوبی داشته‌ و اکنون تیمی آماده به شمار می‌رویم. نمایش ما برابر آلمان در نیمه نهایی فوق‌العاده بود.

پرندلی 2 سال دیگر با فدراسیون فوتبال ایتالیا قرارداد دارد و جیان کارلو آبه‌ته رئیس این فدراسیون نیز اعلام کرده سرمربی پیشین فیورنتینا تا پایان جام جهانی 2014 برزیل به عنوان سرمربی در آتزوی فعالیت خواهد کرد.

پرندلی در این مورد نیز گفت: پس از یورو 2012 در خصوص آینده‌ام فکر خواهم کرد. 2 ماه اخیر بسیار سخت بوده است. در بسیاری از زمان‌ها هیچ کس اهمیتی به تیم ملی نمی‌دهد ولی اکنون ما میلیون‌ها ایتالیایی را به خیابان‌ها آورده‌ایم. مطمئن هستم از ماه سپتامبر که دیدارهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی آغاز خواهد شد، بازهم هیچ کس به تیم ملی اهمیتی نخواهد داد.

 


پرندلی:-از-اسپانیا-نمی‌ترسیم-|-روی-نقطه-ضعف-آنها-کار-کرده‌ایم پرندلی:-از-اسپانیا-نمی‌ترسیم-|-روی-نقطه-ضعف-آنها-کار-کرده‌ایم پرندلی:-از-اسپانیا-نمی‌ترسیم-|-روی-نقطه-ضعف-آنها-کار-کرده‌ایم پرندلی:-از-اسپانیا-نمی‌ترسیم-|-روی-نقطه-ضعف-آنها-کار-کرده‌ایم پرندلی:-از-اسپانیا-نمی‌ترسیم-|-روی-نقطه-ضعف-آنها-کار-کرده‌ایم امتیاز : 135 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب