گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: یکشنبه 18/04/1391 ساعت: 11:04 بازدید: 341 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مارکا اعلام کرد:مسی مدعی اول توپ طلا

مسی

 

در یک نظرسنجی که در سایت نشریه‌ی مارکا به عمل آمد ، مسی به عنوان برترین بازیکن جهان و گزینه‌ی اصلی کسب توپ طلا انتخاب شد ، جالب آن است که رونالدو در این نظرسنجی سوم شد.

-  در دنیای فوتبال زبانی گویاتر از آمار ارقام نیست ، به خصوص اگر این آمار و ارقام مربوط به گل‌ها باشد. در نظرسنجی اخیر وبسایت رسمی نشریه‌ی مارکا نیز این امر کاملا مشخص بود و این آقای گل لالیگا و لیگ قهرمانان بود که پیروز این نظرسنجی بود. در این نظر سنجی 115697 نفر شرکت کرده بودند که در این میان 42.3 درصد آرا تعلق به مسی داشت و کاسیاس و رونالدو با کسب 37.8 و 10.3 درصد از آرا در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

به گزارش گل به نقل از این روزنامه اسپانیایی مسی  50 گل در لالیگا ، 14 گل در لیگ قهرمانان ، سه گل در جام حذفی ، سه گل در سوپرجام اروپا برابر پورتو ، یک گل در سوپرجام اسپانیا برابر رئال مادرید و دو گل در جام جهانی باشگاه‌ها به ثمر رساند ، تا با رکورد 73 گل در یک فصل جاودانه گردد و امروز این نظرسنجی را به سود خود تمام کند.

کاسیاس یا بهتر بگوئیم سنت ایکر ، این روزها رقیبی جدی برای مسی و رونالدو است. این اسطوره‌ی 31 ساله با درخشش فوق العاده‌ی خود در یورو 2012 توانست از عوامل قهرمانی اسپانیا در این تورنمنت لقب گیرد. او در این رقابت‌ها فقط یک گل خورد و بارها با واکنش‌های زیبای خود دروازه‌ی لاروخا را نجات داد. قهرمانی رئال مادرید نیز می‌تواند دلیلی قاطع بر شایستگی کاسیاس قلمداد شود.

همیشه عادت داشتیم رونالدو را در صدر یا در تعقیب مسی ببینیم ، اما این‌بار رونالدو در رده‌ی سوم قرار گرفته است. آقای گل دو فصل پیش‌تر لالیگا که در فصل قبل با زدن 46 گل آماری رویایی از خود به جای گذاشت و توانست دروازه‌ی تمام تیم‌های لیگ برتری را بگشاید ، تا از جمله عوامل اصلی قهرمانی رئال در لالیگا باشد. اما درخشش رونالدو در لالیگا به همین جا ختم نمی‌شود او با زدن گل برتری رئال برابر بارسا در نیم‌فصل دوم ، عامل اصلی پایان دادن سلطه‌ی بارسا بر لالیگا بود. اما باید اذعان کرد که رونالدو کمی هم بدشانس بود ، چرا که اگر تیرک دروازه با او در یورو ناسازگاری نمی‌کرد او حالا آقای گل یورو بود و شاید در صدر این نظرسنجی.

به هرترتیب نظر غالب کاربران وبسایت رسمی مارکا این بوده است که مسی بازهم از همه شایسته‌تر است. در این نظرسنجی سن آندرس اینیستا ، چابی ارناندز ، آندره‌آ پیرلو و دروگبا در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

 


مارکا-اعلام-کرد:مسی-مدعی-اول-توپ-طلا مارکا-اعلام-کرد:مسی-مدعی-اول-توپ-طلا مارکا-اعلام-کرد:مسی-مدعی-اول-توپ-طلا مارکا-اعلام-کرد:مسی-مدعی-اول-توپ-طلا مارکا-اعلام-کرد:مسی-مدعی-اول-توپ-طلا امتیاز : 235 دیدگاه(0)


تاریخ: یکشنبه 18/04/1391 ساعت: 10:58 بازدید: 366 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

والدس: تصاحب توپ طلا توسط کاسیاس، افتخار دروازه‌بانان است

والدس

 

دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا گفت: در صورتی که کاسیاس موفق به دریافت جایزه توپ طلا شود، افتخاری برای برای دروازه‌بانان خواهد بود.

به نقل از ساکروی، ویکتور والدس اظهار داشت: کسب توپ طلا توسط کاسیاس افتخاری برای دروازه‌بانان خواهد بود.

کاسیاس، دروازه‌بان رئال مادرید و والدس سنگربان بارسا در دو باشگاه رقیب در جام ملت‌های اروپا در ترکیب تیم ملی اسپانیا هم‌تیمی بودند.

پس از اینکه کاسیاس توانست با درخشش خود تیمش را به قهرمانی در لهستان و اوکراین برساند، بازیکن رئال مادرید از سوی برخی به عنوان یکی از رقبای اصلی تصاحب جایزه بازیکن سال دنیا معرفی شده است.

ویکتور والدس در این باره اظهار داشت: این افتخاری برای ما است که یک دروازه‌بان جایزه توپ طلا را دریافت کند.

وی ادامه داد: به هر حال دیگران هم می‌توانند این افتخار را به دست آورند. من عاشق اینیستا هستم و به خاطر جوایزی که کسب کرده بسیار خوشحالم.

والدس  به شباهت میان شیوه بازی اسپانیا و بارسلونا اشاره کرد و در حمایت از تیتو ویانووا گفت: من فکر می‌کنم فلسفه بازی بارسلونا در 4 سال اخیر بسیار جذاب شده است و اکنون اسپانیا به شیوه مشابهی بازی می‌کند. این طبیعی است زیرا چندین بازیکن بارسا برای تیم ملی بازی می‌کنند.

سنگربان آبی‌و اناری پوشان گفت: با حضور ویانوا تغییر چندانی رخ نخواهد داد. زمان آن رسیده که باهوش باشیم و بدانیم که بعد از گواردیولا وارد یک مرحله دیگر شده‌ایم. من بسیار مطمئنم زیرا تیتو را بسیار خوب می‌شناسم.

دروازه‌بان بارسا با اشاره به پتانسیل نیمار که برای حضور در ترکیب بارسا و رئال به او پیشنهاداتی شده است، گفت: نیمار یک استعداد فوق‌العاده است. او کارهایی را انجام می‌دهد که انجامش سخت است. نیمار بازیکنی است که هر تیمی به داشتنش علاقمند است.

 


والدس:-تصاحب-توپ-طلا-توسط-کاسیاس،-افتخار-دروازه‌بانان-است والدس:-تصاحب-توپ-طلا-توسط-کاسیاس،-افتخار-دروازه‌بانان-است والدس:-تصاحب-توپ-طلا-توسط-کاسیاس،-افتخار-دروازه‌بانان-است والدس:-تصاحب-توپ-طلا-توسط-کاسیاس،-افتخار-دروازه‌بانان-است والدس:-تصاحب-توپ-طلا-توسط-کاسیاس،-افتخار-دروازه‌بانان-است امتیاز : 310 دیدگاه(0)


تاریخ: شنبه 17/04/1391 ساعت: 09:31 بازدید: 282 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

آلبا: مسی به من کمک می کند تا پیشرفت کنم

آلبا

خرید جدید بارسا مطمئن است که به زودی به زندگی در نوکمپ عادت خواهد کردسایت گل- جوردی آلبا، خرید جدید بارسلونا در صحبتهایی این باشگاه را بهترین باشگاه دنیا خواند و اعلام کرد که از بازی کردن در کنار لیونل مسی بهره زیادی خواهد برد. این ستاره جوان بعد از قهرمانی در رقابتهای یورو2012 رسما به عنوان بازیکن جدید بارسلونا معرفی شد و روز پنجشنبه با امضای قراردادی 14 میلیون یورویی رسما از والنسیا به بارسلونا پیوست

این بازیکن 23 ساله که فوتبالش را از نوکمپ شروع کرده، دراولین کنفرانس خبری اش در بارسلونا به تمجید از هم تیمی های جدیدش به ویژه لیونل مسی، که فصل گذشته 50  گل به ثمر رسانده بود پرداخت.

آلبا در صحبتهایی گفت:« من در بهترین باشگاه دنیا هستم. مسی بهترین بازیکن دنیاست و حضور در تیمی که لئو نیز در آن هست، باعث می شود که تو هر روز بهتر از دیروز شوی.»
این ستاره جوان که در دیدار فینال یورو2012 برای تیم ملی کشورش گلزنی کرد مطمئن است که در کاتالونیا به موفقیت خواهد رسید:« این شانس بزرگی است که دراختیار من قرار گرفته. بهترین بازیکنان دنیا اینجا هستند و حضور در کنار آنها برای من چالش بزرگی است.من مطمئنم که درتیم به خوبی جا می افتم.»

او از رابطه خوبش با داوید ویا هم صحبت کرده و گفت:« همیشه بازگشت به بارسلونا رویای من بود. من واقعا احساساتی شده ام. خیلی خوب است که به خانه و به جمع خانواده و دوستانم بازگشته ام. این درست است که بازیکنان بارسا هم می خواستند که من به اینجا بیایم. رابطه خوبی با داوید ویا دارم. او یکی از اولین افرادی بود که با من تماس گرفت. او نکات فوق العاده ای راجع به باشگاه و رختکن بارسا به من می گفت.»

 


آلبا:-مسی-به-من-کمک-می-کند-تا-پیشرفت-کنم آلبا:-مسی-به-من-کمک-می-کند-تا-پیشرفت-کنم آلبا:-مسی-به-من-کمک-می-کند-تا-پیشرفت-کنم آلبا:-مسی-به-من-کمک-می-کند-تا-پیشرفت-کنم آلبا:-مسی-به-من-کمک-می-کند-تا-پیشرفت-کنم امتیاز : 202 دیدگاه(0)


تاریخ: شنبه 17/04/1391 ساعت: 09:25 بازدید: 271 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

استقبال مدافعان قدیمی بارسا از خرید آلبا

 استقبال مدافعان قدیمی بارسا از خرید آلبا استقبال مدافعان قدیمی بارسا از خرید آلبا

خشم بیلسا از شرکت مسئول بازسازی کمپ تمرینی اتلتیک- سرجی بارخوان، مدافع سابق بارسلونا، جوردی آلبا، خرید جدید باشگاه کاتالانی را مورد ستایش قرار داد.

این مدافع 23 ساله که در تمام بازی های اسپانیا در رقابت های یورو 2012 حضور داشت، این هفته با انتقالی 14 میلیون یورویی از والنسیا به بارسا پیوست.

سرجی معتقد است آلبا که یکی از محصولات آکادمی لاماسیاست، می تواند خیلی زود با سبک بازی این تیم سازگار شود.

او در گفتگو با مارکا گفت:" او سریع است، به خوبی با توپ کار می کند و پا به توپ خوبی دارد. او نشانه های بازی بارسا را در بازی اش دارد. این یک امتیاز است که آلبا با فلسفه بازی بارسا آشناست. این به او کمک می کند تا به خوبی سازگار شود.

او در لاماسیا آموزش دید و در والنسیا پیشرفت کرده است؛ جایی که تجربیات فوق العاده ای به دست آورده است."

آلبرت فرر، دیگر مدافع قدیمی بارسا نیز با ستایش از آلبا، گفت:" او مدافع فوق العاده ای است؛ بسیار سریع و شجاع. او به تیم توازن می دهد و باعث می شود تا تیم از سمت چپ هم بتواند حمله کند.
از ان به بعد بارسا می تواند از سمت چپ هم به اندازه سمت راست حمله کند. اما مشکل کوتاه قدی اوست. ممکن است تیم در ضربات آزاد و کرنرها دچار مشکل شود زیرا تنها بازیکنان بلند قد تیم دو مدافع میانی و بوسکتس خواهند بود."

 


استقبال-مدافعان-قدیمی-بارسا-از-خرید-آلبا استقبال-مدافعان-قدیمی-بارسا-از-خرید-آلبا استقبال-مدافعان-قدیمی-بارسا-از-خرید-آلبا استقبال-مدافعان-قدیمی-بارسا-از-خرید-آلبا استقبال-مدافعان-قدیمی-بارسا-از-خرید-آلبا امتیاز : 241 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 16/04/1391 ساعت: 10:26 بازدید: 260 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

آراگونس: سبک بازی تیم ملی، سبک بازیکنان است و نه سبک بارسا

اسپانیا

سرمربی ای که در سال 2008 اسپانیا را به قهرمانی یورو رساند معتقد است که این تیم، یکی از بزرگترین تیمهای تاریخ دنیای فوتبال است لوئیس آراگونس سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا که در سال 2008 با این تیم قهرمان یورو2008 شد، در صحبتهایی به تحلیل عملکرد ماتادورها در رقابتهای یورو2012 پرداخته است

اراگونس در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شده گفت:« سبک بازی اسپانیا از بارسلونا نمی آید و این سبک کاری فوتبالیست هاست. 4 سال پیش، تنها 3بازیکن از بارسلونا در این تیم بودند و الان تعداد بارسایی های تیم ملی اندکی بیشتر است و همه ما آنها را می شناسیم . ولی سبک بازی و عملکرد موفق اسپانیا فقط برپایه کیفیت فوتبالیست ها و اتحاد و کیفیت مالکیت توپ بالای بازیکنان است.»

آراگونس معتقد است که نباید سبک فوتبالی تیم ملی اسپانیا را همان سبک فوتبالی که در چند سال اخیر بارسلونا را به موفقیت های فراوانی رسانده دانست

سرمربی سابق لاروخا درگفتگو با روزنامه مکزیکی اسلسیور که در روزنامه آ.اس منتشر شد، گفت:« سخت است بخواهیم تیم ملی اسپانیا را بهترین تیم تاریخ دنیای فوتبال بدانیم ولی بدون شک این تیم یکی از تیمهای بزرگ تاریخ دنیای فوتبال است و برای این صحبت دلایل زیادی داریم؛ به ویژه ایده های فوتبالی تیم و شیوه ای که این تیم فوتبال بازی کرده و بربازی تسلط پیدا می کند.»

 


آراگونس:-سبک-بازی-تیم-ملی،-سبک-بازیکنان-است-و-نه-سبک-بارسا آراگونس:-سبک-بازی-تیم-ملی،-سبک-بازیکنان-است-و-نه-سبک-بارسا آراگونس:-سبک-بازی-تیم-ملی،-سبک-بازیکنان-است-و-نه-سبک-بارسا آراگونس:-سبک-بازی-تیم-ملی،-سبک-بازیکنان-است-و-نه-سبک-بارسا آراگونس:-سبک-بازی-تیم-ملی،-سبک-بازیکنان-است-و-نه-سبک-بارسا امتیاز : 157 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 16/04/1391 ساعت: 10:20 بازدید: 323 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مدیر سابق بارسا: گواردیولا سال آینده به مربیگری برمی گردد

گواردیولا

مربی 41 ساله آبی و اناری ها بعد از چهار فصل موفقیت آمیز در نوکمپ، در پایان این فصل از این تیم جدا شد و اعلام کرد قصد دارد برای یک سال از دنیای مربیگری دور باشد.سایت گل- مانوئل استیارته، مدیر ارتباطات خارجی بارسا، تاکید کرد که گواردیولا سال آینده بار دیگر به دنیای مربیگری برخواهد گشت.

مربی 41 ساله آبی و اناری ها بعد از چهار فصل موفقیت آمیز در نوکمپ، در پایان این فصل از این تیم جدا شد و اعلام کرد قصد دارد برای یک سال از دنیای مربیگری دور باشد.

اکنون استیارته که یکی از دوستان نزدیک گواردیولاست، اعلام کرد که این ملی پوش سابق ایتالیایی در سال 2013 به میادین باز خواهد گشت.

او در گفتگو با نشریه اسپورت گفت:" او سال آینده باز خواهد گشت. او نمی تواند برای مدت طولانی از فوتبال دور بماند. او از ماه دسامبر به بعد بار دیگر در اطراف فوتبال خواهد بود. هرچند او این فصل به مربیگری باز نخواهد گشت."

به تازگی شایعاتی در مورد حضور گواردیولا روی نیمکت بایرن منتشر شد.

 


مدیر-سابق-بارسا:-گواردیولا-سال-آینده-به-مربیگری-برمی-گردد مدیر-سابق-بارسا:-گواردیولا-سال-آینده-به-مربیگری-برمی-گردد مدیر-سابق-بارسا:-گواردیولا-سال-آینده-به-مربیگری-برمی-گردد مدیر-سابق-بارسا:-گواردیولا-سال-آینده-به-مربیگری-برمی-گردد مدیر-سابق-بارسا:-گواردیولا-سال-آینده-به-مربیگری-برمی-گردد امتیاز : 272 دیدگاه(0)


تاریخ: پنجشنبه 15/04/1391 ساعت: 12:34 بازدید: 465 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

ناراحتی مورینیو از دوستی ژاوی و کاسیاس

ژاوی و کاسیاس

پدر هافبک بارسلونا مدعی شد که دوستی پسرش با دروازه‌بان رئال مادرید ناراحتی مربی پرتغالی را در پی داشته است.

 پدر ژاوی فاش کرد که ایکر کاسیاس به دلیل دوستی با پسرش دچار مشکل با خوزه مورینیو شده است.

این دو بازیکن از زمان نوجوانی تاکنون با هم دوست بوده‌اند، اما پیوند عمیق آنها در چند سال اخیر بارها در الکلاسیکوها در معرض آزمایش قرار گرفته است.

کاسیاس و ژاوی هر برخوردی را به خارج از زمین بازی موکول می‌کنند و گرچه بازی‌ساز بارسلونا اعلام کرد که روابط بین آنها یکی از علل موفقیت اسپانیا در یورو 2012 بوده است، اما مورینیو از دوستی دروازه‌بانش با هافبک تیم حریف ناراحت است.

پدر ستاره بارسلونا در گفت‌و‌گو با رادیو کام گفت: ایکر به دلیل دوستی با ژاوی مشکلات بسیار زیادی با مورینیو پیدا کرده است. این مشکلات فصل پیش عمومی شد و همه درباره آن چیزهایی می‌دانند. ژاوی و ایکر هیچ وقت قصد نداشته‌اند به دوستی خود پایان دهند.

وی ادامه داد: اگر به خاطر ژاوی، کاسیاس و ویسنته دل بوسکه نبود، اسپانیا نمی‌توانست به این موفقیت دست یابد. روابط بین بازیکنانی که با هم دوست بوده‌اند به سمت تیرگی پیش می‌رود.

پدر ژاوی خاطرنشان کرد: مسائلی برای آربلوا، ژابی آلونسو و سرخیو راموس نیز پیش آمد و رفتار برخی بازیکنان مناسب نبود اما خوشبختانه ایکر و ژاوی شامل آنها نمی‌شدند.

با وجود گزارش‌هایی حاکی از دودستگی در ترکیب اسپانیا در یورو 2012، لاروخا از عنوان قهرمانی خود به خوبی دفاع کرد.

 


ناراحتی-مورینیو-از-دوستی-ژاوی-و-کاسیاس ناراحتی-مورینیو-از-دوستی-ژاوی-و-کاسیاس ناراحتی-مورینیو-از-دوستی-ژاوی-و-کاسیاس ناراحتی-مورینیو-از-دوستی-ژاوی-و-کاسیاس ناراحتی-مورینیو-از-دوستی-ژاوی-و-کاسیاس امتیاز : 211 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 13/04/1391 ساعت: 22:18 بازدید: 342 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

گواردیولا: یوردی آلبا در بارسا می‌درخشد

گواردیولا

سرمربی سابق بارسلونا به تمجید از خرید یوردی آلبا بازیکن والنسیا توسط این تیم پرداخت.

تیم فوتبال بارسلونا موفق شد پنج‌شنبه گذشته یوردی آلبا هافبک ملی‌پوش والنسیا را با قراردادی 5 ساله و به مبلغ 14 میلیون یورو جذب کند تا یکی دیگر از ملی‌پوشان اسپانیایی را به تیمش اضافه کند.

پپ گواردیولا سرمربی پرافتخار کاتالان‌ها که اواخر فصل گذشته این تیم را ترک کرد به تمجید از بارسا برای خرید این هافبک اسپانیایی پرداخت.

بازیکن 23 ساله و هافبک ماتادورها قبل از اینکه در والنسیا حضور داشته باشد در آکادمی فوتبال بارسا "لاماسیا" پرورش یافته و حضور او به منزله بازگشتش به نیوکمپ است.

گواردیولا در این‌رابطه اظهار داشت: آلبا خریدی خوب برای بارسا محسوب می‌شود. از حضور او در نیوکمپ در فصل آینده لذت خواهم برد و او بازیکن بسیار خوبی خواهد بود. 

وی درباره بهترین بازیکنان بارسا هم گفت: در تیم ما همه خیلی خوب بودند. ژاوی هرناندز، لیونل مسی و آندرس اینیستا همه بازیکنان خوب و بااستعدادی هستند اما نباید بازیکنانی نظیر پویول، هانری، اتوئو و والدس را نادیده گرفت.

گواردیولا خاطرنشان کرد: تمام افتخاراتی که در تیم به وجود آمد به دلیل حضور و درخشش تمام بازیکنان در بارسلونا بود.

 


گواردیولا:-یوردی-آلبا-در-بارسا-می‌درخشد گواردیولا:-یوردی-آلبا-در-بارسا-می‌درخشد گواردیولا:-یوردی-آلبا-در-بارسا-می‌درخشد گواردیولا:-یوردی-آلبا-در-بارسا-می‌درخشد گواردیولا:-یوردی-آلبا-در-بارسا-می‌درخشد امتیاز : 269 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 13/04/1391 ساعت: 22:16 بازدید: 329 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

کلایورت: گلزنی بن‌زما نباید وابسته به بازی رئال باشد

 

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال هلند معتقد است گلزن خط آتش «خروس‌های آبی» قابلیت‌های فنی خود را باید ارتقا دهد.

پاتریک کلایورت در گفت‌وگویی با نشریه فرانس فوتبال، چاپ پاریس گفت: بن‌زما به واقع بازیکنی قدرتمند بوده، اما لازم است روی حرفه‌اش به عنوان مهاجم بیشتر تمرکز کند تا به قول انگلیسی‌ها، «‌مهاجم هدف» کاملی شود.

ستاره 35 ساله پیشین «لاله‌های نارنجی» که سابقه 79 بازی ملی به عنوان مهاجم را در کارنامه ورزشی‌اش داشته و 40 گل نیز به ثمر رسانده، افزود:‌ کریم خوب می‌داند چگونه و به چه نحوی باید توانمندی‌هایش را بهبود ببخشد. ما هر هفته شاهد این اتفاق در تیم رئال مادرید از او هستیم. اما این نکته حقیقت دارد که در آنجا در کنار زوج‌های متفاوتی بازی می‌کند که به او در محوطه پنالتی نزدیک هستند.

وی افزود: به باورم اگر آن دسته از رئالی‌هایی که کنار او بازی می‌کنند، در بازی بدرخشند، او نیز شرایط بهتری پیدا می‌کند. اما وقتی با دیگر هم‌تیمی‌ها فاصله بگیرد، از قدرتش کاسته خواهد شد. کریم باید این ضعف را برطرف کند.

این اظهارات در حالی از طرف گلزن اسبق بارسلونا مطرح شد که پس از خاتمه فصل گذشته انتقاد‌هایی به نحوه بازی گلزن مسلمان رئال از طرف برخی کارشناسان وارد شد.

 

 


کلایورت:-گلزنی-بن‌زما-نباید-وابسته-به-بازی-رئال-باشد کلایورت:-گلزنی-بن‌زما-نباید-وابسته-به-بازی-رئال-باشد کلایورت:-گلزنی-بن‌زما-نباید-وابسته-به-بازی-رئال-باشد کلایورت:-گلزنی-بن‌زما-نباید-وابسته-به-بازی-رئال-باشد کلایورت:-گلزنی-بن‌زما-نباید-وابسته-به-بازی-رئال-باشد امتیاز : 247 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 13/04/1391 ساعت: 22:12 بازدید: 269 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مسی: زمانی خداحافظی می‌کنم که دیگر اشتیاقی به فوتبال نداشته باشم

بهترین بازیکن فوتبال جهان اعتقاد دارد هنوز نکات زیادی باید فرا بگیرد و زمانی که اشتیاقی به فوتبال نداشته باشد، کفش‌هایش را خواهد آویخت.

به نقل از تایمز، لیونل مسی با درخشش موفق شد سال گذشته در 60 مسابقه 73 گل برای بارسلونا به ثمر برساند و نام خود را به عنوان یکی از بزرگان این رشته ورزشی در تاریخ ثبت کند.

وی در رده باشگاهی همراه با کاتالان‌ها به همه افتخارات موجود رسید و اکنون بر این باور است که نیاز به تجربه‌اندوزی جدید دارد تا در  آینده به موفقیت‌های تازه‌ای برسد.

وی گفت: اکنون سرگرم بازی برای یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال جهان هستم. نسبت به آنچه تاکنون کسب کرده‌ام ، خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم. همین‌طور از خانواده‌ام و مردمی که همیشه مرا حمایت کرده‌اند، تشکر می‌کنم؛ اما معتقدم روزهای بهتر زندگی‌ام فراخواهند رسید. می‌خواهم رشد کنم و به عنوان یک شخصیت کامل مطرح شوم. در این راه هنوز خیلی چیزها باید فراگیرم. پیوسته در مسیر پیشرفت گام بر می‌دارم و فقط در یک نقش خاص قرار نمی‌گیرم.

او ادامه داد: تجربه‌اندوزی یکسری چیزها باعث می شود تا خودم را بهتر بشناسم. نباید فقط به آنچه تاکنون انجام داده‌ام، بنگرم. بلکه باید حتی آن کارهایی که قراراست انجام دهم،  مد نظر قرارداده و در نظر داشته باشم که اکنون فقط 24 سال سن دارم.

از نظر وی فوتبال یک ورزش مهیج است که هر بازیکنی که به آن می‌پردازد، با ذوق و شوق بسیار باید در آن فعالیت کند.

مسی گفت: فوتبال یک ورزش زیبا است. در مورد این رشته ورزشی معتقدم هر بازیکن که وارد میدان می‌شود، ابتدا باید شور و اشتیاق کافی برای انجامش داشته باشد. من همیشه چنین حسی دارم و بعد سعی می‌کنم آن را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهم. در واقع انگیزه اصلی‌ام، بازی کردن به ساده‌ترین شکل ممکن است. مطمئن باشید آن روزی که دیگر نسبت به انجام فوتبال شور و هیجانی نداشته باشم، به سرعت کفش‌هایم را می‌آویزم و اعلام کناره گیری می‌کنم. هدفم این است که اجازه ندهم چنین اشتیاقی از من گرفته شود.

فوق ستاره آرژانتینی در مورد ساختار محبوب‌ترین رشته ورزشی جهان و موقعیت کنونی آن ‌نیز نظری جالب دارد.

از نظر وی فوتبال اکنون در مسیر پیشرفت و تحول گام بر می‌دارد. در این مورد نیز مسی بیان کرد: در روزگار کنونی تیم‌ها بیشتر درجا بازی می‌کنند تا این که در حرکت باشند. توجه آنان بیشتر به کسب نتیجه بوده و نمی‌خواهند مبنا را فوتبال تماشاگرپسند قراردهند. از نظر آنان کسب برد سخت‌تر از خوب بازی کردن است. در این شرایط ما به بازیکنان بیشتری نیاز داریم که بتوانند با اشتیاق بسیار بازی کنند.

گلزن بارسا که فصل گذشته و در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا یک ضربه پنالتی را مقابل چلسی انگلیس خراب کرد و بعد شاهد باخت و حذف آبی و اناری پوشان بود، اظهار کرد: آن لحظه احساس بسیار بدی داشتم. در دل خودم را نفرین کردم. چون امید هواداران به من بود و من باید نتیجه را عوض می‌کردم. با وجودی که هفته‌ها از آن ماجرای تلخ گذشته ولی من مرتب به آن فکر می‌کنم.

 


مسی:-زمانی-خداحافظی-می‌کنم-که-دیگر-اشتیاقی-به-فوتبال-نداشته-باشم مسی:-زمانی-خداحافظی-می‌کنم-که-دیگر-اشتیاقی-به-فوتبال-نداشته-باشم مسی:-زمانی-خداحافظی-می‌کنم-که-دیگر-اشتیاقی-به-فوتبال-نداشته-باشم مسی:-زمانی-خداحافظی-می‌کنم-که-دیگر-اشتیاقی-به-فوتبال-نداشته-باشم مسی:-زمانی-خداحافظی-می‌کنم-که-دیگر-اشتیاقی-به-فوتبال-نداشته-باشم امتیاز : 202 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب