گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان
گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

جستجوی مطالب

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان


تاریخ: شنبه 24/04/1391 ساعت: 11:30 بازدید: 369 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

برای مشاهده ی سایت جدیدما اینجا کلیک کنید

 

 


امتیاز : 268 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 23/04/1391 ساعت: 14:44 بازدید: 287 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

لاپورتا: مورینیو نباید بخشیده می شد

مورینیو نباید بخشیده می شد مورینیو نباید بخشیده می شد

فدراسیون فوتبال اسپانیا روز گذشته به طور رسمی محرومیت مورینیو و تیتو ویلانووا، سرمربیان رئال و بارسا، از حضور در سوپرکاپ را بخشید

- خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، از تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا برای بخشیدن محرومیت ژوزه مورینیو از حضور در دیدار سوپرکاپ اسپانیا، انتقاد کرد.

فدراسیون فوتبال اسپانیا روز گذشته به طور رسمی محرومیت مورینیو و تیتو ویلانووا، سرمربیان رئال و بارسا، را بخشید و به این ترتیب، این دو مربی می توانند در دو دیدار سوپرکاپ اسپانیا تیم های شان را همراهی کنند.

مورینیو و ویلانووا در دیدار سوپرکاپ سال گذشته با یکدیگر درگیر شده بودند و به همین دلیل کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا آنها را به ترتیب، دو و یک جلسه از همراهی تیم شان در این رقابت ها محروم کرده بود.

لاپورتا از این تصمیم ناراحت است و معتقد است حرکت مورینو نباید بدون تنبیه بماند.

او در گفتگو با رادیو کاتالونیا گفت:" واضح است که مورینیو ابتدا حمله کرد اما قوانین می گوید که می توان بخشش در نظر گرفت و ما باید به آن احترام بگذاریم.

مورینیو به عمد آن حرکت را انجام داد و حمله او از پشت سر بود. حرکت او واقعا ناشایست و مضحک بود.
تنها مورینیو باید جریمه می شد زیرا واکنش تیتو طبیعی بود؛ مانند هر کسی که از پشت سر مورد حمله قرار می گیرد."

 


لاپورتا:-مورینیو-نباید-بخشیده-می-شد لاپورتا:-مورینیو-نباید-بخشیده-می-شد لاپورتا:-مورینیو-نباید-بخشیده-می-شد لاپورتا:-مورینیو-نباید-بخشیده-می-شد لاپورتا:-مورینیو-نباید-بخشیده-می-شد امتیاز : 313 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 23/04/1391 ساعت: 14:42 بازدید: 417 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

دل بوسکه: مسی را به رونالدو ترجیح می دهم

مسی را به رونالدو ترجیح می دهم مسی را به رونالدو ترجیح می دهم

مسی و رونالدو، ستاره های بارسا و رئال مادرید، در حال حاضر بهترین بازیکنان دنیا محسوب می شوند اما سرمربی اسپانیا ستاره آرژانتینی را ترجیح می دهد.

- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد به خاطر سبک بازی مسی، او را به کریس رونالدو ترجیح می دهد.

مسی و رونالدو، ستاره های بارسا و رئال مادرید، در حال حاضر بهترین بازیکنان دنیا محسوب می شوند اما سرمربی اسپانیا ستاره آرژانتینی را ترجیح می دهد.

او در گفتگو با پونتو پلوتا گفت:" مسی یا رونالدو؟ من مسی را ترجیح می دهم زیرا سبک بازی او به فوتبال خیابانی نزدیک تر است."

او در پاسخ به این سوال که دوست دارد توپ طلای امسال به چه کسی برسد، گفت:" من به توپ طلا اهمیتی نمی دهم. این جایزه یک ابزار بازاریابی است. بازیکنان اسپانیا همگی بازیکنانی خوب و انسان هایی دوست داشتنی هستند.

اگر جایزه بهترین مربی سال به من داده شود، تنها به خاطر ناراحت نشدن فیفا آن را قبول می کنم."

علی رغم اینکه دل بوسکه در سال 2010 با اسپانیا قهرمان جهان شد اما جایزه بهترین مربی سال به مورینیو رسید.

 


دل-بوسکه:-مسی-را-به-رونالدو-ترجیح-می-دهم دل-بوسکه:-مسی-را-به-رونالدو-ترجیح-می-دهم دل-بوسکه:-مسی-را-به-رونالدو-ترجیح-می-دهم دل-بوسکه:-مسی-را-به-رونالدو-ترجیح-می-دهم دل-بوسکه:-مسی-را-به-رونالدو-ترجیح-می-دهم امتیاز : 211 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 23/04/1391 ساعت: 14:36 بازدید: 374 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

گوتی برای همیشه با دنیای فوتبال وداع کرد

ستاره اسبق تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید برای همیشه با دنیای فوتبال وداع کرد

به نقل از گاردین، رسانه‌های مهم اسپانیا روز پنج‌شنبه (امروز) اعلام کردند ستاره 35 ساله پس از آنکه روز سه‌شنبه هفته جاری در راه انتقال به تیم انگلیسی وستهام ناکام ماند و آخرین بخت در پایان دوران ورزشی اش را برای حضور در مستطیل سبز از دست داد، چنین تصمیمی اتخاذ کرد.

وی که نام کاملش «خوزه ماریا گوتیرس» است، از اواسط نوامبر سال 2011 که قراردادش را با بشیکتاش ترکیه فسخ کرد، بدون تیم باشگاهی بود.

گوتی تا قبل از حضور در غرب اروپا و بازی برای این تیم سنتی ترکیه، 15 سال برای رئال مادرید بازی کرد و تا سال 2010 در کسب 5 قهرمانی لالیگا با کهکشانی‌ها سهیم شد. همچنین 3 مقام نخست لیگ قهرمانان اروپا و 2 قهرمانی جام بین قاره‌ای را با این تیم کسب کرد.

 


گوتی-برای-همیشه-با-دنیای-فوتبال-وداع-کرد گوتی-برای-همیشه-با-دنیای-فوتبال-وداع-کرد گوتی-برای-همیشه-با-دنیای-فوتبال-وداع-کرد گوتی-برای-همیشه-با-دنیای-فوتبال-وداع-کرد گوتی-برای-همیشه-با-دنیای-فوتبال-وداع-کرد امتیاز : 266 دیدگاه(0)


تاریخ: جمعه 23/04/1391 ساعت: 14:35 بازدید: 346 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

دنی آلوس: مسی بهتر از نیمار است

دنی آلوس: مسی بهتر از نیمار است دنی آلوس: مسی بهتر از نیمار است

نیمار با بازی های خوبی که در دو سال اخیر در ترکیب سانتوس به نمایش گذاشت توجهات زیادی را برانگیخت اما آلوس معتقد است مسی هنوز با فاصله بهترین بازیکن دنیاست.

دنی آلوس، مدافع بارسا،هموطن جوانش، نیمار، را مورد ستایش قرار داد اما تاکید کرد که ستاره سانتوس هنوز به سطح مسی نرسیده است.

نیمار با بازی های خوبی که در دو سال اخیر در ترکیب سانتوس به نمایش گذاشت توجهات زیادی را برانگیخت اما آلوس معتقد است مسی هنوز با فاصله بهترین بازیکن دنیاست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نیمار یک پدیده واقعی است. با این وجود، در حال حاضر، نمی توان بازیکنی را با مسی مقایسه کرد.

نیمار آینده درخشانی در پیش دارد. اما مسی در حال حاضر بی تردید بهترین است. آمار او فوق العاده است."
مسی در سه سال اخیر برنده توپ طلا شده و امسال نیز یکی از مدعیان اصلی کسب این عنوان است

 


دنی-آلوس:-مسی-بهتر-از-نیمار-است دنی-آلوس:-مسی-بهتر-از-نیمار-است دنی-آلوس:-مسی-بهتر-از-نیمار-است دنی-آلوس:-مسی-بهتر-از-نیمار-است دنی-آلوس:-مسی-بهتر-از-نیمار-است امتیاز : 235 دیدگاه(0)


تاریخ: چهارشنبه 21/04/1391 ساعت: 11:58 بازدید: 328 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده
دیروز یک سایت فرانسوی به نقل از الشرق الاوسط یکی از روزنامه های مطرح خاورمیانه خبر داد که لیونل مسی ستاره فوتبال جهان و بازیکن بارسا مسلمان شده است.
به گزارش پژواک، الشرق الاوسط نوشت: «به نظر می رسد این خبر 99 درصد صحت داشته باشد چرا که مسی در جایی گفته، اسلام دین صلح و عشق است و مسلمان بودن خیلی خوب است چرا که یک نوع هماهنگی بین اسلام و طبیعت انسان وجود دارد و هر فردی آزاد است دین خود را انتخاب کند.»
الشرق الاوسط آورده، «مسی برای انتخاب دین اسلام تحت تأثیر جریانی قرار نگرفته و امیدوار است دیگران هم در این راه با او برخورد منطقی داشته باشند.»
پیش از این هم ادعای مسلمانیت مسی مطرح شده بود اما نه تأیید شد و نه تکذیب.

لیونل-مسی-مسلمان-شد لیونل-مسی-مسلمان-شد لیونل-مسی-مسلمان-شد لیونل-مسی-مسلمان-شد لیونل-مسی-مسلمان-شد امتیاز : 358 دیدگاه(0)


تاریخ: سه شنبه 20/04/1391 ساعت: 11:50 بازدید: 428 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رونالدو: نیمار برای رسیدن به سطح مسی باید در اروپا بازی کند

نیمار برای رسیدن به سطح مسی باید در اروپا بازی کند نیمار برای رسیدن به سطح مسی باید در اروپا بازی کند

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال برزیل معتقد است نیمار برای رسیدن به سطح مسی باید در فوتبال اروپا بازی کند.

نیمار در حال حاضر یکی از با استعدادترین و بهترین‌ مهاجمان فوتبال جهان است که هنوز هم در لیگ برزیل بازی می‌کند. بارها خبرهایی در مورد احتمال حضور این بازیکن در اروپا به گوش رسیده ولی این نیمار بازهم ترجیح داده در سانتوس به کارش ادامه دهد.

رونالدو در این مورد گفت: به عقیده من لیونل مسی بهترین بازیکن در دنیا است. نیمار نیز در مسیر درستی قرار گرفته ولی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ باید چندین فصل در لیگ‌های اروپایی به میدان برود. او برای رسیدن به سطح مسی باید این کار را انجام دهد.

رونالدو که پیشینه حضور در باشگاه بارسلونا را نیز در کارنامه خود دارد، در مورد الکسیس سانچس بازیکن جوان و شیلیایی بارسا که در فصل نخست نتوانست در این تیم بدرخشد نیز اظهار نظر کرد.

وی در این خصوص گفت: نصیحتی که می‌توانم برای الکسیس داشته باشم این است که به روند کنونی خود ادامه دهد. او با این روحیه‌ای که دارد می‌‌تواند در ترکیب بلوگرانا موفق شود. او بازیکن کاملی است. علاوه بر اینکه سرعت زیادی دارد، در جلوی دروازه نیز تمام کننده خوبی است. اطمینان دارم او فوتبالیست فوق‌العاده‌ای خواهد شد.

 


رونالدو:-نیمار-برای-رسیدن-به-سطح-مسی-باید-در-اروپا-بازی-کند رونالدو:-نیمار-برای-رسیدن-به-سطح-مسی-باید-در-اروپا-بازی-کند رونالدو:-نیمار-برای-رسیدن-به-سطح-مسی-باید-در-اروپا-بازی-کند رونالدو:-نیمار-برای-رسیدن-به-سطح-مسی-باید-در-اروپا-بازی-کند رونالدو:-نیمار-برای-رسیدن-به-سطح-مسی-باید-در-اروپا-بازی-کند امتیاز : 431 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 19/04/1391 ساعت: 10:47 بازدید: 1248 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

زوف: مسی یک هنرمند است

مسی

دروازه‌بان پیشین تیم ملی ایتالیا معتقد است مهاجم آرژانتینی بارسلونا به جای فوتبالیست، هنرمند است.

ایکر کاسیاس پس از آنکه فصل گذشته با رئال مادرید به عنوان قهرمانی در لالیگا رسید، در یورو 2012 نیز به همراه تیم ملی فوتبال اسپانیا قهرمان اروپا شد تا تحسین همه را برانگیزد.

دینو زوف در این مورد گفت: به عقیده من می‌توان توپ طلا را به ایکر کاسیاس داد ولی این موضوع به حقیقت نمی‌پیوندد زیرا تصور می‌کنم لیونل مسی بار دیگر آن را بدست خواهد آورد. مسی بهترین بازیکن فوتبال در دنیا و یک هنرمند است. او بهترین است و کریستیانو رونالدو در نزدیکی او قرار دارد. آنها 2 تن از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال هستند. پس از آنها نیز کاسیاس، آندره‌آ پیرلو و جیان لوئیجی بوفون قرار دارند.

وی افزود: در سال 1973 که یوهان کرویف به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد، من پشت سر او قرار گرفتم. اکنون نیز فکر می‌کنم اگر کاسیاس پس از مسی بتواند عنوان دوم را بدست آورد، برای او موفقیت بزرگی به حساب می‌آید. این جایزه برای دروازه‌بان‌ها تا حدودی متفاوت است.

 


زوف:-مسی-یک-هنرمند-است زوف:-مسی-یک-هنرمند-است زوف:-مسی-یک-هنرمند-است زوف:-مسی-یک-هنرمند-است زوف:-مسی-یک-هنرمند-است امتیاز : 312 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 19/04/1391 ساعت: 10:44 بازدید: 259 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

مورینیو: اوزیل باید زیاد گل بزند و موقعیت خلق کند

مورینیو

به اعتقاد سرمربی پرتغالی تیم رئال مادرید مسعود اوزیل در کنار قابلیت خلق موقعیت گل، خود می تواند همچون گلزنی توانمند و حرفه‌ای ظهور کند.

به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، مسعود اوزیل در 2سال گذشته که پیراهن کهکشانی‌ها را به تن کرده، گل‌های بی‌شمار زیادی زده و حتی تا رده بهترین پاسور گل لالیگا و اروپا خود را مطرح کرده است.

در مقابل گل‌های کمی به ثمر رسانده که نمونه بارز آن پیکارهای یورو 2012 به همراه تیم ملی آلمان بود که تنها یک گل زد. به باور خوزه مورینیو، لژیونر 22 ساله آلمانی در 2 فصل حضور در مادرید 16 گل به ثمر رساند که این رقم از نظر او آمار چشمگیری نیست.

در این ارتباط مسئول فنی تیم اسپانیایی گفت: در فصل جاری اوزیل را بیشتر به گلزنی برای تیم وادار خواهم کرد. مسعود را می‌شناسم. قابلیت‌های بسیار زیادی دارد. دایره قدرتش فقط  در ساختن گل محدود نمی شود.

آقای خاص مادریدی‌ها افزود: او می‌تواند هم زیاد گل بزند و هم فراوان موقعیت خلق کند. تنها به این شکل است که بازیکنی جهانی خواهد شد.

 


مورینیو:-اوزیل-باید-زیاد-گل-بزند-و-موقعیت-خلق-کند مورینیو:-اوزیل-باید-زیاد-گل-بزند-و-موقعیت-خلق-کند مورینیو:-اوزیل-باید-زیاد-گل-بزند-و-موقعیت-خلق-کند مورینیو:-اوزیل-باید-زیاد-گل-بزند-و-موقعیت-خلق-کند مورینیو:-اوزیل-باید-زیاد-گل-بزند-و-موقعیت-خلق-کند امتیاز : 318 دیدگاه(0)


تاریخ: دوشنبه 19/04/1391 ساعت: 10:34 بازدید: 375 نویسنده: امیر محمد حاجی بنده

رونالدو: مسی بهترین بازیکن دنیا است

مسی

اسطوره فوتبال برزیل گفت: مهاجم بارسلونا بدون شک بهترین بازیکن دنیا است.

رونالدو، بازیکن سابق رئال مادرید که مدتی هم در بارسا حضور داشت با بیان اینکه دوران حضورش در برنابئو و بازی در تیم رئال مادرید برایش خاطره‌انگیز تر است، اعلام کرد که نمی‌تواند ستاره آرژاتنتینی بارسا را تمجید نکند.

وی در گفت‌و‌گو با مارکا گفت: بیشتر هوادار رئال مادرید هستم، اما شکی نیست که مسی بهترین بازیکن جهان است.

بازیکن برزیلی با تمجید از قهرمانی اسپانیا در یورو 2012 و ویسنته دل بوسکه در استفاده از شماره 9 کاذب برای قهرمانی لاروخا در این مسابقات گفت: فوتبال در حال تغییر بوده است. من فکر می‌کنم اسپانیا بدون شماره 9 کار بزرگی انجام داد. دل بوسکه را خیلی خوب می‌شناسم. وی در رئال مادرید سرمربی من بود، همیشه من را به عنوان شماره 9 اصلی به میدان می‌فرستاد.

وی ادامه داد: این به هر بازی، حریف و بیش از هه به موقعیتی که در آن بازی می‌کنید بستگی دارد. من فکر می‌کنم شماره 9 همیشه وجود خواهد داشت و برای شکل دادن به بازی همچنان از آن استفاده خواهد شد.

رونالدو از سال‌های 1996 تا 1997 در بارسا به میدان می‌رقت و پس از 5 سال حضور در اینتر به لالیگا برگشت و تا سال 2007 در ترکیب سسفیدپوشان مادرید بیش از 200 بازی انجام داد.

 


رونالدو:-مسی-بهترین-بازیکن-دنیا-است رونالدو:-مسی-بهترین-بازیکن-دنیا-است رونالدو:-مسی-بهترین-بازیکن-دنیا-است رونالدو:-مسی-بهترین-بازیکن-دنیا-است رونالدو:-مسی-بهترین-بازیکن-دنیا-است امتیاز : 363 دیدگاه(0)

صفحات مطالب
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384


:: کلیه حقوق این سایت متعلق به گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان می باشد ::

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

گل برتر::آخرین اخبارفوتبال ایران وجهان

بلاگ وب

سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب